Aşk acısı

öncelikle kavgalarınızın sebebi ne? Sakın o yazmadıkça 20-30 mesaj atmayın aramayın. Sürekli kavgalar ve çok sık arama ve mesaj erkeği bunaltıyor. Geri çekilin . O halde de aramazsa sormazsa bitirin bence

Okurken içim daraldı. Bu yaşında değermi kendini böyle yıpratmaya?
Numarasını herşeyini sil arama yazma. İstemiyorsa bitmiştir olay.

öncelikle kavgalarınızın sebebi ne? Sakın o yazmadıkça 20-30 mesaj atmayın aramayın. Sürekli kavgalar ve çok sık arama ve mesaj erkeği bunaltıyor. Geri çekilin . O halde de aramazsa sormazsa bitirin bence
Çok basit şeylerden kavga ettiğimiz oluyordu mesela bazen onu aradığımda başka görüşmede oluyordu ben de gülerek asla kavga etmeden kiminle konuşuyodun canım işle alakalıysa bölmeyeyim derdim ya da işin varda sonra konuşuruz derdim bunun için bana kızardı kimle konuşuyorsam konuşurum bana böyle şeyler sorma der ve bunu uzatır bunaltıyorsun benilere kadar gelir mevzu.

Evet annem de babam da benim üzerime çok titrerlerdi
Tamam mutlaka okicam teşekkür ederim

Kendisinin üzerine çok düşüldüğünü farketmiş ve kaçıyor olabilir veya sizinle bir gelecek düşünmüyor da olabilir. Başka durumlar yoksa. Ama bunlar birer tahmin. Sen onun ilgisinden daha değerlisin bunu unutma

Üzüntünü, kalp kırıklığını çok iyi anlıyorum ama her ilişki mutlu son ile bitmez. Dediğim gibi luzumsuz tartışmalar, tartışmalarda ki şiddet, sözler ve tavırlar ilişkileri bitme noktasına getirebilir.
Hayır haksızlık değil. Başta birbirinizi tanımıyordunuz, tanıdıkça hoşlanmadığınız huylar davranışlar olduğunu fark ettiniz ve kavgalar başladı. Söylediği sözlerde samimidir inan bana ama kavgalar ve sürekli sık boğaz edilmek ilişkiyi çıkmaza sokmuş. Belirtmemişsin ama onun da hataları vardır. Sadece sen daha toleranslısındır.

Bence kendi hatalarını bir düşün benden neden soğudu diye. Sonra da onun yaptığı hataları düşün. Orta yolu bulabilirseniz ne ala, bulamazsanız yapacak bir şey yok.

Kendini çekme, peşine düşmeme meselesini de kısa süreli değil uzun vadeli düşün.Sinirlerin sağlam olsun. Gerçekten üzerine bu şekilde düşersen çok kısa bir süre sonra resmi olarak ayrılırsınız. Bırak sakinleşsin, özlesin. Sen de hayatına normal sekilde devam et.
Ha tabii gerçekten anlaşamadığınızı düşünüyorsa ve bir hafta ses çıkmazsa. Kısa bir ayrılık mesajı at, teşekkür et ve nezaketle çekil.

Ya çok teşekkür ederim evet onun da hataları çok oldu ama ben dile getirmek istemiyorum çok yordu yıprattı beni ama ben sabrettim yine dediğiniz gibi sabredip yazmicam aramicam baktım o da yazmıyor aramıyor noktalamak gerek bir yerde

Bence bir süre hiçbir şey yapmayın. Sakin olun. Konuşmayın. Aramayın yazmayın. Konuşmaya çalıştıkça kötü olur bunalır. Bir ay en az hiç yazmayın,iletişime geçmeyin. Sonra bakın ne olacak. İstemiyorsa zorla olmaz hiçbir şey. Kendi yolunuza bakacaksınız. Kendinizi oyalayacak şeyler bulun. Dünyaya onunla gelmediniz. Sevgi, aşk çok güzel ama sizi siz yapan şeyler değil. Kendinize değer verin lütfen. Aklınıza geldikçe sizi meşgul edecek aktiviteler yapın. Bol spor yapın. Kitap okuyun. Kendinize değer verin zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Çok teşekkür ederim çok haklısınız ben yazdıkça aradıkça daha çok uzaklaşıyor bunu fark ediyorum çok haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…