aşırı yorgunluk,sırt ağrıları çekenler varmı??? bi bakınnnn

Sibelus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
407
0
43
kızlar, 27 haftalık hamileyim. son 2 haftadır inanılmaz sırt ağrısı çekiyorum. aynı zamanda göğüslerimde,kürek kemiklerimin etrafında, kollarımda ağrılar var. sabahları dayak yemiş gibi uyanıyorum. hele bugün çok fenayım göğüs kafesimden itibaren sırt dahil ağrıyor. aynı zamanda panik atak hastasıyım eşim bunlarım hepsini panik atak a bağlıyor. dokturuma anlattım normal göğüslerin büyüyor, karnın büyüyor olur böyle dedi. ama ben etrafımda duymadım bu kadar ağrısı olan. aranızda buna benzerini yaşayan varmı???

v alla canım bunlar normal sen birde beni görsen sabaha kadar sag kolumdaki agrıdan uyuyamıyorum diz kapaklarımı kıramaz hale geldim öle bir eklem yerlerimde agrı halsizlik varki yani bunlar agırlaştıkça daha da fazlalaşıyo .bende 31 haftadayım boıl bol dinlen canım .

canım çok sağol. beni aşırı tedirgin ediyor bu ağrılar, bide panik atak hastası olunca kendi kendime 2 ye katlıyorum sanırım ağrıları.. benneyaptımki allah sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah hepimize

canım bende de sırt agrısı oluyodu.1 kaç saat de geçmiyodu ...ayrıca karnıma krap giriyodu.
bu tür agrıları olanlara doktorlar magnesyum veriyo..burdaki bi çok arkadaşlarda magnesyum kullanmış ağrılardan dolayı. dorusu bana çok iyi geldi 1 haftadır kullanıyorum..doktoruna bi danış istersen
:CüvCüv:

canım valla sordum normal dedi bana göre çok normal değil acı çekiyorum resmen, ben gittiğimde bi daha sorayım bakalım:CüvCüv:

o kadar acı çekmen normal deyil bence..zaten magnesyum ilaç deyil mineral...bu topik in sayfa 2 side magnesyum la ilgili bi konu açılmış istersen bi bak...
hepimize hayırlı dogumlar......

canım bende de asırı derece de sırt ağrısı oluyor bazen iki büklüm oluyorum ağrıdan onun oturuş pozisyonu ile cok alakası var bence cünkü bende yalnızca oturduktan sonra meydana gelen ağrılar oluyo bende 27 haftalık hamileyim

evet canım onunla ilgilide olabilir,dünden beri çok fena ağrıyor, eşim masaj yapmaktan bi hal odu.. Bugün doktorumu arıcam diğer arkadaşların dediği gibi magnezyum eksikliğinden de olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…