Aşk acısı

Henüz yaşın çok küçük, kendine bunu yapma. Kafanı dağıt hayatının merkezine onu koyma. 20-30 mesaj nedir? Kendisinden vazgeçilemeyeceğini düşünüyo sevgilin muhtemelen ve üstüne düştükçe kaçacak. Umursama bir süre, o kaybetme korkusu yaşasın, bakalım yaşayacak mı senin gibi, seni kovalayacak mı? Denemiş görmüş olursun, ama tek tavsiyem ne kadar aşık olursan ol kimseyi kendinden öne geçirme. İnsanların 30 senelik evliliği bitebiliyor çünkü, sevgili dediğin nedir ki

Çok teşekkür ederim çok haklısınız ben yazdıkça aradıkça daha çok uzaklaşıyor bunu fark ediyorum çok haklısınız
Bir de şöyle bişey var sen yazdıkça o diyecek "bıktım bu kızdan bunalttı beni nefes alayım bi. Uğraşamam şununla bana yapıştı." egosunu yükseltme lütfen. Senle mi doğdum ben de geç. Bu arada sende hatalarını düşün. Hiçbir şey tek taraflı değildir. Sonra isterseniz ikinizde oturup konuşun çözün ama ikiniz de isterseniz. O istemezse sakın peşinden koşup kendini ona muhtaç gösterme.

Henüz yaşın çok küçük, kendine bunu yapma. Kafanı dağıt hayatının merkezine onu koyma. 20-30 mesaj nedir? Kendisinden vazgeçilemeyeceğini düşünüyo sevgilin muhtemelen ve üstüne düştükçe kaçacak. Umursama bir süre, o kaybetme korkusu yaşasın, bakalım yaşayacak mı senin gibi, seni kovalayacak mı? Denemiş görmüş olursun, ama tek tavsiyem ne kadar aşık olursan ol kimseyi kendinden öne geçirme. İnsanların 30 senelik evliliği bitebiliyor çünkü, sevgili dediğin nedir ki
Çok teşekkür ederim çok haklısınız evet benim onu bırakabileceğime ihtimal bile vermiyor dediğinizi yapacağım çok teşekkür ederim

Bir de şöyle bişey var sen yazdıkça o diyecek "bıktım bu kızdan bunalttı beni nefes alayım bi. Uğraşamam şununla bana yapıştı." egosunu yükseltme lütfen. Senle mi doğdum ben de geç. Bu arada sende hatalarını düşün. Hiçbir şey tek taraflı değildir. Sonra isterseniz ikinizde oturup konuşun çözün ama ikiniz de isterseniz. O istemezse sakın peşinden koşup kendini ona muhtaç gösterme.
Evet bana bir iki kez laf arasında senin gibi bir kız bana baktığı için benim özgüvenim çok arttı kimseyi beğenmiyorum artık kızlara yukarıdan bakıyorum gibisinden cümleler söylemişti çok haklısınız gerçekten çok teşekkür ederim

Çok zor çünkü bir kez yazmama aramama fırsat vermeden arayıp yazardı çalışmadığı günler sabahtan beni erken ara konuşalım derdi. Yarım saat bir saat konuşurduk Şimdi sabahları onu uyandırmak için arıyorum sadece 30 saniye. Artık konuşmaları gereksiz görüyor bu kadar konuşmaya gerek yok diyor. Şimdi siz dediniz diye aramicam o arar mı bilmiyorum. Çok canım yanıyor kendisi beni bu aramalara alıştırdı. Ben müsait misin bilmiyorum bu kadar aramak istemiyorum derdim o da senden önemli işim mi var sen istediğin zaman ara yaz asla rahatsiz olmam derdi 😞
Başta genelde bu tavırlari olur narsist erkek kadın arkadaş iyi dikkat edin başta sizinle konuşmak vakit geçirmek için can atarlar sonra puf herşey biter

X