Aşk-ı Memnu Kanal D

duyan da şoförle hilmi adam öldürdüler de suçüstü yakanladılar sanacak tüm emniyet teşkilatı seferber oldu maaşallah

olur mu tabii ednan ın canını sıktılar terbiyesizler tutuklanırlar tabisempatiksalakcinni

ben Bihter i de kelepçelettirip eve getirtir diye düşündüm ama olmadı hayretsempatiksalakcinni

senaristlerle yönetmenin hayal dünyalarının genişliğine şaşırdım

duyan da şoförle hilmi adam öldürdüler de suçüstü yakanladılar sanacak tüm emniyet teşkilatı seferber oldu maaşallah

olur mu tabii ednan ın canını sıktılar terbiyesizler tutuklanırlar tabisempatiksalakcinni

ben Bihter i de kelepçelettirip eve getirtir diye düşündüm ama olmadı hayretsempatiksalakcinni

senaristlerle yönetmenin hayal dünyalarının genişliğine şaşırdım

:roflol:kaydirigubbakcemile3

telefonda konuşurken yüzünde ki ifadeye bak sen....
ne o koynundayken iyiydi de ..
ee amcan eve gelene kadar gidiyordun bihterle..hani o valizi niye hazırladın sen bihter demedimi hemen gidelim diye...
hazırlandın bihterle gitmeye yetiştiremedin dimi....
hemen sat ....
nihalde aşık zaten....
tüüüüü sana...kaka behlül

diziyi bitirin ben oyle bakacam yorumlari okumak daha heyecanli hemide eksin olmus burada sempatiksalakcinni

behlül bitirmiş bihteriiiii :dilcikar:

evet telefonda konuşurken bıktım senden der gibi konuşuyodu:)
bu arada bütün emniyet seferber oldu demiş arkadaş doğru tespit..bu kadar gerçek dışı olmamalı..mesela avukatı almaya geliyo polisler falan yok yaaaa...!!!daha neler..adalet bakanı nın izni olmadan bir avukat alınıp karakola götürülemez...saçmalamışlar...
adnan a yazık:KK43:(çok acıdım ya

nihat kedi olalı bir fare tuttu ama yanlış fareyi tuttu:roflol:aldatmadılar diye ispatlama çalışıyo:roflol:

adnana bende acıdım,aslında nihalede acıyorum..
ama behlül sevmiyor seni sitemiyor sarılmıyor bile ..ne yapışkansın ya..
kolumdan çok yüreğim acıyor behlül,bırakma elimi,gidersen ölürüm yaşayamam ben.....
bööğğğ :gitme:

eşime anlatıyorum bihter intihar edecek diyeceğime
BıHLEL dedim yaaaa....
bihlel güzel isim oldu bak...
işte ambulansta aşk başladıııııı

X