Aşk-ı Memnu Kanal D

bütün yorumları kaçırdım demii akannehir
kocem askerden gelince böle oldu birlikte islios opuyorumnanaktan
onla yorum yapıom ama yetişçem size merak etmeiin :lepi:
hee bu arada sonunu isleyemedm biri bana özet geçsiin nolurrr :nazar:

bütün yorumları kaçırdım demii akannehir
kocem askerden gelince böle oldu birlikte islios opuyorumnanaktan
onla yorum yapıom ama yetişçem size merak etmeiin :lepi:
hee bu arada sonunu isleyemedm biri bana özet geçsiin nolurrr :nazar:

Gözünaydın canım..

Sonunda bizimkiler tango yaparken adnan geldi öyleeeeee baktı kaldı orda bitti:nazar:

Pek fazla action yoktu bu bölümde.:bbo:
Bihter Behlülü kıskandı tango gecesine gidelim diye tutturdu.orda Behlülle tamgo yaparken Adnan geldi ve bitti...bilmiyorumkismile

nihalin emirvaki konusmalarına ayar oluyorum...
bu rezaletın içinde olmasalarmış pihterlen pehlül iyi bir dans çifti olurlarmış:)
tangodaki tahrik edici figürler tam onlara göreydi:)

o ne danstı ya :)
nihale ben de sinir oluyorum. özellikle ses tonuna. konuşmasın ya.
bölümde hiç bişey yoktu. o ona baktı, öteki berikine pffff
adnan da boynuzları hakediyor, koskoca iş adamı ama kafa basmıyor, gözü de açık değil daha çok aldatılır :/

adnan beyin kafası basmaya başladı ama farkettinizmi işallah saflık yapıp gidip özür dilemez bihter ben böyle düşündüm affet beni ....boshayallersmileeyvahedigeldismile

ben dizide en çok neyi merak ediyorum biliniz mi kızlar....dizinin başından beri adnan bey atolyede bir tahtayı oyup duruyor...yahu ne yaptı sonuç nedir? bihterin sonunu merak etmiyorum o aşikarda..bu oyulan tahtanın sonunu çok merak ediyorum,insan şimdiye bir sergi açardı beeee:):):)

bu hafta diziyi izleyemedim ama yorumları okuduğuma göre pek birşey kaçırmamışım....yine aynı tas aynı hamam....
pihter behlül len yiyişir....fesat fesat bakar...kıskançlığından çatır çatır sesler gelmektedir pihterden....hizmetçilere havlar...
sağa çemkirir sola çemkirir yılan yılan bakar..
ar damarı çatladığı için ulu orta behlül len oynaşır koklaşır....
ama bakın görün hep diyorum bu pihter in suyu ısındı....çok fazla azdı bu sıralar....behlül aşık olacak nihal e...bornozla görmesi vs bir taktik...yavaş yavaş behlül nihal e yanaşacak....bihter en doruk noktasındayken,en had safhada azmışkene birden kala kalacak ortada....dımdızlak.....lülülülülülü....:)
senaristler uzatıyor işte...merak ettiğim tek nokta bornozlu halini görünce naaptı behlül nihal e baktı mı ?rengi falan değişti mi?

diziyi nasıl uzatacaklarını şaşırdılar artık bence çok sıradan bir bölümdü tango sahnesi güzeldi hain bihter nasıl doladı adamı kendine uyuz nihalde tam matmazele dönmüştü hakkatenn yinede en güzeli firdonun çetoya genç kız gibi kırıtması idi

bi de söylemeden geçemicemm valla çok güldük kızlarlar akşam nihalin bihtere sen 2 çocuklu yaşlı bi adamla evlendin benim kocam genç ve yakışıklı dediği an delikafadulden delikafadulden

[B]vasat bir bölümdü:hulya:...bihterin kuyruk gibi pehlülün yanındaki sinsi tavırları,bi kaç tango figürü ve fridonun hazırlık ve romantik gecesiyle koca dizi geçti:umursamaz:
demişdim fragmandan bişey çıkmıycak diye gene katyadan da bi şey çıkmadı....
herkesin bildiğini duydu işde dedikoduları ....zaten herşeyi görse veya duysa şaşacakdımsempatiksalakcinni

ednanda artık muhbiri felan bulmaya çalışcağına hilminin dediklerine bi göz atsa mesela trafik cezasından başlası artık ...mıy mıy beşirdenden fayda yok o susmaya devam etsin ancak rüyasında görür böyleboshayallersmile[/B]

X