Aşk-ı Memnu Kanal D

ya şöför ne dicek ben uydurdum bunları falanmı dicek...anlamaım.

ednan yine suçlu durumunamı düşcek..

Hilminin planıymış zaten canım..Yani Hilminin bihterle behlül ilişkisinden haberi yok..Kendi böyle bi plan yapmış ama tam üstüne basmış farkında değil:roflol:

Şöför Hilminin planıydı diycek..Adnan Bihterden senden nasıl şüphelendim diye özür dileyecek:roflol:

Hilminin planıymış zaten canım..Yani Hilminin bihterle behlül ilişkisinden haberi yok..Kendi böyle bi plan yapmış ama tam üstüne basmış farkında değil:roflol:

acıyorum ednana..yazık çok yazık.
.:gitme:
Şöför Hilminin planıydı diycek..Adnan Bihterden senden nasıl şüphelendim diye özür dileyecek:roflol:

Şofer işte adı Uğur Tekin :asigim:

hımm bilmiyorudumm..CADIARZU

bihter ve behlülün ahı mı tuttu ikoncan kapsama alanı dışında :gitme:
bende uyarı aldım :1closedeyes:

vadi yoktu ne güzel seyrettim derken çok sıkıcı bi bölümdü.böyle olacağı belliydi zaten.artık önümüzdeki beş bölüm adnanın bihtere yalvarıp eve getirmeye çalışmalarıyla devam eder.

Dün akşam sıkıcı değildi güzeldi ya değişik bi şeyler oldu ekşın oldu bari

Behlül'ün ağlama sahneleri güzeldi:gitme:sempatiksalakcinni

çok üzücüydüsempatiksalakcinni
az kalsın paracıklardan,arabadan, evde göz koyduğu kadınlardan oluyordu :jeyyar:
beni etkileyen sahne bitter ve behlül birbirlerine haber vermeden toz oluyorlardı
nasıl sağlam bir ilişkidir bu takdir ettim ikisini :roflol:

az kalsın paracıklardan,arabadan, evde göz koyduğu kadınlardan oluyordu :jeyyar:
beni etkileyen sahne bitter ve behlül birbirlerine haber vermeden toz oluyorlardı

Gidecekleri tek yer rivadaki ev olduğundan birbirlerine haber verme gereği duymadılar nasıl olsa orda karşılaşcaklardısempatiksalakcinni

Bihter toz oldu ama Behlül kaçamadısempatiksalakcinni Bunun adı AŞK eheheheh :hulya:
aman uzattıkça uzatıyorlar ohaoldumsmile

Fragman yok dimi kızlar sempatiksalakcinni

X