Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

harikasın canım. istersen ehemn alabilirsin. ben ayın 16 sını bekleyecem. kerdi kartına yüklenmek istemiyom

projem onaydan geçti detaylı projeyle dahada yukarıya sunuma çıkmam lazım onun üstünde çalışıyorum canım nerden ürettim ben buunu yaa çok ıvır zıvır lı bir proje

projem onaydan geçti detaylı projeyle dahada yukarıya sunuma çıkmam lazım onun üstünde çalışıyorum canım nerden ürettim ben buunu yaa çok ıvır zıvır lı bir proje

proje falan. çok merak ettim. işlerin haifleyince detaylı bi anlat bakalım kolay gelsin

burası buz gibi canımm ve çok kötü rahatsızım sözleşme imzalanacaktı oyüzden geldim dosyamı tamamlıyacağım

mandalina özel sektördemi çalışıyon sende. dadlugacu sen çalışıyon nerdensiniz kızlar buarada tanışamadık hiç

geçmiş olsun. ben kamudayım canım.

Dadlu cası nie mesaj almıyon nan
Bişey sorcam sana aciill
Dün bankaya dittim okadar yol yürüdüm ama 3 ekadar havale uyapılıyomuş
Utanmasam bögüre böğüre ağlıcaktım
Şimdi bidaha ditcem ama 30 liramı yatırcam 35 mi onu bilmiyorum
Kargo ücreti dahilmi yatırılan paraya 35mi ödim ben :26:

kızma .özel mesajı 10 dk de atıyom. 35 yatacaktı. kargo parasıyl abirlikte

Son düzenleme:
günayddıııınnnn aşk dolu cesur yürekli 14 arkadaşım 15. arkadaşımıda 4 gözle bekliyorum hala...

Günaydın kızlar nasılsınız bugün...Tanışma fırsatımız olmamıştı...15. kişiyi bulamadık mı :26::26::26:

Birde yanlış yazılmış karışıklık olmasın gulhdeinn güldenin nicki bu şekilde yazılıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…