Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar arkadasım vardı muhabbetten kaçırdık dızıyı şimdi aklımıza geldı demek anlatıcak sait ay bu adnan bıhterın ayaklarınada kapanır uyuz

hiç hesaba katmadığımız şeyler oluyor gerçekten.
kimin aklına gelirdi böyle bir düzen kurulduğu hadi onu geçtim..
bu kadarmı şanslı olunur yahu.....
yine etnan bey suçlu duruma düştü.
firdonun son atağı bihteri akladı sayılır şimdilik...

İzledim izledim sonunda.Firdo gene kahramanım benim, bu arada Peykere üzüldüm ben ağladı orada, yeni doğum yapmış kimsenin umrunda değil bebek mebek.Gerçi bu olay olmasa da Firdonun umrunda değil torun torba sahibi olmak.

Chuck Hilmi ve Firdo birlik olsa dünyayı kurtarırlar valla.Şöfore de kaç dedi ya ona koptum çalılıklardan atladı kaçtı:)))

Bu arada bu kadar kalıcı olan o parfümün adını öğrenmek istiyorum bayanssulusmile

Pffff peki eninde sonunda ortaya ciktiginda hangi yuzle bakicaklar acaba adamin suratina.
Gerci yuzleri olsa simdi bakamazlar, Sait herseyi ben yaptim dese bile.

Pffff peki eninde sonunda ortaya ciktiginda hangi yuzle bakicaklar acaba adamin suratina.
Gerci yuzleri olsa simdi bakamazlar, Sait herseyi ben yaptim dese bile.

haklısın ama bunlar zaten herşeyi göze aldılar demekki başdan düşünceklerdi...
zaten yüz felan yok bu behlül ve pihter ikilisinde olsaydı adnanı kandırıp üstüne bide parasıyla şaşalı bir hayat sürüp yüzüne bakamazlardı.bazen bunların hayal ürünü olduğunu unutuyorum sinir oluyorum ama gerçekdede o kadar çok varki böyle olaylar bunlar sadece bize yansıyanlar
akşam izlemedim ama sonunu gördüm pihterin kaçışını sempatiksalakcinni
fridonun kızını aklamasını:bbo: vay be gene ednan suçlu durumuna düşdü
böyle olacağı belliydi zaten...dört ayak üsütne düşdüler gene:dilcikar:

Kızlarrr tüyo getirdim sizeee Uğur'dann bizim şoferi tutukluyo polisler demekki şöfer ötcek ahanda resim

Eklentiler

• $24813_106037619422875_100000499117347_168234_3075690_n.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 39
Yaa dayak yemiş adam bu kadarmı tatlı olurr

Eklentiler

• $24813_106037609422876_100000499117347_168231_6900967_n.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 53
ya şöför ne dicek ben uydurdum bunları falanmı dicek...anlamaım.

ednan yine suçlu durumunamı düşcek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…