Aşırı uyuku hamilelik varmidir

Zenize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2022
395
142
Herkese merhaba adetim 4 gun gecikti
Normalde oglenleri ve aksamlari hiç uyukum gelmezdi ama 1 haftadir hic şaşmadı yemek yedikten sonra aşırı uyukum geliyor sadece goguslerim agriyor şişti ve normalde adetime 1 hafta kala ağrılarım olurdu şimdi gram kasiklarimda agri yok idrarım hep sarı ve tursuya düştüm az once 7 8 tane kornison yemisimdir hatta uyuku hali baslamadan bir onceki gece burnuma haşlanmış mısır kokusu geliyordu uyukudan uyanip uyuyamamistim
Sizce hamilemiyim test yapmak istemiyorum cunku negatifi görmek üzücü

Bence yrn kan testi verin sonuç orda çıkar zaten ve sonucu ne kadar erken öğrenirseniz sizin için o kadar iyi olur daha çabuk toparlanırsiniz ve belirsizliktir asıl insanı yoran bence HCG degerinize baktırın ama adetiniz geçmiş bu bile bı umut kötü düşünmeyin hakkınızda hayırlısı olsun:))

15 gun geciksin gidicem cunku 15 gun gecikmeyide gormustum ama yarin erken gebelik testi alicam

Tup bebek tedavisi goruyorum 1 transfer ve dusuk oldu diger ay eger adet olursam baslayacagim tekrar ama inşallah hamileyimdir
İnşallah cnm sıkma canını Rabbim büyük hayırlısıyla olur inşallah bekle o zmn istersen inşallah hamilesindir

Bu belirtiler benim adet öncesi belirtilerimle aynı. Kurt gibi aç olup aşeriyorum, uykulu olma, göğüs hassasiyeti, hatta bende üstüne karın ağrısı, mide bulantısı ve arada baş ağrısı da olabiliyor. Yani ben belirti arasam her ay hamile sanabilirim kendimi. Herhangi bir test yapmaksızın buradan belirtilere bakarak gebelik var ya da yok demek ancak sizin duygularınızı incitmek ve de sizi kandırmak olur. Çünkü hamilelik belirtileri ile adet öncesi belirtileri çok benzer. Insallah hayırlısıyla olur.

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız
Hanımlar bugün adetimin ikinci günü henüz olmadım bu sabah test yaptım sadece ışığa tutunca gozuken silik bir çizgi var bu pozitif mi oluyor yoksa negatif mi bu şekilde hamileliği öğrenen oldu mu

Hanımlar bugün adetimin ikinci günü henüz olmadım bu sabah test yaptım sadece ışığa tutunca gozuken silik bir çizgi var bu pozitif mi oluyor yoksa negatif mi bu şekilde hamileliği öğrenen oldu mu
Kaçıncı dakikada çıktı peki fotoğraf varmı flaşla falan çeksen yada istersen bir tane daha yap

3 4 dk da filan cikti sanırım elimde başka test yok bugün alabilirsem yapicam tekrar sizce gözüküyor mu ?Eki Görüntüle 3314472
Evet ben görüyorum hatta efekt ekledim öyle de böyle de belli oluyor ama bitane daha yap istersen akşama koyulaşmasını gözlemlemek gerekiyor ayy inşallah vardır hayırlısıyla

Eklentiler

• IMG_20231009_112051.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…