Aşk-ı Memnu Kanal D

chess hılmının ne yalancılıgını gordun kı yaw..
adam en basında dedı adnan bey dıkkat et dıye..
fırdevs ıcın demısdı sımdıde bıhter ıcın dıyo..

He valla doğru söyledinvereliniortak

Adnan uyuyo işteboshayallersmile

doğru söylüyosunuz ama adamın adı bi kere iftiracıya, oyuncuya çıkmış, ne olsa hilmi mi yaptırdı acep diyolar, adı çıkmış 9 a inmez 8, halbukim melek gibi adam dimi:asigim:
:roflol::roflol:

valla bilmiyorum ki, nihat bile babasının yine komplo peşinde olduğunu düşünebilir bi taraftanda acaba doğrumu diye düşücek tabii, nihatla, pekerin aklına yinede kurt düşcek bi kere, özelliklede peyker bu olayın altını kurcalar

adam çatlak ya, karısı elden gidiyo halen adnanda aklı, deli saraylıkaydirigubbakcemile3

58. Bölüm Özet

Bihter ve Behlül yine ateşe yürüyor

Behlül ve Bihter, içinde bulundukları durumun giderek artan tehlikesine rağmen birbirlerinden uzak duramıyorlar. Behlül’ün Nihal’e evlenme teklif etmesi herkeste büyük bir şaşkınlık yaratır. İlk şaşkınlığın ardından Bihter hariç herkes bu kararı büyük bir sevinçle karşılar. Bihter ise büyük bir acı içinde, Behlül’ün Beşir’i ikna etmek için diyetinin bu olduğunu anlar.
Büyük bir sevinç dalgasıyla başlayan gece, Ziyagil Ailesi için büyük olaylarla noktalanır. Bihter, Behlül’e olan öfkesini Behlül’ün canını yakarak dindirmeye çalışır. Her taraftan kendini sıkışmış hisseden Behlül katıldıkları davette, Hilmi Önal’ın Bihter’le arasındaki yasak ilişkiyi bildiğini ima etmesiyle öfkelenir ve kontrolünü kaybeder. Ziyagil Ailesi olayın büyümesiyle geceden ayrılmak zorunda kalır. Hilmi’nin Adnan Bey’i hangi konuda uyarmaya çalıştığını bir tek Behlül ve Bihter anlamaktadır. Bu durum Peyker’in de uzun zamandır var olan şüphelerine ışık tutar.
Bihter ve Behlül için bu son yaşanan olay çemberi gittikçe daraltır. Bihter için de Behlül ile Nihal arasındaki nişan artık bir kaçış noktası olur.
Yaşadıklarının ağırlığıyla ezilen Behlül’ün Nihal’e daha çok yaklaşmaktan başka çaresi yoktur.
Behlül ve Bihter, içinde bulundukları durumun giderek artan tehlikesine rağmen birbirlerinden uzak durmalarının çok zor olduğunun farkındadırlar. Behlül, Nihal’le nişanlanırken, iki yasak aşığın hayatında, korku hüzün ve pişmanlık dolu yeni bir dönem başlar.

58. Bölüm Özet

Bihter ve Behlül yine ateşe yürüyor

Behlül ve Bihter, içinde bulundukları durumun giderek artan tehlikesine rağmen birbirlerinden uzak duramıyorlar. Behlül’ün Nihal’e evlenme teklif etmesi herkeste büyük bir şaşkınlık yaratır. İlk şaşkınlığın ardından Bihter hariç herkes bu kararı büyük bir sevinçle karşılar. Bihter ise büyük bir acı içinde, Behlül’ün Beşir’i ikna etmek için diyetinin bu olduğunu anlar.
Büyük bir sevinç dalgasıyla başlayan gece, Ziyagil Ailesi için büyük olaylarla noktalanır. Bihter, Behlül’e olan öfkesini Behlül’ün canını yakarak dindirmeye çalışır. Her taraftan kendini sıkışmış hisseden Behlül katıldıkları davette, Hilmi Önal’ın Bihter’le arasındaki yasak ilişkiyi bildiğini ima etmesiyle öfkelenir ve kontrolünü kaybeder. Ziyagil Ailesi olayın büyümesiyle geceden ayrılmak zorunda kalır. Hilmi’nin Adnan Bey’i hangi konuda uyarmaya çalıştığını bir tek Behlül ve Bihter anlamaktadır. Bu durum Peyker’in de uzun zamandır var olan şüphelerine ışık tutar.
Bihter ve Behlül için bu son yaşanan olay çemberi gittikçe daraltır. Bihter için de Behlül ile Nihal arasındaki nişan artık bir kaçış noktası olur.
Yaşadıklarının ağırlığıyla ezilen Behlül’ün Nihal’e daha çok yaklaşmaktan başka çaresi yoktur.
Behlül ve Bihter, içinde bulundukları durumun giderek artan tehlikesine rağmen birbirlerinden uzak durmalarının çok zor olduğunun farkındadırlar. Behlül, Nihal’le nişanlanırken, iki yasak aşığın hayatında, korku hüzün ve pişmanlık dolu yeni bir dönem başlar.

ne kadar isabetli yorum yaparmışım be:1closedeyes::1closedeyes:

sen sonuca bak yüzük nihale takıldı....
aklı bihterde kalsada behlül abayı yakıyor nihale behlülün nihale bakışları değişti nihalde firdevs oldu çıktı ne o öyle ben evliyim o geceliklerle dolaşmıyorum yatarken huylanıyorum kız giyiyo minileri behlül odaya atsa gelmem demiyecek ohaoldumsmile
şu firdevside bi everselerde kadın rahatlasa...

Valla keşke atsa nihali odaya zavallım sünüp duruyor kenarda ama yine öpüşmelerine şoooooook oldumm ya nihal muradına erse keşke bhterde hasetinden ölse lülülülülülü

hilmi diyoki belgelerle çıkcam karşınıza,
belge dediğide ruj izli fincan mı, çok sıkı bi belge yanlız, pihter imzalı
:roflol::roflol::roflol:

bu mehlül ne markada bulaşık deterjanı kullanıyosa artık, belgeleri yıkayamamış makinekaydirigubbakcemile3

ama sanmam ya bi fincanla bu kadar çoşsun hilmi, bence bu bölümde daha sıkı bi ipuçu yakalıcak, yoksa bu kadar kendinden emin nihata mehlülle pihter beraber diyemezdi:hulya:

aynen ..hilmi bi tek rujla felan ikna olacak adam değil elinde kesin bişeyler var belli :kahve:kendinden emin biçimde konuşuyor..
nihat inananmaz başda babasına iftira attığını düşünebilir peykere söyler peykerde şüphelenir pihterden laf almaya çalışır ama bizim pihter peykeri yalanlarıyla
ikna edebilir her zaman yaptığı gibi boshayallersmile
gene herşey boşda kalır hilminin kimseyi inandıracağını başlarda sanmıyorum
adamın adı çıkmış bir kere kafamçokkarıştı ama umarım kesin bişeylerle herkesi ikna eder
özellikle ednanı:nazar:

süpersin sen canım zaten zemuszemus

:kedi::kedi:eek:lumunekankayizsmile

aynen ..hilmi bi tek rujla felan ikna olacak adam değil elinde kesin bişeyler var belli :kahve:kendinden emin biçimde konuşuyor..
nihat inananmaz başda babasına iftira attığını düşünebilir peykere söyler peykerde şüphelenir pihterden laf almaya çalışır ama bizim pihter peykeri yalanlarıyla
ikna edebilir her zaman yaptığı gibi boshayallersmile
gene herşey boşda kalır hilminin kimseyi inandıracağını başlarda sanmıyorum
adamın adı çıkmış bir kere kafamçokkarıştı ama umarım kesin bişeylerle herkesi ikna eder
özellikle ednanı:nazar:

zalak beşir cd yi kırmasaydı belki birilerinin eline geçerdi, hilminin belge ve inandırma çabalarına gerek kalmazdı,
beşire nolcek acep, susmakta kararlı anlaşılan, behlülle nihalin nişanlandığını duyunca hakkın rahmetine kavuşur artık
cokacimcoookcokacimcoook

BıHTERE ÖZEL RUJ MU?

Aşk-ı Memnu'nun son bölümündeki bir sahne fena halde kafama takıldı. Yalıya "ajan" olarak yerleştirilen şoför, yardımcısıyla beraber Behlül'ün deniz kenarındaki garsoniyerine gidip, araştırma yapıyor. Bizim Sherlock Holmes şoför, bulaşık makinesindeki fincanlardan birinde kadın ruju görüyor. Ertesi gün yalıda Bihter'in fincanında aynı pembe ruj izini görüyor ve Bihter- Behlül aşkından şüpheleniyor. ıyi de canım kardeşim, o pembe ruj Bihter Hanım'a özel üretilmedi ki. Binlerce kadın aynı tondaki ruju kullanıyor olabilir. Bu arada, Bihter'in o bölüm boyunca koyu kırmızı rujla dolaştığını ve yalıda kullandığı bardakta o gün nasıl olup da pembe ruj izi bıraktığını da düşünüp, düşünüp, bulamıyorum.

Yüksel Aytuğ alıntıdır..

BİHTERE ÖZEL RUJ MU?

Aşk-ı Memnu'nun son bölümündeki bir sahne fena halde kafama takıldı. Yalıya "ajan" olarak yerleştirilen şoför, yardımcısıyla beraber Behlül'ün deniz kenarındaki garsoniyerine gidip, araştırma yapıyor. Bizim Sherlock Holmes şoför, bulaşık makinesindeki fincanlardan birinde kadın ruju görüyor. Ertesi gün yalıda Bihter'in fincanında aynı pembe ruj izini görüyor ve Bihter- Behlül aşkından şüpheleniyor. İyi de canım kardeşim, o pembe ruj Bihter Hanım'a özel üretilmedi ki. Binlerce kadın aynı tondaki ruju kullanıyor olabilir. Bu arada, Bihter'in o bölüm boyunca koyu kırmızı rujla dolaştığını ve yalıda kullandığı bardakta o gün nasıl olup da pembe ruj izi bıraktığını da düşünüp, düşünüp, bulamıyorum.

Yüksel Aytuğ alıntıdır..

Ay evet o eşimin de dikkatini çekmişti. Gerçekten bu çok saçma olmuş :umursamaz:

BİHTERE ÖZEL RUJ MU?

Aşk-ı Memnu'nun son bölümündeki bir sahne fena halde kafama takıldı. Yalıya "ajan" olarak yerleştirilen şoför, yardımcısıyla beraber Behlül'ün deniz kenarındaki garsoniyerine gidip, araştırma yapıyor. Bizim Sherlock Holmes şoför, bulaşık makinesindeki fincanlardan birinde kadın ruju görüyor. Ertesi gün yalıda Bihter'in fincanında aynı pembe ruj izini görüyor ve Bihter- Behlül aşkından şüpheleniyor. İyi de canım kardeşim, o pembe ruj Bihter Hanım'a özel üretilmedi ki. Binlerce kadın aynı tondaki ruju kullanıyor olabilir. Bu arada, Bihter'in o bölüm boyunca koyu kırmızı rujla dolaştığını ve yalıda kullandığı bardakta o gün nasıl olup da pembe ruj izi bıraktığını da düşünüp, düşünüp, bulamıyorum.

Yüksel Aytuğ alıntıdır..

ben bu yazıdan şunu anlarım
Yüksel Aytuğ burayı okuyor
chess senmisin yoksa :1closedeyes::1closedeyes:

ya kızlar ıyıde hılmı ne yalan soyledıkı sımdıye kadar..
adam dedıklerınde hep haklı cıkdı sırf adnanın dugunun batırdı dıye adam ne dese ınanılmaz olmadımı..:ecrin_bebek:

ben bu yazıdan şunu anlarım
Yüksel Aytuğ burayı okuyor
chess senmisin yoksa :1closedeyes::1closedeyes:

ay kız yorumlarımız benziyo demikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ama şerlo yorumunu ben ondan önce yapmıştım:umursamaz::umursamaz:

sırnaşık şeysırnaşık şey

ya kızlar ıyıde hılmı ne yalan soyledıkı sımdıye kadar..
adam dedıklerınde hep haklı cıkdı sırf adnanın dugunun batırdı dıye adam ne dese ınanılmaz olmadımı..:ecrin_bebek:

valla aslında adnanla hilmiyi firdo düşman yaptı demi:hulya:

adam doğru söylüyodu ama söyleme tarzı yanlış olunca kimse inanmadı haliyle
:hulya:

valla aslında adnanla hilmiyi firdo düşman yaptı demi:hulya:

adam doğru söylüyodu ama söyleme tarzı yanlış olunca kimse inanmadı haliyle
sende haklı cıkdın bılıyomusun..
ozel konusunda bende kapadım herseyı..
evet kadın degılmı bunu yapan kadın her haltı yapabılıyo işde..
herkesı bırbırıne dusurebılıyo hayatı mahfedebılıyo..!..
hemde ıkı tatlı ıgrenc sozu ıle erkegı nasılda aptala cevırıyo..

sende haklı cıkdın bılıyomusun..
ozel konusunda bende kapadım herseyı..
evet kadın degılmı bunu yapan kadın her haltı yapabılıyo işde..
herkesı bırbırıne dusurebılıyo hayatı mahfedebılıyo..!..
hemde ıkı tatlı ıgrenc sozu ıle erkegı nasılda aptala cevırıyo..

valla haklı çıkmama üzüldüm canım ya, umarım can sıkıcı bişey gelmemiştir başınaŞeniz

valla haklı çıkmama üzüldüm canım ya, umarım can sıkıcı bişey gelmemiştir başınaŞeniz
geldı malesef..
neyse allahından bulcak er yada gec..
ee fırdevs cetını elde etcekmı aceba?..yazık okadar suslenıp heveslenıyo dılerım zavallı cetın yakasını kurtarır..yerimseniben

ay kız yorumlarımız benziyo demikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ama şerlo yorumunu ben ondan önce yapmıştım:umursamaz::umursamaz:

sırnaşık şeysırnaşık şey

telif hakkını iste bebem aklinialirimsmileaklinialirimsmile

geldı malesef..
neyse allahından bulcak er yada gec..
ee fırdevs cetını elde etcekmı aceba?..yazık okadar suslenıp heveslenıyo dılerım zavallı cetın yakasını kurtarır..yerimseniben

valla aynur 1-0 önde ama firdo bu ne taktikler vardır onda dikkatlen izleyip bişeyler kapalım ablamızdan, lazım olurkaydirigubbakcemile3

telif hakkını iste bebem aklinialirimsmileaklinialirimsmile

zemuszemuszemuszemusaklinialirimsmileaklinialirimsmile

bu fotoyuda ilk defa görüyorumbilmiyorumkismile
n81250426012_461.jpg

ip, pihterin intihar ederken kullancağı ipi temsil ediyo herhalde
senarsitler gerçekten pihteri intihar ettircekmi ya, intihar edecek kadar kadar zayıf bi karakter değil dizide bence pihter

X