asistanla yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
bölümüm için önemli olan bir dersin hocası bana lab (proje) derslerinde asistanlık yapmak isteyip istemeyeceğimi sordu. bu hocadan phd için referans mektubu sözü de almıştım sürekli beni takdir eden art niyeti olmayan çok şeker bir hoca ve bana çok şey katıyor.

ama bu hocamız çok meşgul,derslere bile zor geliyor,ben kendisini genelde araştırma projesinde görüyorum ve bana bugün "baş asistanım var onunla bir görüş,ders saatlerine de bak yeni dönemde şu şu sectionlarda asistanlık yaparsan çok sevinirim" dedi ben de tabi dedim asistanı bulmaya gittim.

asistanı buldum ama bir şey demeden geldim. kendisi bölüme geçtiğim dönemde başka bir hocanın asistanıydı ve bana ısrarla yemek yemeyi teklif etmiş,kabul etmeyince de "kezban gibi triplere girmene gerek yok" diye mesaj atmıştı. bir daha da ortak ders vs olmadı zaten kendisi phd öğrencisi.

şimdi bugün adamla yüz yüze konuşmak istemedim asistanla,mesaj attım böyle böyle bir durum var ayarlayabilirsek çok sevinirim diye. yarın öğlen yemeğine gel konuşalım demiş...

gitmeyi hiç istemiyorum,sevgilim olaydan habersiz ve git harika olur bu hocanın asistan grubu süper diyor. gidersem bu adamın saçma sapan bir laf etmesi de sinirlerimi bozar,gitmesem kendini bir şey zanneder.

Kısacası ne yapacağım? arkadaşlarıma vs soramadım ilk olayı anlatmak istemediğim için ama bilen birkaçı kariyer bu daha önemli dediler. Sizce de öyle mi?

not:eski konularımla ilgili yorum yapacaklar varsa lütfen ellerini yormasınlar. :)

Öğle yemeği olduğu için bence daha rahat olabilirsin. Sen onun niyetinden kıllandığını belli etme, kendi kariyerini düşünerek git. Sonuçta yanlış bir şey yapmıyorsun. Sen iyi niyetli olduğun sürece bir şey olmaz. Akşam yemeği olsa tabii daha farklı olurdu ama bence bu durumda hiç sıkıntı yapmana gerek yok.

Ayrıca konumunu kullanarak insanları rahatsız eden kişilere ifrit oluyorum. Bizim okulda böyle birkaç hoca vardı, consent istemeye giden kızları öğle yemeğine denk getirip yemeğe çıkarmaya çalışan...

Git görüş

En fazla iki yıl önce gelmemiştin şimdi gelmişsin yemeğe der

Sen de artık Kezban değilim sevgilim var der kahkaha atarsın

şimdi bu yorum ciddi mi? ben gerginim o yüzden mi bana değilmiş gibi geldi?

Mesaj atarsanız öyle diyecek tabiki. Gittiğinizde konuşmalıydınız.

Yüz yüze görüşmek istemiyorum diye mesaj atıyorsunuz ama yemek teklifini düşünüyorsunuz , enteresan.

Kantinde yemekten mi söz ediyor , eğer öyleyse yemeğinizi yerken konuşur ayarlar ayrilirsiniz eğer çok takılıyorsanız.

Odtü'lüleri seviyorum :halay:
Bence keşke yüzyüze gelseydin. Allah'ım ne öyle Kezban falan. Asistan baya Kezban'mış.
Canım git tabiki. Onun için geleceğinden mi olacaksın?

Mesaj atarsanız öyle diyecek tabiki. Gittiğinizde konuşmalıydınız.

Yüz yüze görüşmek istemiyorum diye mesaj atıyorsunuz ama yemek teklifini düşünüyorsunuz , enteresan.

Kantinde yemekten mi söz ediyor , eğer öyleyse yemeğinizi yerken konuşur ayarlar ayrilirsiniz eğer çok takılıyorsanız.

zamanım çok kısıtlıydı şimdi gidip gitmemekte kararsız kaldım ama keşke gitseydim mesaj hiç uygun olmadı bence de.

kantinde değil zaten ben genelde okulun içinde belli bi cafede yiyorum yemeği,öyle bir yerde sanırım asistanlar da oralarda takılıyor. sevgilimle gitmeyi düşündüm ama kendi kendime gelin güvey mi oluyorum acaba?

zamanım çok kısıtlıydı şimdi gidip gitmemekte kararsız kaldım ama keşke gitseydim mesaj hiç uygun olmadı bence de.

kantinde değil zaten ben genelde okulun içinde belli bi cafede yiyorum yemeği,öyle bir yerde sanırım asistanlar da oralarda takılıyor. sevgilimle gitmeyi düşündüm ama kendi kendime gelin güvey mi oluyorum acaba?

Sevgilinle gitme profesyonel olmaz

Sevgilim tek ders sınavına kalmıştı hocanın yanına gidelim konuşalım sen de gel dedi işte inek kız ile arkadaş olup cici çocuk imajı çizecek

O durumda bile Ada'm benimle muhabbet etti onu takmadı

Bu da öyle bir anı hala da senle konuştu beni sallamadı der Güler

Asistan sevgilin ile muhabbeti koyulaştırırsa bir de değişik olur zira sevgilin de o asistanlar iyi demiş

Sevgilinle gitme profesyonel olmaz

Sevgilim tek ders sınavına kalmıştı hocanın yanına gidelim konuşalım sen de gel dedi işte inek kız ile arkadaş olup cici çocuk imajı çizecek

O durumda bile Ada'm benimle muhabbet etti onu takmadı

Bu da öyle bir anı hala da senle konuştu beni sallamadı der Güler

Asistan sevgilin ile muhabbeti koyulaştırırsa bir de değişik olur zira sevgilin de o asistanlar iyi demiş

sevgilim de öncden o hocanın başka section asistanıydı :KK70:

saçmalıyorum sanırım ya,gidip normal şekilde konuşur gelirim büyütmeye gerek yok aslında yani son kez olacak bir şey değil asistan olursam bu adama rapor vs vermem de gerekecek zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X