Aşk-ı Memnu Kanal D

iyice sıkıldım şu diziden artık reklamdan reklama takip ediyorum ne olduğu anlaşılıyor zaten :)

artık sonlara geldiği için uzatmaları yapıyolar birkaç hafta ednanın şüpheleriyle geçer şimdi,behlül sapığı nihal yine öpp beni behlül,yiii beniii behlülll pozlarında olcak kesin en heyecanlı bölüm olarak sonunu görüyorum artık

riva daki eve gitse nolcak ki???orda delil bırakmadılar...o yüzden çıkmaz bişey...bihter havlayıp yılan yılan çemkirecek adnan da boynuzlarını yağlayarak tıpış tıpış özür dileyecek pihter den..!!!klasik aşkı memnu işte..!!
sıkıldımmmmmm artık baydı öööğğk geldi...!!!

kızlar hepiniz süpersiniz valla sizleri seviyorum.

o tango şarkısını arıyodum sayenizde kaçıncı dinleyişim yani :1rolleyes:

fragmanda pek bi numara yok bence, ilerleme olmayacak.

fragmanlarında ne oluyorsa, bütün dizi boyunca elle tutulur olay tek o oluyor... Her bölümde spor, yemek ve süslenme sahneleri izlemek sıktı artık.

61. Bölüm Özet

Bihter ve Behlül korku içinde

Adnan Bey’in soğuk ve şüpheli tavırları Behlül ve Bihter’i büyük bir korkunun içine sürüklüyor. Adnan Bey içini kemiren şüphelerini Bihter ve Behlül’e hissettirmemek için büyük bir çaba harcamaktadır. Ancak Adnan’ın huzursuzluğu ve Behlül’le arasına koyduğu mesafe Nihal’in gözünden kaçmaz. Behlül ve Bihter de, bu huzursuzluğunun farkında, korkuyla bunu atlatacaklarını düşünmektedirler. Peyker’in doğum haberiyle dikkatlerin dağılacağını düşünen Bihter, Adnan Bey’den Hilmi Önal tarafından izlendiklerini öğrenince, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anlar. Geçmişe ait parçalar Adnan Bey’in zihninde yeniden şekillenirken, şüphelerinin de büyümesine neden olur. Adnan Bey huzursuzluğunu Bihter’le paylaşmak zorunda kalır. Bihter’in duruma büyük tepki göstermesi Adnan Bey’e kendini kötü hissettirir. Bihter tehlikeyi savuşturmak için bir kez daha Nihal’i kullanır.
Yaşanan gerginliği korkuyla izleyen Firdevs Hanım, olaya müdahale etmesi gerektiğini anlar. Behlül ve Bihter, Hilmi’nin artan tehditleriyle sarsılırken, onun her şeyden nasıl haberdar olduğu sorusuna yanıt ararlar. Behlül, sorularının cevabını yine Beşir’de arar. ıpuçlarını birleştiren Bihter ise sonunda doğru cevabı bulur. Hilmi Önal, Ziyagil Ailesi’ne karşı son kozunu oynadığında artık dönüşü olmayan bir yola girilecek ve hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağı zorlu bir dönem başlayacaktır.

alın size 90 puanlık KPSS sorusu:roflol::roflol:

ohaoldumsmile :roflol: yok artık ya iyice tiye alındı herşey....
zaten bu sene kpss belası var başımda...sınavda bunlar aklıma gelcek
kopcam bişey yapamıycam kaydirigubbakcemile sempatiksalakcinni

bide topkek reklamı var ya sırnaşık şey amcasının topkeki...bitmeyen lezzet topkeksempatiksalakcinni

valla ya reklamlara bile konu oldular herkes alaya alıyor :roflol:

dizide hiç bişey olmasa bile,harekette olmasa ...behlülü izlemek için satlerce bakarım....
behlülllll aaaauuuuuuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…