Aşk-ı Memnu Kanal D

Çok güzel dans ettiler ya boshayallersmile

Adnan napcak acababilmiyorumkismile

ednan bu bakışlardan da anlmadıysa yuhhhh oha artıkkkkkkkkkk
bu hafta bir gelişme oldu dizide beni uzaktan izliceksin of bihter denmedi ve sevişilmedi de
ilişkileri çıkar ilişkisi değil demek alkisalkisalkisalkisalkisalkiski

pff ben geriden geliyorum ya... internetten izleyebiliyorum ve yavaş yükleniyor...

hala anlamazsa yuh ama ben son bakışmalarını yakaladığı yeri göremedim

acayip yapmacık dans ettiler bence böyle tango'da ilk defa gördüm matematik gibi 2x2=4 gibi hiç estetik yoktu.
Bir kere bihterin bacağı kısa kaldı saramadı Behlül'ü kaydirigubbakcemile3
Ders aldıkları bariz belli, ayrıca bihter inanılmaz rüküştü bence hele ayakkabısı berbat hiç beğenmedim hiç.
Nihal'e gelince ne o babaane gibi Firdevsle yer değiştirmesi lazımmış. Biri sanki yirmi öteki 50 yaşında gibi giydirmişler. Beğenmedim.

En iyisi Peyker'di rahat rahat bi doğurup geleyim dedi bayıldım ya canım benim :)

Son düzenleme:
ayyy şu nihalin çantasıyla ne derdi var anlamadım.nesrin çantamı getir bülent çantamı getir behlül çantamı taşı.
hımm birde bülentin boyu ne kadar uzamış ilk zamanlar nihalden kısaydı

ayyy şu nihalin çantasıyla ne derdi var anlamadım.nesrin çantamı getir bülent çantamı getir behlül çantamı taşı.
hımm birde bülentin boyu ne kadar uzamış ilk zamanlar nihalden kısaydı

evet onda 2 bölümdür bi çantamı getir hastalığı başladı.. :umursamaz:
elin ayağın yokmu yavrum senin,bi işe yaradığın yok zaten.. :mymeka:
ne össye çalışıyosun ne holdingte bi işe yarıyosun varsa yoksa behlül ve güller..
olmazz.. :eek:lmaz:

evet onda 2 bölümdür bi çantamı getir hastalığı başladı.. :umursamaz:
elin ayağın yokmu yavrum senin,bi işe yaradığın yok zaten.. :mymeka:
ne össye çalışıyosun ne holdingte bi işe yarıyosun varsa yoksa behlül ve güller..
olmazz.. :eek:lmaz:

hanımlar spordan geliyo bihter cadısı nesrin çantalarımız aşşağı da kapıya koydular çantaları ne hayat bee .ahh şu adnan dedem olaydı

X