Aşk acısı

yagmursonra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
18
11
21
Merhabalar benim canım çok yanıyor. Bir sene önce ailecek tanıdğımız bir ailenin oğluyla sevgili oldum. Ben 21 o 26 yaşında. Hayatımda onun kadar ilgili bir erkek görmedim. Uzaktan ilişki yürütüyordu. Sabah görüntülü konuşarak uyanıyorduk. Akşamları görüntülü konuşarak uyuyorduk. Sesimden kötü olduğumu anlardı ben bazen onu sinirlendirsem bile bana kızmaya kıyamazdı kavga ettiğimiz zamanlarda bile kötü kapatmayalım aklım sende kalmasın seni çok seviyorum derdi. Sürekli bana haber ederdi. Benim için patronuyla kavga ede ede zorla iki haftalığına izin aldı yanıma geldi. Onun dışında aramızda 12 saatlik yol olmasına rağmen bir günlüğüne bile yamıma geldi defalarca. Ama son birkaç aydır benden oldukça uzaklaştı . Hayatında başkası yok sadece ben varım ama birkaç kez kavga ettik basit şeylerden ve her kavgada benden biraz biraz uzaklaştı. O uzaklaştıkça ben çok fazla üstüne düştüm çok fazla yazdım çok fazla aradım. Ben belki de çok aradım yazdım diye böyle olduk çünkü üstüne düştükçe soğumaya başladı o uzaklaştıkça benim elim ayağım birbirine dolandı. Artık son zamanlarda çok kavga ediyoruz ben onu çok sıkıyorum ve bana sürekli her gün konuşmaktan sıkıldım bunaldım dedi. Ben yazmadan aramadan duramıyorum. Bazen 20-30 tane mesaj atıyorum. O uzaklaştıkça ben ne yapacağımı bilmiyorum beni kendisine aşık etti bağladı resmen bir peri masalı yaşattı şimdi de kalbimi çok acıtıyor nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum

Off gerçekten bu erkekler cok dengesiz oluyor . Sizde arayıp sormayın zaman ne gösterecek... Kendinizi de üzmeyin. Yakında anlarsınız zaten.

Kendin yazmışsın zaten çok yazdığım için böyle oldu diye. Biraz bir mesafe koy kendini geri çek. Belki zor bir durumdan falan geçiyordur uzak mesafe ilişkisi sonuçta.Bunalım döneminde falandır bilmediğin.

Biraz zaman ver ona da kendine de. Henüz yaşın çok küçük en güzel zamanlarını böyle kendini üzerek yıpratma.

Kaçan kovalanır canım . Sen arayıp sorma , mesaj atma . O seni arayıp sormaya devam ederse ilişkinize devam edin. Arayıp sormuyor önemsemiyorsa ilişkinizi bitirmelisiniz.

Klâsik narsist davranışi önce en değerli en güzel gibi hissettirip sonra kaçma potansiyeli
Şimdi senin çırpınışların onun hoşuna gidiyordur
Bırak yazma telefonu çok zor biliyorum ama at bir kenara evde isen temizlik yemek kitap okuma spor film vs ile doldur gününü
Ona yazma fırsatı bırakma kendine
Ve mümkünse ayrıl

20-30 mesaj nedir? Fazla muhabbet tez ayrılık getirir. Zaten birbirinizi yeyip durmussunuz bir de üzerine bu kadar sık bogaz etmek neden? Biraz çek kendini, o yazmadan yazma, aramadan arama.Cocuk şu an bu kız bana göre değil diye düşünüyor. Aynı kafayla gidersen kısa süre sonra zaten senden ayrılacak, yolunu yapıyor.

Biraz fazla sanki üzerine düşmüşsünüz karşı tarafa karşı ve oda sıkılmış.Size soğuk davranıyorsa sizde ona karşı öyle davranın.Böyle de devam ederse de ayrılın.

Sadece senin bunaltmanla böyle olduysa bilemiyorum ama bana uzaktan uzağa arkandan iş çeviriyormuş gibi geldi. Uğraşacak başka bir şey bulmasa bu kadar uzaklaşmazdı senden. Bence tamamen ayrıl bak bakalım ne yapıyor ?

Kadınlar ilgiyle bağlanır ama erkekler öyle değildir erkekler avcı ruhludur. Sizin bir anda ortadan hicbirsey demeden kaybolmaniz lazim böyle giderse engeki yersiniz hiç umudunuz kalmaz zor da olsa tutun kendinizi ve kendinize yatırım yapin tarzinizi değiştirin çalışmiyorsaniz çalışın o zaten bu bana neden yazmıyor diye farkeder

Adamı darlamak dışında, uzak mesafeden sıkılmış ya da bir şeyler karıştırmaya başlamış. Bir anda değişmesinin sebebi bu olabilir

Ama bana haksızlık değil mi önceden sürekli peşimde koşardı gün içerisinde bazen sadece sesimi duymak için arardı kapatırdı. Hiç aklımda olmayan birisiydi geldi bana kendisini aşık etti romantiklikler sürekli mesajlar aramalar hediyeler...senin gibi bir kız bana nasıl baktı hala şaşırıyorum derdi. Çok iyi bir kalbin var çok tatlısın. Sen çok güzelsin istediğin erkeği elde edersin ama sen benimlesin derdi.
Şimdi ne güzelliğimin önemi var ne kalbimin güzelliğinin. Sabahları çalışmadığı günler beni erken uyandır biraz konuşalım derdi uyandırırdım yarım saat bir saat konuşurduk bana şimdi sabah akşam bu telefonu elimde tutmaktan bıktım der sabahları sadece uyandırmak için arıyorum 30 saniye. Şimdi siz arama yazma dediğiniz için aramicam bu sabah bakalım arayıp yazacak mı

Çok zor çünkü bir kez yazmama aramama fırsat vermeden arayıp yazardı çalışmadığı günler sabahtan beni erken ara konuşalım derdi. Yarım saat bir saat konuşurduk Şimdi sabahları onu uyandırmak için arıyorum sadece 30 saniye. Artık konuşmaları gereksiz görüyor bu kadar konuşmaya gerek yok diyor. Şimdi siz dediniz diye aramicam o arar mı bilmiyorum. Çok canım yanıyor kendisi beni bu aramalara alıştırdı. Ben müsait misin bilmiyorum bu kadar aramak istemiyorum derdim o da senden önemli işim mi var sen istediğin zaman ara yaz asla rahatsiz olmam derdi

Senin gibi bir kız nasıl bana baktı ben seninle evlenmek istiyorum hep hayalimsin sonunda gerçek oldu sen de beni seviyorsun yani daha o kadar çok şey var ki ve bunları her gün sıkılmadan söylerdi benim için defalarca gözümün önünde gözyaşı döktü yanıma geldiğinde döndüğü için ağladı gözyaşları döktü şimdi o beni ağlatıyor ben önceden ağlasam ağlama benim içim parçalanıyor derdi şimdi sinirleniyor kızıp kapatıyor

Çok sık boğaz edilmek uzaklaştırıyor gerçekten. Taktik vs uyguladığını düşünmüyorum. İlgini dağıtacak birşeyler bulmalısın

Ota bite narsist demeyi bırakın artık.
Kafanıza göre tanı koyamazsınız

kaygılı bağlanıyorsunuz muhtemelen anne ile ilişkiniz nasıl ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…