Aşk-ı Memnu Kanal D

ayy o halaya ben de gıcık oluyorum..kocaman suratı var..her şeye maydonoz olmaya başladı..bi de küçük gözlerini büyük göstermek için makyaj yapıyo...saçını başını yolasım var..

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bihtere yalakalık yapıyorr korumasına almışş lüzumsuz kadınn ya

bihter ednan beye ne soyleyecek acabaCADIARZU
hamileyim diyip evemi donecek acepCADIARZU

evet hamile olduğunu söyleyecek..bence önce behlül ile ilişkisin söylemeyi düşünecek..sonra vazgeçecek...eve dönünce de firdevs dört ayağının üstüne düşecek gene:teytey:

evet hamile olduğunu söyleyecek..bence önce behlül ile ilişkisin söylemeyi düşünecek..sonra vazgeçecek...eve dönünce de firdevs dört ayağının üstüne düşecek gene:teytey:

aynnennn..yine şanslı çıkan firdevs olcak kötükedihüso

evvettt.bebek behlülün ikiside olsa adnan yutar bu yalanıı anla artık anla be adam anla

tam bir rezalet dallası geçmiş bırakın şunları ...ne bu kardeşim kimin eli kimin cebinde okuduğum kadarıyla berbat bir dizi sanırım

tam bir rezalet dallası geçmiş bırakın şunları ...ne bu kardeşim kimin eli kimin cebinde okuduğum kadarıyla berbat bir dizi sanırım

haklısın canım da merak edıyorum iştee hep izlemiycez dıyoz annem falan sonra bakıyozkı filmin akışına kaptırmışız kendımızı:)))opuyorumnanaktan

nihalle behlül bi kafede bihter onları gözetlerken nihal görüyo
bihter babasının mezarına gidip ağlaşıyo gene eli karnında
nihatın babası ameliyata giriyo galiba
firdo bi şeye şaşırdı
nihatın annesi polis arabasında
en son bihter ednan beyi arıyo sana çok önemli bişi söylicem diyo!!!!

izledimm...adnana söylüyor sanırımm bebeği adnan sana söyleyeceklerim var dedii hadi bakalım ne hinlik yapacak yine klava:

aynennn hemen izledim faceden:))aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…