Aşk-ı Memnu Kanal D

sonunda adnanı güzel uykusundan uyandırdılar

bu arada film bazen çok iğrençleşiyor...bu bölüm gece gece bihterin kalkp behlülün odasına gitmesi falan çok saçmaydı

yaa nhalde çocuk gibi kalıyor behlülün yanında ay gerçek öpücüğümü istiyorum diyor yaa ben orda kaldımmm hahahahhaa

Nihale kıyamıyorum hiç babasıda son derece düzgün bi insan şu behlül ve bihter beni delirtio, hala yüzsüz yüzsüz orda burda birbirlerine dalıyolar kötükedihüso

Bu iş artık sadece Adnan beyi aldatmaktan çıktı, Behlül resmen nişanlışı olan Nihal'i de aldatıyor :eek:lmaz:

piyano olayından sonra behlülle bihter işi götürürken saftirik nihal kendini nasıl yatagına attı sırıtarak bi bilse aşagıda neler oluyor:)))))

Bu adnan da çok mal yavv gözünün önünde her bi haltı yiyolar adam çakmıyiii :nazar:
Reklamlarda ekşın yaptılar okadar hiçbişey olmadı biliyodum zaten olmuycanı finale dahaa çok var diyom anam anlamıo görücek o onları diyor naniknanik

nihalin o salak kahkahalarına gıcık olduğum için yanlış olduğunu bile bile bihteri tutuyorum..sengözlerimebaksanab

artık dizi öyle bir hal aldıki...midem kaldırmıyor bu kadarına pes:eek:lmaz:
artık birileri görsün bişeyler olsun...fragman yanıltmacasına düşdük genebenneyaptımki pehlülün odasına girince
pihteri birileri yakalıyor gibi gösterdiler ama fos çıkdı herzamanki gibi...
kadın artık olayı iyice abarttı..aşağıladığı peykere yetmezmiş gibi
iftira bile attı utanmadan yok pehlülü kıskanıyomuşÇok üzgünüm çoook
ama peyker kimseye ağzını açıp bi çift laf etmedi tamam olgun seviyeli bir lkız ama artık oda susmasın...
matmazel olayı anlıyor aslında puzzle gibi kafasında bişeyleri birleştirmeye çalışırken...
pehlülle pihterin camdan bakışmalarını farketmesi iyice şüphelendirdi ama bişey yapamaz...
emin olamıyorfisfisfis
belki beşir matmazele açılır dedim ama ondan bişey çıkmaz ...
ohh pihter hanım canı isteyince kocasının yatağında canı isteyince pehlülle ...artık iyice abartıılar..bide
o kızla yalnız kalma diye pehlüle çemkirmesi yok mu :umursamaz:mıy mıy sesiyle...
saf pehlülde kuzu kuzu o ne derse onu yapıyor...nihali de amcasınıda aldatıyor ....

Bu adnan da çok mal yavv gözünün önünde her bi haltı yiyolar adam çakmıyiii :nazar:
Reklamlarda ekşın yaptılar okadar hiçbişey olmadı biliyodum zaten olmuycanı finale dahaa çok var diyom anam anlamıo görücek o onları diyor naniknanik

baslarda acaba diodum fragmalara ama artık yemiyorum bu bölüm için bihter korktuğunda behlüllün gelceği besebelliydi:dilcikar:

X