Aşk-ı Memnu Kanal D

ewet apar topar bitirdiler sanki
narin 3 koca eskitti
devam etse 3 daha eskitirdi kaydirigubbakcemile3
beşire de çok kızıyorum ben
ben olsam behlülü tehdit eder bi şirket daha kurardım
sadece nihalin mutluluğunu istedi, taş gibi cemile varkenkaydirigubbakcemile3

benim koçişde beşire kızıyor.gitsin bihtere bana da ver bihter yoksa sölerim herşeyi dese ya diyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nihalle sevket yaprak dökümünde tam uyarlardi kazma ikiside ,hee ya narinede koca daynamadi harun ögretme dayanadi atladi polisiye diziye onuda kuruttu

harun gelirdi narinin hakkından ama işte
ömrü o kadarmış:hulya:
ne iyi adamdı delirtti narin adamıaklinialirimsmile

rüya deyince ne alakaysa gecenler rüyama alacakaranlikdaki edward girdi rüyama esim izliyor ama adam benim rüyama giriyor ,acaba ne anlama geliyor?

sonu iyiydi ya.lafı iyi soktu behlül.biride şu behlülü şöyle bi bozsa.artık son olsun ya bihter gebersin behlülde gebersin hatalarının bedelini ödesinler.yoksa çatlıyacam burda ya...

vee boooooooommmmm.....!!!!bitteeeerrrr naş anam naaaş....:içelim:eek:ff beeee behlül ağzına sağlık senin emi....nasıl bir laf sokmadır o ya...içimin yağları eridi...pişkinliğine behlül bile inanamadı...yuhhh dedi artık yuhhh nasıl bişeysin sen dedi...
bitter dımdızlak kalakaldı...veee nihal behlül dönemi başlıyor..olacakları söylim hemen..bitter tıpış tıpış ednan a dönecek..ednan a sarılacak...behlül nihal in saflığına aşık olacak...behlül ün bu seçimi bitter i yıkacak eritecek günden güne...
ve dizi sonuna yaklaşıyoruz...
güzellll..heyecan geldi..
bitter ve anasına yol göründü...hihoyyytüzülme matmazel intikamın alınacak:)

X