Aşk-ı Memnu Kanal D

kizlar behlülü cok begeniyordum yani hamileykende bu diziyi izledigim icin diyordum hep ay gözleri tek benzese diye kime cok bakarsan ona benzermis derler yabebegim dogdu hem babasinin yesil gözlerinden almis hemde mavi karisimi girmis :)

ya gerçektenmi bende hamile falan kalırsam behlülü masaüstü yapayım bari

kızlar herseyı anladım da reklamlarda bihterler behlül aynı otel odasındayken ednan bey gelıyodu ve bihter kapıyı acıyordu orada noldu kızlarrrrrrrrrr????

ya gerçektenmi bende hamile falan kalırsam behlülü masaüstü yapayım bari

ben behlülü beğenmiyorum. sarışın erkekler çok itici geliyor bana
bir bulut olsamda mustafaya hastaydım ben,
2. bebeğimde ona bakiim bari sık sıkyerimseniben

kızlar herseyı anladım da reklamlarda bihterler behlül aynı otel odasındayken ednan bey gelıyodu ve bihter kapıyı acıyordu orada noldu kızlarrrrrrrrrr????

geliyormu gelmiyormu belli değil.orda biraz ekşın yaptılar.karasızdı döner gibi oldu .

kahverengi gözlü oldugum icin hep mavi gözlere bir zaafim vardir allah sahibine baglasin ne diyelim,ama oyunculuguda cok iyi ,okadar egitim alanlara bakarak cok cok iyi,

bu arada Allah bebişinle ailenize uzun sağlıklı ömürler versin

yaprak dökümündeki tiyatro mezunu bön şevkete bakarsak bencede yani

yine fragman oyunu işte,
izleyici çekmeye çalışıyolarkafamçokkarıştı

ben behlülü beğenmiyorum. sarışın erkekler çok itici geliyor bana
bir bulut olsamda mustafaya hastaydım ben,
2. bebeğimde ona bakiim bari sık sıkyerimseniben

sarisinlari genelde cok begenmem bir behlül hos ama mustafada mustafa yani ,kasi gözü kara derler ya ,yakisikli adam,ordada dr.serdara hic begenmedi ne sarisin ne kumral ne o

ay evet kazik gibi ya,hic begenmiyorum oyunculugunu menekse ile halilde gördüm ya kötü rolü iyi oynuyor ama iyi rol yakismamis

sarisinlari genelde cok begenmem bir behlül hos ama mustafada mustafa yani ,kasi gözü kara derler ya ,yakisikli adam,ordada dr.serdara hic begenmedi ne sarisin ne kumral ne o

ah mustafa ahhhhhhboshayallersmile
bi dizi kanalında tekrar bölümlerini veriyolar bir bulut olsamın
eşim izletmiyo ya guclubacismile özledim ama

anaa o şevket tiyatro mezunumuymuş
bakkaldan mı almış diplomayı kaydirigubbakcemile3
eski şevket daha iyiydi yaalsanaalsanasmile

ah mustafa ahhhhhhboshayallersmile
bi dizi kanalında tekrar bölümlerini veriyolar bir bulut olsamın
eşim izletmiyo ya guclubacismile özledim ama

bende behlüle bi bakim derken ,kumandayi gösteriyor bana atayimmi derrcesine,esimide gökhan tepeye benziyor diye almisdim ))) bir bulut olsami cok sacma yerde bitirdiler ya hic kacirmazdim

bende behlüle bi bakim derken ,kumandayi gösteriyor bana atayimmi derrcesine,esimide gökhan tepeye benziyor diye almisdim ))) bir bulut olsami cok sacma yerde bitirdiler ya hic kacirmazdim

ewet apar topar bitirdiler sanki
narin 3 koca eskitti
devam etse 3 daha eskitirdi kaydirigubbakcemile3
beşire de çok kızıyorum ben
ben olsam behlülü tehdit eder bi şirket daha kurardım
sadece nihalin mutluluğunu istedi, taş gibi cemile varkenkaydirigubbakcemile3

bence adnan geri bihterin yanina gidecek ama bu bölümde belülü cok tutdum helal olsun ama ne güzel haddini bildirdi bihterin
anasinin kizi aklinialirimsmile

nihalle sevket yaprak dökümünde tam uyarlardi kazma ikiside ,hee ya narinede koca daynamadi harun ögretme dayanadi atladi polisiye diziye onuda kuruttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…