Aşk-ı Memnu Kanal D

TAÇ,ın sponsor olduğunuda gözümüze sokuyorlar iyice.

adnan,la bihter en önemli konuları konuşurken adnan sürekli yatağın içinde

[COLOR="Red"]sünnet olmuş çocuklar gibidelikafadulden

nevresimler görünecek ya.sonrada hoop pencere tarafına perdeler görünsün:roflol:
[/COLOR]

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Eeee..siponsöre yalakalık kolay mı?..

o bihter ve behlül iyice köşeye sıkıştılareyvahedigeldismile dizi iyice heyecan vermeye başladı :1ninca:

her-guzelin-bir-kusuru-var-angelina-jolie-azra-akin-beren-saat-ebru-akel-kusur-megan-fox-catherine-ze-1093915.jpg

berenin burnu böylemi ya dizide
:hulya:

Bihter2.jpg

Hep burunları farklı yaw bilmiyorumkismile

şimdiki burnu güzel ama, hiç o taraklarda bezim olmamasına ragmen burnumu yaptırasım geldi
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yanlız burun ifadeyi ne kadar değiştiriyo bakarmısınızakannehirakannehirakannehir

Günay, Aşk-ı Memnu'yu şikayet etti!

'İlgili Bakan arkadaşıma rahatsızlığımı söyledim..'

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Aşk-ı Memnu’nun orijinal öyküsünden koparılması, cinsellik kışkırtmasından rahatsız olduğunu belirterek, “Kültür Bakanı olarak RTÜK’ü uyarıyorum.

Yerli dizilerde katiyen şiddet ve cinsellik kışkırtması olmamalı” dedi.Dizilerde lüks bir yaşam ve hayali dünya olduğunu savunan Günay, şunları söyledi: “Aşk-ı Memnu’nun yılan hikâyesine dönmesinden şikâyetçiyim. Özünden koparılarak, cep telefonu olayından yararlanılarak hikayeyi uzatmak doğru değil. (alıntı)

bakın dizinin yılan hikayesine dönmesinden bakanlarda şikayetçi:roflol::roflol:
cep telefonu olayı ne onu anlamadım yanlız
bilmiyorumkismile

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Aşk-ı Memnu’nun orijinal öyküsünden koparılması, cinsellik kışkırtmasından rahatsız olduğunu belirterek, “Kültür Bakanı olarak RTÜK’ü uyarıyorum.

Yerli dizilerde katiyen şiddet ve cinsellik kışkırtması olmamalı” dedi.Dizilerde lüks bir yaşam ve hayali dünya olduğunu savunan Günay, şunları söyledi: “Aşk-ı Memnu’nun yılan hikâyesine dönmesinden şikâyetçiyim. Özünden koparılarak, cep telefonu olayından yararlanılarak hikayeyi uzatmak doğru değil. (alıntı)

cep telefonu olayı ne onu anlamadım yanlız
bilmiyorumkismile

Neymişki o cep telefonu CADIARZU

romanda cep telefonu yok..dizide ceple konuşmalar seneryoyu ve olayların akışını degiştiriyor..odur heralde

Gündemi değiştirmek için el atmadıkları bi bu kalmıştı hükümetin..yahu adamlar reklamlara bile ekmek kapısı oluyor millet nelerin peşinde.. Top kek reklamını seyrettinizmi kızlar.. amcasının topkekine göz diken behlül le ilgili olanı :KK70:

ya firdevs,in kıyafetlerine ne demeli.en son baloya giderken

giydiği yakaları kalkmış,zırh gibi kıyafetle,.uzay filmlerinden gelmiş gibihihoyyyt

bihter,de az daha gözünün üstüne indirseydi, başındakini tam tek gözlü korsan prenses olurdu:roflol:

bakanın diyer söylediklerine katılıyorum ama şöylede bir şey varki bu dönem dizisi deyil.zaten başlı başına günümüze uyarlanmış bir dizi . aksi durumda zaten arabalar ev dekorasyonu kıyafetler vs. vs. herşey günümüze göre uyarlanmış bunların hiç biri olmaması lazım sadece tlfnla bitmiyorki iş...

valla eğer öyleyse saçma, dönem dizisi değil ki buakannehirakannehirakannehir

evet ya ne yapsınlar telgraf mı çeksinlerakannehir

amca ben behlül-stop- bihter,i çok seviyorum-stop benden hiçbirşeyini

esirgemedin bugüne kadar-stop bunuda esirgemessin:sm_cool: stop-

Gündemi değiştirmek için el atmadıkları bi bu kalmıştı hükümetin..yahu adamlar reklamlara bile ekmek kapısı oluyor millet nelerin peşinde.. Top kek reklamını seyrettinizmi kızlar.. amcasının topkekine göz diken behlül le ilgili olanı :KK70:

EVet evett :roflol:
bide müslüm gürses seslendirmiş delikafadulden

cep telefonu olayı ne onu anlamadım yanlızbilmiyorumkismile
Hükümette çok çalıştılar tebi, ülkenin her bir sorununu düzelttiler,sıra dizimizi masaya yatırmaya geldi..Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azîm :hulya:

kızlar fragmanı izledinizmi ..
cumartesi günki tekrardan sonra gösterdiler...
ayy bu haftada manyak şiiler oluo...

X