Aşk-ı Memnu Kanal D

bebek şöle sapsarı olsun adnanda halen anlamazsa yuh derımmmm

adnan herseyi anliyo ama bihter öyle bi bastiriyo ki ednen ni
psikolojik baski duygu sömürüsü ednan hemen emrah bakisi atiyo bihtere.. kafa egik kaslar ters v ...ben garip ben yetim.....sırnaşık şey

KIZLARRRRR SON REKLAMDAN SONRASINI ıZLEYEMEDıMM
NASIL BıTTı SONUU ??? bilmiyorumkismile

adnan herseyi anliyo ama bihter öyle bi bastiriyo ki ednen ni
psikolojik baski duygu sömürüsü ednan hemen emrah bakisi atiyo bihtere.. kafa egik kaslar ters v ...ben garip ben yetim.....sırnaşık şey

pis numaracı cadı gıcık bihter sempatiksalakcinni

KIZLARRRRR SON REKLAMDAN SONRASINI İZLEYEMEDİMM
NASIL BİTTİ SONUU ??? bilmiyorumkismile

bitter karnındaki gayrimeşru ve ahlaksız ilişkiden olma bebeğini severek ve zırlaya zırlaya duygu sömürüsü yaparak bitti dehşet dizimiz...işgüzar dohtur da iyi bir halt etmenin mutlu gururunu yaşadı...

filmin sonu şöyle olsa behlülle bihter yine buluşsa sonra kaza yapsa ikiside ölsee....deniz hanımla adnan evlense beşirlede nihal hah işte buuu firdoda fakir olsa tek odalı kulubede kalsaa hihihii

bitter karnındaki gayrimeşru ve ahlaksız ilişkiden olma bebeğini severek ve zırlaya zırlaya duygu sömürüsü yaparak bitti dehşet dizimiz...işgüzar dohtur da iyi bir halt etmenin mutlu gururunu yaşadı...

doktora melek gibi gözüktü aman masum masum ağlamalar falan adam kıyamadıı

kimse dinlemiyo beni yaaaaaaaaaaaaaa....ne malum bebegin behlülden oldugu?????????????ednan lada iliskiye girmisti behlüle inat .........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…