Aşk-ı Memnu Kanal D

behlül kolyeyi bozdurup ne alcak acaba, ata lira alsın bence karlı bu aralarbilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3

pihter behlüle diyo ki, hayatımın aşkı olduğuna inandırıldım önceaklinialirimsmileaklinialirimsmile

ufo gören masum köylü sanki ya, inanmasaydın, şimdi de dünyadan habersiz kandırılmış ergen kız ayaklarına yatıyoakannehirakannehir

eeeeee 4. çeptırda takıldı bu napcam ben şimdi yabilmiyorumkismile:gitme:

öfff ne gıcık arkadaşlarsınız ya, insan bi uyandırır
alsanaalsanasmile

eeeeee 4. çeptırda takıldı bu napcam ben şimdi yabilmiyorumkismile:gitme:

öfff ne gıcık arkadaşlarsınız ya, insan bi uyandırır
alsanaalsanasmile

Telepati yoluyla, henüz KK üyelerini şekerlemelerinden uyandırma, aşmasına gelemedik canım ya..affet..sositososito
Telefonunu ayarla..komşuyu tembihle..kaydirigubbakcemile3

Telepati yoluyla, henüz KK üyelerini şekerlemelerinden uyandırma, aşmasına gelemedik canım ya..affet..sositososito
Telefonunu ayarla..komşuyu tembihle..kaydirigubbakcemile3

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile pro lara soralım belki onlarda böyle bi özellik vardır:roflol::roflol:

ay izledim, bu beşir öldü sanılıp, bir ohhhh çekilen, ama son anda can havliyle dirilip atak yapan katil gibi yakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aman bi halt olmaz kızlar, bu beşir uyuzu ne ölür ne söyler, full süründürmeceboshayallersmile

Son düzenleme:
üffff dün akşam niye bölee sönük bi bölümdü yaa...
hiçbişi olmadı o nidi anam öle..
bide tikat edenlr oldumu bilmiorum ama biş acaip gözüme takıldı..
şinci şaheste hanımlan herifi mutfakta yılbaşı gecesi yimeği yiollardıya...
hahhh işte orda tikat edin pencereden içeri gündüz ışığı gelio..
sonra katya gelio hani masayı görüyoda şoförlen dışarı çıkıoya işte ozaman gece oluo..
nası iş ya bu....
ışığı hesaba katmamış düşüncesizleer....

Behlülün saçları gidince karizma yerle bir oldu valla..

Bundan sonra nasıl bir aksiyon bulacak senaristler merak ediyorum..

Sanırım Beşir başlarına bela olacak yine.

Ben de gördüm onii ama dedim ki bahçedeki ya da yol kenarındaki sokak lambasidir dedim..aklinialirimsmile

Gunaydın kızlar dün aksam diziyi izleyemedim hangi siteden düzgünce izleyebilirim yardımcı olur musunuz

ysm-ysm arkadaşım ,google aşkı memnu son bölüm izle yazınca, birsürü dizi izleme sitesi çıkıyor..dene istersen..

Gunaydın kızlar dün aksam diziyi izleyemedim hangi siteden düzgünce izleyebilirim yardımcı olur musunuz
ddizi.com adresinden düzgünce izleyebilirsin arkadaşım zemuszemus
Bu arada Ednan ne kaa uyuşuk sefişırr ya, içim bayıldı o sefişırken boshayallersmile

Çocuklarım olmadan asla diyorsan ALıYE'Yı;

Çocuklarım için seve seve veririm diyorsan BıNBıR GECE'Yı;

Çocuklarım küçük yaşta versin diyorsan KÜÇÜK KADINLARI;

Çocuklarım çiftlikte versin diyorsan HANIMIN ÇıFTLıĞı'Nı ;

Çocuklarımın hepsi tek bir kişiye versin diyorsan YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜ ;

Sülalenin hepsi birbirine versin diyorsan AŞKI MEMNU'YU izle )))

aklinialirimsmileaklinialirimsmile

eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…