Aşk-ı Memnu Kanal D

Pöfff akşam olsa da çekirdeklerimizi alıp, ışığı kapatıp, battaniyenin altına girip dizimizi izlesek...

Ayyy ofisin duvarları üstüme üstüme geliyor vallaa... ben de Nihal gibi patrona çemkirip kendimi merdivenlerden atıvericem az kaldı...

Pöfff akşam olsa da çekirdeklerimizi alıp, ışığı kapatıp, battaniyenin altına girip dizimizi izlesek...

Ayyy ofisin duvarları üstüme üstüme geliyor vallaa... ben de Nihal gibi patrona çemkirip kendimi merdivenlerden atıvericem az kaldı...

işe yararsa söyle aynısı bende yapiim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Diziler hayatımızı kötü yönde etkiliyo demişti psikologlarda ben inanmamıştım doğruymuş:roflol::roflol:

sakın yapmaaaaaaaa yasakkelimeyasakkelime
nihal kadar şanslı olmayabilirsin o senaristlerden torpilliaklinialirimsmileaklinialirimsmile
başka dizidedüşse o merdivenden sağ çıkmaması lazım :jeyyar::jeyyar:

Nolmuş ya kadın coşmuş..:roflol:

Bana cahil demiş:roflol:

Sen benim toplumdaki kariyerimi bilsen tabi ki eşiminde şaşar kalırsın ağzın açık:roflol:

Ben de hata ki burda sana cevap verip muhatap olmuşum..a.s

Ben daha fazla polemiğe girmek istemiyorum..Modlarım size de rahatsızlık verdim kusura bakmayın..Ben konuyu kapatıyorum..a.s

daha fazla muhattap olamıycam senle...zamanıma yazık:)
ayrıca kadın değil genç kızım bu da dip not....!!
şimdi ağız tadıyla dizimizi seyredelim....

Son düzenleme:
kayınvalidemlerde bizde umarım izleyebilirm bugünkü bölümü geçen haftada izleyemedim zaten

nihal daha çocuk dikkatinizi çekerim...çocukça tepkiler vermesi gayet normal...bitter gibi bir ahlaksız karaktere laf söyletmemeniz de şaşılacak şey doğrusu...yüz karası..bizim örf adetlerimize yakışıyor mu??dinimize??hangi mezhep ahlak kabul eğer bu rezilliği?nesini sevip koruyosunuz anlamış değilim...her ne kadar dizi de olsa böyle ahlaksızların toplumda sempatik yada sevilesi bulunması başlı başına üniversitelerde tez konusu olmalı...toplum olarak nereye gidioruz diye sorgulanması lazım....!
insanların kurtlar vadisinde çakır karakteri öldü diye cenaze törenleri düzenlediği bir toplumda yaşıyoruz...!diziler anormal etki yapıyor bizim insanlarımızda...örnek alıyorlar...bitter yada behlül karakterlerini desteklemek çok çirkin bence...çok olumsuz örnek teşkil ediyorlar...Allah muhafaza

haklısın katılıyorum söylediklerinealkisalkisalkis
ama sadece şunu söyliim nihal çocuk değil 19 yaşındaolumunekankayizsmile ayrıca uyuz oluyorum o karaktere

ya nihal neden öss ye hazırlanmıyorolumunekankayizsmile

haklısın katılıyorum söylediklerinealkisalkisalkis
ama sadece şunu söyliim nihal çocuk değil 19 yaşındaolumunekankayizsmile ayrıca uyuz oluyorum o karaktere

Sağol canım:))
ama 19 kçük bir yaş yahu değil mi:)
ben 19 yaşında yaptıklarıma bakıyorum da off neymişim diyorum..gerçekten ergenliğe yeni adım atılan yaş..ve de bu dizideki en saf masum karakter..olan babasına ve nihal e oluyor:)

Sağol canım:))
ama 19 kçük bir yaş yahu değil mi:)
ben 19 yaşında yaptıklarıma bakıyorum da off neymişim diyorum..gerçekten ergenliğe yeni adım atılan yaş..ve de bu dizideki en saf masum karakter..olan babasına ve nihal e oluyor:)

walla 19 yaş bana aklı başında geliyor,nihal şımarık sadece..30unda da olsa öyle olura.s

aaa ısın cılkııı
cıktıı
hılmı unalll
yaptı dıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ı

artıkk bıtsınnn
trafıkk cezası ne olacakk

X