Aşk-ı Memnu Kanal D

walla bu güne kadar bihtere sinir oluyoduk bundan sonra baya acıyacaz galiba.acıdıkça o hizmetçilere yaptıkları aklıma getircem beter ol dicem.eve girerken millet hoşgeldin diyordu buna bu domuz domuz bakıyordu hizmetçilere.matmazele aşağılayıcı davranıyordu. ama şu anasının da çetinle evlenmesini istemiyorum.dizinin başlarında bundan beterdi o kadın . o dasürünsün sokaklarda

aman bacım nesine acıycaz Allah aşkına burda acınacak tek kişi adnan...bitter kadar yılan mı var yahu?
ha bir de anası var:)bitter 1 ,anası da 2...al birini vur ötekine...
behlül yine kudurtuyo bitter i...:)bitter geri döncek diye beklerkene behlül tınnmıyo bile..hepten delirtiyo :teytey:

Kızlar daha önce yazılmıştı cevap verildimi bilmiyorum çok mesaj olduğu için göz gezdiremedim..ben bilgim dahilinde olanı söyliyim dedim..

Bihter'in geceliği Sevinç Ürkmez isimli bir modacıya ait fiyatıda 165. tl civarı..

niliufertcim neyine acicaz allah askina her yerde oldugu gibi masum bir melegi kullanarak bihteri acindiriyor senaristler neden acinacak haldeki adnandanda hamile kalmisti haspam ne yapti gidip aldirdi gozunun yasina bile bakmadan ozaman neden acinacak halde degildiki,tabiki o zamandan aklina koymustu behlulu ne yapcak hamile kalipta sex hayatina son mu verseydi.sempatiksalakcinnigidip bir cirpida aldirdi bebegi adnana inat.:gitme:

burada acinacak son insan bihterdir ondan once kimler var oooooooooooooohaoldumsmile

anakando firdevs ve kobra bihter bir aile parcaladi iyimialsanaalsanasmile

niliufertcim neyine acicaz allah askina her yerde oldugu gibi masum bir melegi kullanarak bihteri acindiriyor senaristler neden acinacak haldeki adnandanda hamile kalmisti haspam ne yapti gidip aldirdi gozunun yasina bile bakmadan ozaman neden acinacak halde degildiki,tabiki o zamandan aklina koymustu behlulu ne yapcak hamile kalipta sex hayatina son mu verseydi.sempatiksalakcinnigidip bir cirpida aldirdi bebegi adnana inat.:gitme:

burada acinacak son insan bihterdir ondan once kimler var oooooooooooooohaoldumsmile

anakando firdevs ve kobra bihter bir aile parcaladi iyimialsanaalsanasmile

doğru tespit..hamile hamile behlülle şeydemiycene göre..

adnandan hamiş olduğunda aldırmasaydı bebeği o koca göbeğiyle sera da nasıl hoplaya hoplaya sevişecekti behlülüyle.hiçte acımam haspama..behlül de beter olsa bi içimin yağları erir diyete gerek kalmazdı valla.

bihterin saçmalıklarından ve ihanetinden sonra bir bebek onu acınacak hale getiremez..:hulya:
niye acınacak halde olsun ki hem kadın süper ötesi otellerde konaklıyor ...
ednandan ayrı olsa bile .bir eli yağda bir eli behlüldesempatiksalakcinni..ednana dönsede dönmesed zaten ultra lüks bir yaşam onu
bekliyor tabi intihar etmezseakannehir

mısırları çatlatın geçin tv karşısına
gelmiş geçmiş en kımın elı kımın cebınde programına sayılı saatler kaldı :)
kazanana pehlülden olma pihterden doğma bir pepek

aman ben kazanmayayım :icecream:
bebeği düşünemiyorum bile ohaoldumsmile
bebek dediğin saf masum olur ama bu özellikler bitterden çıkmaz :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:

aman ben kazanmayayım :icecream:
bebeği düşünemiyorum bile ohaoldumsmile
bebek dediğin saf masum olur ama bu özellikler bitterden çıkmaz :eek:lmaz: :eek:lmaz: :eek:lmaz:

:icecream: :icecream: :icecream:
alllah herkeşe herşeyı aynı anda vermiyir..
pihterede entrika ve seytanlık yeteneğini vermiş..

annesinden şeytanlığı babasından ikiyüzlülüğü
anannesinden akıl alırsa varın siz düşünün

Ben istemem onların pepeğini :dilcikar:

O da büyüyünce onlar gibi olur kan çeker kan laelaelaelaelae

Bebek kesin behlülden mi bakalım...Yada adnandan mı..?

Yada yada...yoksa başka birinden mi -tatlicadiarzu-

X