Aşk-ı Memnu Kanal D

yaa nhalde çocuk gibi kalıyor behlülün yanında ay gerçek öpücüğümü istiyorum diyor yaa ben orda kaldımmm hahahahhaa

kaydirigubbakcemile3 nihal çok çocukca davranıyor resmen gözü bişey görmez durumda...iyi ki bi nişanlandı...behlülün kendisini
sevmediğini farkettiği halde üstüne çok düşüyor.

evet peykere iftira atması kendi ablasına ne iğrençti

ya ben nihale de gıcık olmaya başladım ,behlül resmen lise öğrencilerinin arasında kaldı ne komik ,kendide utanıyor aslında da çaktırmıyor ,nihalde de bi ısrarlar ,emr-i vaki hareketler ne kıl ..

ben bu bölümden sonra önce senaristleri sonra sırasıyla pihter ve sonra pehlül malını boğmak istiyorum artıkın
yahu bu kadarına pessssssssssssssss....yuhhhhhh.....!!!senaryoya bak...suyu çıktı....
yahu ne zaman aşık olacak bu behlül nihal e??Bence diziyi uzatmak için hala başa dönüyorlar..behlül sıkıldım artık dedi yılbaşı balosunda senin nihali üzmene fırsat vermiycem vs..aa bugün baktık yine yiyişiyorlar yuhhhhhh...!behlül artık aşık ol şu nihale...yoksa gelcem diziyi basıp gebertcem bihter i....

nasıl yılan yılan bakıyo fesat karı yaaaa...!!!!tam boğmalık...hele o alaycı gülüşleri yok mu gel diyo beni öldür...1 kaşık suda...yok kaşığa da gerek yok ben onu herhalükarda gebertirim...
spor salonunda neydi o fesat dalga geçici gülüşleri..???zaten ilkokul çocuklarına benziyodu suratı fiziği...bu bölümde hele .tam o spor kıyafetlerle çocuk olmuş..demekki dekolteyle dişi olunmuyo....bir beslenme çantası ve suluğu eksik....:roflol:

nihal in istekleri normal bence..kim istemez ki nişanlandığında ilgilenmesini?ya elini tutmak sarılmak?normal birşeyler olmadığının farkında...çok masum ve saf buluyorum ben gülüşü de çok güzel...hiç de sırnaşık değil....olması gerekeni istiyor kızcağız...
behlül artık bihter den kop ve kurtul şu fesat karıdan yaaa....

bu arada göreceksiniz adnan kömüşü yine pihter kaşarına toz kondurmuycak görün bakın....boynuzlarını sivriltmeye devam et ednan...:mymeka:
veee bihter senin son gülüşlerin gibime geliyor...o pek ihtimal vermiyor nihal ve behlül e ama dımdızlak kalacak ortada...son gülen iyi güler pihter.......kullanılıyor farkında bile değil..akılı sıra nihal le dalga geçiyor...ama behlül sonunda doğru yolu bulacak...bihter kızdıkça ben 4 köşe oluyorum:roflol:

senaristler de artık bihter ve behlül ü sevimli sempatik bir aşk yaşıyormuş gibi göstermekten vazgeçsinler..ayrıca diziyi uzatmak adına başa dönüp durmasınlar..artık nihal e aşık olsun behlül..kitapta öyleydi....skmasınlar yaa aynı aynı hep aynı...

süper bir bölümdü fragman yanılttı bizi,ezel topiğinde martta bitecek diyorlar doğrumu kızlar,öyle olsa dizinin biraz hızlanması gerekmezmi?firdevstede ne taktikler varmış,korkulur vallahi,bayanssulusmile

ay şimdi izliyorum yeni, pehlül piyano çalarken ne kadar sexiydi, benimde öpücük isteyesim geldi valla:kedi:kaydirigubbakcemile3

ezik bihter ya, ne zaman sıkışsa hemen kadınlık silahını çıkarıyo, hemen bi adnana yapışıp kıskandırma, başkada bi numarası yok yani, nihala karşı alaycı tavırlarıda çok iğrenç insanda biraz utanma olur, bunlar için kız kardeşini ezmesini hiç söylemiyorum bile:mymeka::mymeka:
yanlız behlül nasıl tırsıyo pihterden nasıl tırsmasın exorsit gibi her kapının pencerenin arkasında, böööö diye çıkıyoaklinialirimsmileaklinialirimsmile
bunlar evlense çok komik olurdu yanlız, pihter dominand teyze, behlül light erkek selami, hööööd dedimi pısar otururdu behlül:roflol::roflol:
nihalde çok salak ya, ben onun yerinde olcam ki, peeeeh, gösterirdim behlüle küçük kız çocuğunu, kafa basmıyo ki kızın:jeyyar::jeyyar:
çetinde hemen firdonun ağına düşmüş, dizideki herkes boncukcu ayolbayanssulusmile
yanlız firdoyu dikkatlen izliyorum, öğrencek çok şey var ondan
a.s

ay şimdi izliyorum yeni, pehlül piyano çalarken ne kadar sexiydi, benimde öpücük isteyesim geldi valla:kedi:kaydirigubbakcemile3
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni vallahi katılmamak elde değil..
Firdo aynı benim kuzenin taktiklerini uyguluyor he, kuzenim sevgili ararken hemen cevap vermezdi telefona, "biraz beklesin" derdi kaydirigubbakcemile3Kadın işini biliyor.
Nihal'in gülüşüne artık dayanamıyorum, ehe ehe o ne beee sempatiksalakcinni

bu nasıl cesaret , nasıl bi zihniyetki gece kocasnın koynundan kalkıp salonda yiyişiyolar anlamıyorum..bihter seni cehenneme bile almasınlar bence behlülüde..
ertesi güde nası mutlu nası mutlu tabi yedi keşkülü ohhh afiyetle mutluluk hormonları arttı..

ayrıca bihterin yaptıgı o takip olayıyla kendini küçük düşürdü ya nihal görseydi rezalet.
salak çok güldüm o haline küçük liseli kızlar gibiydi..

sen ne diyosun, anasını bile öptü yani o derecekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim anladığım kadarıyla banyoya girdi kapıyı kilitledi. ordan dışarı bi kapı daha var heralde ordan çıktı ... bende anlamadım ki labirent gibi ev valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…