Aşk-ı Memnu Kanal D

ayyy bitter ya hamileyim deyip geri dönecek eve kabus olmaya devam edecek ya da her şeyii anlatcak ki bu da olmaz dizinin bitmesi demek.bitter is back

üfff akşam elektrikler kesildi...izliyemedim :gitme:
tekrarı ne zaman acaba? bilmiyorumkismile

hadi rezil bihter beter ol sen her kotulugu hak ediyorsun pisliksin sen

kendini nasilda acindiriyor ya beni sinir ediyor.adnandan hamileyken bir inat ugruna aldirmisti bebegini

bu bebegi neden aldirmadi adnana donmek icin bir koz olarak kullanacak bunu ama sonunda yine bebek gidecek cunku sonu yok bu oyunun.

senaristlerede cok kiziyorum ne alakaydi bu bebek meselesi maksat bihteri masum gostermek.
nihalede kiziyor hersey senin yuzunden diye durup bir dusunsun bakalim hersey kimin yuzunden pislik sey

behlule mesaj birakmasi bile onun pesinden kostugunu gosteriyor yeni fragmanda hayalet gibi peslerinde zaten behlulle nihalin beter ol bihter catla patla hasetinden

behlul en azindan yaptigi pisliklerden dolayi vicdan azabi cekiyor ama bu bihter var ya gebersin bir tarafima kina yakacam ohhhhhhhhh canima degsinzemuszemus

bebiş erkek olursa behnan, kız olursa da bihterler behlülün karşımı behter olsun:ecrin_bebek:

evettt bebek çıktı işler karıştı artık saçmaladılarr yaprak dökümü 1 aşkı memnu 2 saçma sapan olduuu

ayy o halaya ben de gıcık oluyorum..kocaman suratı var..her şeye maydonoz olmaya başladı..bi de küçük gözlerini büyük göstermek için makyaj yapıyo...saçını başını yolasım var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…