Aşk-ı Memnu Kanal D

ya o sahneler gerçekmiydi nihal hayal filanmı görüyo olayların bu kadar hızlı gelişmesine şok oldum..malumunuz ben önce bi 45 dk bakışmalarını bekliyodum...
bihter kalp krizi geçirmese bari

yılbaşı gecesi katyayla şoför arasında bişey oldu kesin ....katya ona neden öyle tavır yapıyo...belki şoför gaydir katyanın hevesi kursağında kalmıştır ondan gıcık olmuştur...

evet.behlülle nihal nişanlanınca bihter in intihar etmesi lazımdı.herlade evleneceklerinde intihar edecek.biraz değiştirecekler sanırım...

romanda bihter nişandıkları için değil nişandan sonra adnan ve herkes yasak aşkı öğreniyor adnan kapıya dayanıyor bihter bu şekilde intihar ediyor.behlülde utancından ortadan kayboluyorr bidahada görünmüyor

bu dizinin sonları öldürcek beni çok heyecanlı bitiyo ya ne yapacak bakalım bihter bu arada kıyafetine bayıldım

vay beeee ne bölümdü.....
gelecek haftayı iple çekiorum..
ama ben nihalin kıyafetini hiç begenmedim...
o ni öleee..

Bence Beşirin Nihalin mutluluğu için susması behlülle evlencek diye konuşmaması çok saçma ve aptalca..Bi insan nişanlısının üvey annesiyle yattığını bilmesi lazım bence:sm_confused:Nihalin mutluluğu için susuyo salak:mymeka:

Bence Beşirin Nihalin mutluluğu için susması behlülle evlencek diye konuşmaması çok saçma ve aptalca..Bi insan nişanlısının üvey annesiyle yattığını bilmesi lazım bence:sm_confused:Nihalin mutluluğu için susuyo salak:mymeka:

behlülün oyununa geldiaklinialirimsmile behlül akıllı bir hamleyle can evinden vurdu ohaoldumsmile behlül beşirin ne ka zalak olduğunu biliyordu kurnazlığıyla yırttı vereliniortak

beşirin salak olduğu konusunda katılıyorummkaydirigubbakcemile5
salak olmasa her sağlıklı erkek gibi odasına gelen gecelikli rus kadını affetmezdi :roflol:

beşirin salak olduğu konusunda katılıyorummkaydirigubbakcemile5
salak olmasa her sağlıklı erkek gibi odasına gelen gecelikli rus kadını affetmezdi :roflol:

:roflol::roflol:

Chessin dediği gibi türk filmlerinden çıkma beşir:roflol:

ya kızlar bısı soracam fılmın bı kac bolumunde fırdevs bısıler cevırıyodu genc bırıyle takılıyo falan dıye dusunuyodumboshayallersmile ama sonu gelmedı kapandı gıııttı konu :sm_confused:acaba cetınlemı takılıyo du sınsı kadın :jeyyar:

Evlenme teklifi çabuk gelişti yaaa..Behlül, döt korkusuna yapıstırdı teklifi..gamyoncuiremsu
Acaba bugün, Bihter Kardiyoloji muayenesine falan gitmişmidir..fisfisfis
Malum, tam spazm geçirtecek vak'aydı, onun için.alsanaalsanasmile

Bu arada nick değişikliği yaptım..:icecream:
Gerçi resmi gazetede henüz yayınlanmadı.kaydirigubbakcemile3.buradan şifaen sööölim size dedimyerimseniben

valla açıkçası esas saf tam önumuzde olan nıhal bana gore...
aşkın atesi kor edermış gozu hakıkaten gozleri bağlanmış...
bır duşunse bu benımle ılgılenmezken benı umursamazken ne oldu da bırden bana evlenme teklıfı etti???
bır de daha nıhale senı sevıyorum bıle demeden....
ah şu gençler ah...:)(bır an kendımı çok yaşlanmış hıssettım:KK43:)
fırdevs yıne baston yutmuş gıbı oturuyordu maşallahı var bu kadının ya...:))
bıhter de zavallım acıdım desem yerıdır yanı...
behlule trıp yaptı yaptı behlul nazını çeker ona yalvarır dedi...
ama behlul onu tam arkasından vurdu işte boyle...
ya ....ben boşuna demiyorum şu erkeklerin hıç bırıne guven olmaz dıye....:))
valla burası benım neşemı yerıne getıyor burası da olmasa ne yapardım bılmıyorum...herkese ii yorumlar:))

pihter behlülle konuşurken yeni şöförün onları dinlediğini görünce bu evde herkes sinsi akannehirdemez mi..
kendi sinsilikde ilk sırada ondan haberi yok:eek:lmaz:

pihter behlülle konuşurken yeni şöförün onları dinlediğini görünce bu evde herkes sinsi akannehirdemez mi..
kendi sinsilikde ilk sırada ondan haberi yok:eek:lmaz:

kaydirigubbakcemile3
Kişi kendinden bilir işi..:hulya:
Bide trip atıp söylenerek gitmesi yokmuydualsanaalsanasmile..Tafra da yerinde yani..

X