Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

ÖĞLE ARASINDA BAKAYIM DEDİM SİZE belki 15. prolumuz gelmiltir diye

evreka kamudayım canım ama arkadaşlar tımarhanede çalıştığımı düşünüyor

Günaydın kızlar nasılsınız bugün...Tanışma fırsatımız olmamıştı...15. kişiyi bulamadık mı :26::26::26:

selam canım. henüz bulmadık. kapmanyamı başlatsak.15. üyeye 0 model bi araba. yada istanbulda bi ev:44:

selam canım. henüz bulmadık. kapmanyamı başlatsak.15. üyeye 0 model bi araba. yada istanbulda bi ev:44:

heee heee dadlum şu işlerini yoluna koyayım toplaşalım hep birlikte yazışalım ki topiğimizi görenler olsun arkalarda kaldık sanırım o yüzden bulamıyoruz el ele verip bir cümbüş yaparsak 15. kişi gelir diye umuyorum

ozaman kesin gelirlerr
sanal manal verek bari.

valla bilemiyom canımcım. pek nazlı oldu 15. kiş. koca kulüpte buna ortak olmak istemeyen birnin çıkmamsı çok garip gerçekten. ghs dedğin gibi 30 lira neye verilmiyoki.

ben ztn pro üyeyim eğer üye olmak isteyen biri varsa kart alacagım ama malesef ayın 15 ini beklemek zorundayım. Beni yazın listeye, 3 4 gün içinde birini bulalım 15 ocak ta ödemeyi yapacağım

Selam kizlar,ben 15. olmak isterim..müsade var mi? PC bozuldu cepten giriyorum,eger ugramazsam bu aralar cokca,haberiniz ola.

ben ztn pro üyeyim eğer üye olmak isteyen biri varsa kart alacagım ama malesef ayın 15 ini beklemek zorundayım. Beni yazın listeye, 3 4 gün içinde birini bulalım 15 ocak ta ödemeyi yapacağım

harikasın canımm süper yaaa ne yazacağımı bile şaşırdım byza çok sağol bir gülümseme ve bir hayat hediye ettin ...:118::118::118:

Selam kizlar,ben 15. olmak isterim..müsade var mi? PC bozuldu cepten giriyorum,eger ugramazsam bu aralar cokca,haberiniz ola.

ayyy yarabbim nasıl sevindimmmm harikaa haberler alıyorum ...

1. olmaya ne dersin canım belki 2. sandalyeyi de alırız...:119:

Bana kart alabileceğim biri lazım ama ailemle görüşeyim ikinci gruba baslarsak 2. kartı da onlardan koparayım bir sandalye onlar için dıs dünya demek hayat demek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…