Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar ben tv de izledim pek bişey olmuyo adnanın kafası karışık hep düşünüyor bihterle tartışıyolar bihter evdeki herkesi toplayıp şu konua bi açklık getirelim gibi bi konuşma yapıağı bekliyo yine yalanlarıyla kandırıcaklar herkesi

kızlar ben tv de izledim pek bişey olmuyo adnanın kafası karışık hep düşünüyor bihterle tartışıyolar bihter evdeki herkesi toplayıp şu konua bi açklık getirelim gibi bi konuşma yapıağı bekliyo yine yalanlarıyla kandırıcaklar herkesi

Aynen ya,bende gördüm fragmani.Pek bir hareketlenme olmuyor.

O anahtar behlülün rivadaki evinin anahtarı mı acaba adnan oraya gitcek heraldebilmiyorumkismile

Arsen de, Beşir i sıkıştırıyr o cd de ne vardı diye..
Ne kaa zekii kadın..
Aman herkes de bi şerlok holms oldu, tut tutabilirsen milleti..

arsen hanım adnan'a göre çok daha cin zaten... nihat'tan da o şüphelenmişti sahte şirket olaylarında... bu bölüm de boş geldiş bana açıkcası... fragmanında bile atraksiyon yok pek..yanlız benim anlamadığım adnan salonda behlül nihal ayakta bihter oturuyoken neyin açıklanmasını istedi? acaba nihal dururken neden bihterle dans ettiğini mi irdelicek dyorum ama sanmam açıkcası :S

Arsen de, Beşir i sıkıştırıyr o cd de ne vardı diye..
Ne kaa zekii kadın..
Aman herkes de bi şerlok holms oldu, tut tutabilirsen milleti..

arsen cd nerden duydu beşirmi sayıkladıCADIARZU
şerlok holmsler yüzünden büyük aşka gölge düştüü:gitme:şüpheler üstünde aşkta yaşamazlar:nazar::nazar:

arsen cd nerden duydu beşirmi sayıkladıCADIARZU
şerlok holmsler yüzünden büyük aşka gölge düştüü:gitme:şüpheler üstünde aşkta yaşamazlar:nazar::nazar:

Yok sayıklamadı..
beşir hastanede yatarken, estonya mı nerde?Behlül yanına gitmişti ya..o hastaneyle bağlantı kurmuştu..cd de sonuçlar vermiştiniz falan diye ..hastanede bizim öyle uygulamamız yok demişti..Cd konusu öyle gündeme geldi..o halde beşirin koşturarak aldığı cd de, ne kayıtlıydı? o zaman diye soru işareti oluşmuştu..Arsen de o sırada oradaydı..İşte bağlantıyı öyle yapıyor Arsen Şerloku.sempatiksalakcinni.

Yok sayıklamadı..
beşir hastanede yatarken, estonya mı nerde?Behlül yanına gitmişti ya..o hastaneyle bağlantı kurmuştu..cd de sonuçlar vermiştiniz falan diye ..hastanede bizim öyle uygulamamız yok demişti..Cd konusu öyle gündeme geldi..o halde beşirin koşturarak aldığı cd de, ne kayıtlıydı? o zaman diye soru işareti oluşmuştu..Arsen de o sırada oradaydı..İşte bağlantıyı öyle yapıyor Arsen Şerloku.sempatiksalakcinni.

arsenede gün doğdu eline fırsat geçti hep bitonun açığını arar gibi hali vardı :dilcikar:

salak behlul ya birde ben sozumde durdum diyor utanmadan besire ne yaptiysa sanki bir yuzuk gecirdi parmagina saf nihali kandirdi.ortalikta bihterle cirit atiyor buyyuk bir rahatlikla yuzsuz birde besire sozunde durmadin diyor ya sanki kendisi cok namuslu ya,yaptiklarindan her ikiside utanmiyor artik rahatlila ulu orta da konusuluyor ay artik bitsin su dizi ya midem dayanmiyor be.

bu haftada fos cikar dizi adnan saskini hala inanmiyor ya neyseki arsen var bakalim ne etcek arsen sultanbilmiyorumkismile

firdevs hanım kendi açıklarını kapatmasını iyi bildiği gibi kızınınkini de kapatır.onun elinde ne bilgiler vardır.bihtere kalsa itiraf eder.ama o firdevs yok muuu:KK70::KK70:

bence yine pek birsey yok dizide gecen haftada bos gecmişti artık diziyi uzatmanın peşinde senaristler böyle gider durur artık

gene bihter zeytinyağı gibi çemkirerek üste çıkmaya çalışıyor mirmirmirmir
bari arsen hanım beşiri konuştursaboshayallersmile biraz zor ama ..adnan şüphelense bile somut bişey olmadan inanmazgamyoncuiremsu

X