Aşk-ı Memnu Kanal D

Adnanla bitter ne zamandır fanfin yapmıyordu.

Adam 2 çocuk babası, fanfin olmadan çocuk olmayacağını öğrenememiş olamazzz.

face de şunu paylaşıyorlardı..
Su gelir lüle lüle,yar gelir güle güle
Karanlık yerlerde,selam verme Behlül e..:roflol:

saçmalıklarla dolu bir bölüm daha geliyor...herşeyde olduğu gibi masum çocukların alet edilmesine sinir
oluyorum tabi dizilerede bunu yansıtıyorlar....
üç kişinin yediği haltı bu masum çekecek pihter yüzünden:umursamaz:
çocuğu hem adnana hem behlüle koz olarak kullancak.tıpış tıpış eve döner firdevs de bebeği
kullancak evdeki yereni ve kızının evliliğinin sağlamlaştırmak için:kızgın:
zaten adnan kırk kere behlüllden özür diledi şimdi pihterin hamile olduğunu
duyunca affedin beni diye aykalrına kapanır ikisininde:bbo:
bu olay ortaya çıkacağı yerde hiç bişey olmuyor.. bihter ve behlül haksızken sürekli haklı duruma
düşüyor .

saçmalıklarla dolu bir bölüm daha geliyor...herşeyde olduğu gibi masum çocukların alet edilmesine sinir
oluyorum tabi dizilerede bunu yansıtıyorlar....
üç kişinin yediği haltı bu masum çekecek pihter yüzünden:umursamaz:
çocuğu hem adnana hem behlüle koz olarak kullancak.tıpış tıpış eve döner firdevs de bebeği
kullancak evdeki yereni ve kızının evliliğinin sağlamlaştırmak için:kızgın:
zaten adnan kırk kere behlüllden özür diledi şimdi pihterin hamile olduğunu
duyunca affedin beni diye aykalrına kapanır ikisininde:bbo:
bu olay ortaya çıkacağı yerde hiç bişey olmuyor.. bihter ve behlül haksızken sürekli haklı duruma
düşüyor .

:kızgın: :kızgın: aynennn

aa sesli fragmandamı çıkmış.yalnız bihterin adnanla konuşmasını tee öteki hafta izleyeceğiz bence .kesin orda biter dizi

Adnan ilk adımı atan ben olmıycam diyor..aklinialirimsmile
Şimdi Bihter tutuşçak ,adnana bebek:ecrin_bebek: kozunu kullanacak..
Galiba adnanla behlül, yemekteyken tel ediyor bihter..
Behlül bihterin :CüvCüv:hamile olduğundan emin olacak tabii..
MAtmazel istifa etmek istiyor..aman bırakıp gitsin şımarık nihali..alsanaalsanasmile
Artık behlül var ya..gözü kimseyi görmez oldu..
Beşir de kan tükürüyor,öleceği yaklaştı,boshayallersmile
Oysa Arsen ona ne kaar da iyi bakmıştı..CADIARZU

bitter behlül ona geri döncek zannediyo ama behlül kudurtmaya devam ediyo...:jeyyar:

romanda da aynıydı..behlül yüzüstü bırakıyo umursamaz davranıyo ve bitter kahrından intihar ediyo

yar saclarin lule lule bihter sana gule gule aklinialirimsmileyafrum beter ol emi alsanaalsanasmile

yar saclarin lule lule bihter sana gule gule aklinialirimsmileyafrum beter ol emi alsanaalsanasmile

walla bu güne kadar bihtere sinir oluyoduk bundan sonra baya acıyacaz galiba.acıdıkça o hizmetçilere yaptıkları aklıma getircem beter ol dicem.eve girerken millet hoşgeldin diyordu buna bu domuz domuz bakıyordu hizmetçilere.matmazele aşağılayıcı davranıyordu. ama şu anasının da çetinle evlenmesini istemiyorum.dizinin başlarında bundan beterdi o kadın . o dasürünsün sokaklarda

X