Aşk-ı Memnu Kanal D

A a a a a aaa şoktayımmm
fragmanı verdiler tekrardan sonra.Bi rujdan bihter sanması çokkkkkkkkkk saçma oldu cidden..
bide nihata söylüyo bu bölümde hilmi..Tabi peykerde öğreniyo..Adnan şaşkın ne demek istediğini çözmeye çalışıcak garibim..
Çok erken gelişti dizi hazirana kadar ne yapıcaklar acaba..

evet değişik konular ekleyeceğim diye saçma şeylerin üzerinde duruyorlar.. Nihal'de komik kız yani hayallerinin erkeği sana evlenme teklifi etti koşa koşa baba bakkkkk diyeceğine adamı öp bir kere romantik bişeyler yap .. çok saçmaydı..

heh bide o kısmı var işin
hiçbişey yapmadı mesela bi öoebilirdi senaristler böyle önemli ayrıntıları es geçiyorlar ama izleyici hemen farkediyor banada en saçma gelen yeri o ruj olayıydı
makineden bardağı görüyoda sonra evdede bihterin bardağını görüyoda da da da
e bekar adam yani niye hemen aklına bihter geliyo o eve kaç kişinin girip çıktını düşünmüyolarda hemen bihter
çok saçma..
az öncede fragmanını gördüm önümüzdeki haftanın..
yazık yine olan nihale olacak heralde..
gene başlamışlardı jeyarlığa sırnaşık şeysırnaşık şey

evet hıc yakısmıyoruz ben onamı kaldım :umursamaz: bana şöyle yakısıklı bir şöferrrrr bulun:sm_cool::roflol::roflol:

Şöferle taş eve giden, şöferin arkadaşı varya ,o da senin olsun gıı çakıl..:jeyyar:
Nihayetinde Hilmi ,o Çocuğuda birinin yanına yerleştirmiştir, acan şöfer olarak..:1ninca:

ohaaaa yine fragman hilesi değilse bunlar kuyrugunu kıstırıp kaçarlar ya da yüzsüzlklerine yenisini eklerler

hani bitmişti sıkılmıştı.hani yeni yıl hediyesi ona uzaktan bakmaktı ne oldu şimdi niye öpüşüyor bunlar.

behlülllllll bırak o yamuk bihterii artık git nihalii öpp yaaa:eek:klava:nie bunlar gene öpüşüyo yaa muradımıza erdik dedik tam:nazar:

Yaaa ben kaçırdım şimdi pazartesiye kadar nete de koymazlar ooofff....

bence bu bölümde bi rujdan bihter oldunu anlaması çok saçma oldu
yani her bayan ruj kullanır
renklerde birbirine yakındr
o kısmı bana saçma geldi ya ne biliyimbukadar kolay bu kadar basit bihter oldunu anladılar

aslında sadece rujdan tanımadılar,bihterin o eve gittiğini biliyolar bide ruju görünce anladılar.çünkü evi bihter ve behlülden başka kimse bilmiyo

kızlarrr yeni fragman çıkmışşşş.hilmi herşeyi anlamışş çok hızlı oldu yaa aslında önce nihal öğrenecektii.yada heralde hilmiye inanmıcaklar

kısss siz bu sese harika diyosanız kk popstarda beni birinci yapmalısınız ona göre:roflol:

yani benim sesim de iyi değil ama behlülün sesinden güzel valla-tatlicadiarzu-

X