Aşk-ı Memnu Kanal D

bu topik başladığından beri millet kavga ediyor zaten bu tartışmalar sürüyor basındada maalesef diziyi hemen bitiriyolar yaprak dökümünü bi ara tartışıyolardı aşkı memnu onu unutturdu o uzadıkça uzuyor aşkı memnu bitiyor ben behlülsüz napcammmmmmm şimdi

bu hafta çok heyecanlı değil bence yaa.pek bi numara yok . geçen hafta heyecanlıydı.birde o kadar sık reklam arası veriliyor ki diziye adapte olamıyor.um

ya geliyorum gidiyorum halen burada yok bihter suçlu yok ya behlül suçlu,yok efendim bihter başlattı yok ya sen öyle san asıl behlül başlattı muhabbeti dönüyor.

arkadaşlar kim başlattıysa başlattı bu ilişki tek taraflımı deil, bu seksi kaç kişi yaşıyor 2 ,behlül amcasını ve nihali aldatıyor bihter kocasını eee daha behlül bihter kavgası nedir burdaki ya.

inşallah dizinin sonunda bihter tahtalı köyü boylarken yanında behlülüde götürür.

Aynen katılıyorum...

Bihter son bir kaç bölümdür acı çeken kadın modundan kötülüğe terfi ettiği için izleyici tepkisi alıyor şu an. Benim bile Behlül-Nihal ikilisini bir tarafa bırakıp Bihteri yolasım geliyor son 2 bölümdür :icecream:

Beşir e daha bir şeycikler diyemiyorum son demlerini yaşıyor ya :a015:

Ya ben Peyker in ki gibi bir hayat istiyorum. Eşimin öyle parası olsun biz herkesten uzaklaşalım Los Angeles a yerleşelim kendi yağımızla kavrulalım süper yaa boshayallersmile

dizide madem sona gelindi behlülün tekrar bihteri sevdiğini anlaması çok saçma olacak hani dizi bir sezon daha uzasa neyse hem yakında bitecek hem romana sadık kalınacak şimdi behlül ne ara gerçekten nihale aşık olacak bir bölümdemi

eski bölümleri izliyorum
firdevs kızını çok kışkırtıyor
matmazelle adnan beyin arasında bir şeyler var diye ima ediyorCADIARZU
bihteri kışkırtıp adnan beyin üzerine salıyor. bundan sonrası hep kavga dövüş oluyor ağızlarının tadı kaçmış oluyor. sonrası da malum zaten bihterle behlül arasında kıvılcım vardı alevleniyor:hulya:

dizide madem sona gelindi behlülün tekrar bihteri sevdiğini anlaması çok saçma olacak hani dizi bir sezon daha uzasa neyse hem yakında bitecek hem romana sadık kalınacak şimdi behlül ne ara gerçekten nihale aşık olacak bir bölümdemi

bötle yaptılar çünkü romana sadık kalınacaksa nihal bunları duyacak o nedenle şimdi tekrar yaklaştırdılar

Nihal bu hafta kimden nefret edicek çok merak ediyorum doğrusu,çünkü her hafta birilerinden nefret ediyor,her hafta nihalden ''senden nifrit ediyorum'' sözünü duymaya alıştım...

Ask kazansın ..... Ama tek taraflı bır ask bu ;bıhter sevıyor ama behlÜlÜnkı sadece tutkudan sevısmekden ıbaret,Öylede bÖylede bıhter Ölcek nasılsa son cırpınısları

X