Aşk-ı Memnu Kanal D

teklifi alınca nihalin gülme sesleri içeriye geliyordu dört köşe oldu nihal behlülde yutkunarak zorlanarak zorla teklif etti birde koşarak babasına yüzüğü gösterip bana evlenme teklif etti demeside çok çocukçaydı

yarın tekrarı vardır umarım.saolsun kocacım kurtlar vadisi yüzünden baktırmıyor behlüle.neyseki siz varsınızda neler olmuş neler bitmiş sizden öğreniyorum.

nihal çantayı koluna takıp nasıl yürüdü sırnaşık şey
birde bunlar taklım taklım diyorlar birbirlerine sanki kaydirigubbakcemile3

nebahat çekre 66 yaşında imiş şok oldum 55 ten fazla göstermiyor

nihal çantayı koluna takıp nasıl yürüdü sırnaşık şey
birde bunlar taklım taklım diyorlar birbirlerine sanki kaydirigubbakcemile3

Çok sopalıklar valla.klava:.Baaba- kız bunlar, taklım taklım dedikçe, dövesim geliyor ikisini..:tomato:

Bu arada nick değişikliği yaptım..:icecream:
Gerçi resmi gazetede henüz yayınlanmadı.kaydirigubbakcemile3.buradan şifaen sööölim size dedimyerimseniben

Model sen misin kız heididen tanıdım seni:1rolleyes:

Hayırlı olsun yeni nickinŞeniz

Şeniz Evet canımcım..
Bende Behlül gibi..sıkıldım değiştiriiim dedim..kaydirigubbakcemile3
Bak Haydiciğimden nassı tanıdın..:lepi:

Haydi ve sen bi bütün olmuşsunuz artık Şeniz

Güzel olmuş ama nickin tatlı gacikaydirigubbakcemile3

sahne güzeldi de nihalin kahkahası ve babasına yüzüğü gösteriş şekli salakçaydı biraz. evet kabul ediyorum sırnaşık şey

nihal hep şapşalca gülüyokii zaten ama düzelcek ablasıı artık aşkk olgunlaştrr kızımızıbayanssulusmile

bı arkadasın esı oynucaktı hastanede cıktımı oglanı uyutuyordum görmedımde

Ben diziyi izlemiyorum ama zaping yaparken gördüm; hastane odasında Beşirin yanında görünen hastabakıcı herhalde, arkadaş eşinin Behlüle benzediğini söylemişti odur diye düşündüm ben sositososito

kisa sacli bir bakici vardi..behlül ile ingilizce konustular..bende odur diye düsünmüstüm

ciddden ya bi arkadaşın eşi oynayacaktı dizide çıktımı o ben hiç dikkat etmedim unuttumdaa

Ancak dizinin asıl kadrosuna yetişebiliyoruz yorum hususunda..
Figüran kadro için çok zorlanırız..:hulya:
O arkadaşın eşine de yorum yapmayıverelim..:jeyyar:
Hele o sebeple ban alan arkadaşlar..hayatta ağzı açmaz herhalde..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…