Aşk-ı Memnu Kanal D

ben firdevsin ağının daveti diye behlülün hilmiye vurduğu sahneyi kastetmiştim...
neyse yarın belli olacak..
ama bihterin gözleri pörtledi olumunekankayizsmile..
o kadar çabalama behlülü nihale kaptırmasını engellemedi...

Kaptırmadı bence baksana deli ediyor insanı yine öpüşüyorlar ya hani en sonunda nihale aşık olacaktı olan hep ednana oluyor yazık :sinifsinif:

kitaba göre aynen gidiyoruz derler eskisinde hiç böle değil orda behlül bihteri bırakıp nihale sırılsıklam aşık yaa bu behlülün naptığı belli değil sinir oluyorum:eek:klava:

Kaptırmadı bence baksana deli ediyor insanı yine öpüşüyorlar ya hani en sonunda nihale aşık olacaktı olan hep ednana oluyor yazık :sinifsinif:

sen sonuca bak yüzük nihale takıldı....
aklı bihterde kalsada behlül abayı yakıyor nihale behlülün nihale bakışları değişti nihalde firdevs oldu çıktı ne o öyle ben evliyim o geceliklerle dolaşmıyorum yatarken huylanıyorum kız giyiyo minileri behlül odaya atsa gelmem demiyecek ohaoldumsmile
şu firdevside bi everselerde kadın rahatlasa...

kıslar siz daha ordamısınz ayol :)))) bakın ben size anlatayım behlül nikale evlenme teklifi ediyo ... falan dermi$m :))))) çok gzl dizi ama yayından kaldırıyolarmı$ ,yani gece 12 den soraya koymu$lar malesf :KK43: çalı$ıyorum ve 11 de yatyorum en geç ....

kıslar siz daha ordamısınz ayol :)))) bakın ben size anlatayım behlül nikale evlenme teklifi ediyo ... falan dermi$m :))))) çok gzl dizi ama yayından kaldırıyolarmı$ ,yani gece 12 den soraya koymu$lar malesf :KK43: çalı$ıyorum ve 11 de yatyorum en geç ....

gece 12 den sonramı daha neler.
komik yanii.mirmirmirmir

süper bi bölüm olcak
hilmi nihata söylüyor behlülle bihteriakannehirakannehir
nihale yazık olcak yaaa

hilmi diyoki belgelerle çıkcam karşınıza,
belge dediğide ruj izli fincan mı, çok sıkı bi belge yanlız, pihter imzalı
:roflol::roflol::roflol:

bu mehlül ne markada bulaşık deterjanı kullanıyosa artık, belgeleri yıkayamamış makinekaydirigubbakcemile3

ama sanmam ya bi fincanla bu kadar çoşsun hilmi, bence bu bölümde daha sıkı bi ipuçu yakalıcak, yoksa bu kadar kendinden emin nihata mehlülle pihter beraber diyemezdi:hulya:

bu mehlül ne markada bulaşık deterjanı kullanıyosa artık, belgeleri yıkayamamış makinekaydirigubbakcemile3

ama sanmam ya bi fincanla bu kadar çoşsun hilmi, bence bu bölümde daha sıkı bi ipuçu yakalıcak, yoksa bu kadar kendinden emin nihata mehlülle pihter beraber diyemezdi:hulya:

evet ya adnan beşirden değilde hilmiden mi öğrenecek bu ihaneti :gitme:
bu bi varsayımdı tabi adnan hilmiyi kaale almayacaktır.
bu arada hala odalarda öpüşüp koklaşmaları nası sinir ya.
behlül ü gırtlaklayasım geldi.
ikiside en kötü sonu hakediyoo.

taş evde serada balkonda beşir gördü teknede de görüldüler
bu azmanlar nerde koklaşsın yer kalmadı :roflol::roflol:

:roflol::roflol:

behlül içkiliyken bitter sanıp hilmiye sarıldı öyle öğrendi bence

:roflol::roflol:

behlül içkiliyken bitter sanıp hilmiye sarıldı öyle öğrendi bence

yok ya, hilmiye kimse inanmaz, yalancı yalancı sözüne kimse kanmazkaydirigubbakcemile3

bence adnan kimseden öğrenmesin, bunları iş üstünde bassın, anca öyle inanır zaten saf
:mymeka:

yok ya, hilmiye kimse inanmaz, yalancı yalancı sözüne kimse kanmazkaydirigubbakcemile3

bence adnan kimseden öğrenmesin, bunları iş üstünde bassın, anca öyle inanır zaten saf
:mymeka:

Bi de nihal görürse ona inanır..

hilmiye nihat inanacak :1closedeyes:
peyker dizi boyunca hamile kalmaktan gözünün önündekileri göremedi hilmi onuda uyandıracak :1closedeyes:
nesrinde teknedeki parçayı birleştirecek kafasında oda anlar
dedikodu yapmayı sewmeyen hizmetçiler anlar durumu :roflol:
geriye ednan ve nihal kalır onlarda gözüyle şahit olması lazım yada behlülün odasında bitterin donunu görmeleri:roflol::roflol::roflol::roflol:

chess hılmının ne yalancılıgını gordun kı yaw..
adam en basında dedı adnan bey dıkkat et dıye..
fırdevs ıcın demısdı sımdıde bıhter ıcın dıyo..

chess hılmının ne yalancılıgını gordun kı yaw..
adam en basında dedı adnan bey dıkkat et dıye..
fırdevs ıcın demısdı sımdıde bıhter ıcın dıyo..

He valla doğru söyledinvereliniortak

Adnan uyuyo işteboshayallersmile

X