aşırı terlemeye çare?

busraaa41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2009
4
0
ben çok aşırı terliyorum öle ter koku olmuo ama kışın bilee oluk oluk ter atıyorum tamam ter atmak ii bişi ama ne yaptığım saç kalıo ne makyaj önerisi olan varmı?

benim bi arkadaşımda çok terliyodu..tabi onun yüzünde değildi sorunu yani tam hatırlamıyorum ama...sırtı ellerii koltuk altı baya baya su akıyoduu....sonra özel bi hastanede operasyon geçirdi çok kısa bi operasyon...bu terlemeye sebep olan bi yer varmış ona klips takıldı.herkes kadar terler oldu operasyon sonrası...(flash tvde reklamı çıkıyodu hastanenin orda olmuştu istanbulda...)

bende bi siteden bişiy buldum kızlar paylaşayım dedim bendede aşırı terleme var da uygulucam bakalım

Koltuk Altı Terlemesine Kesin Çözüm

Aktardan çok ucuz fiyata alacağınız deniz tuzunu su ile karıştırın ve bu karışımla 1 hafta boyunca koltukaltınızı yıkayınız. Terleme sorununuz büyük ölçüde çözülecektir. Bir de koltukaltınız için terlemeyi önleyici deoderant kullanmayınız içinde alüminyum olduğundan koltukaltınızda kararmalara yol açacaktır. Deoderant yerine limon suyundan faydalanınız. Limon suyu da terleme ve ter kokularını giderici özelliğe sahiptir.

ya arkidişler bu sorub bende de var.Aşırı terliyorum.Teş basıyor.elim yüüzüm ter içinde aklıyor.ne makyajım kalıyor, ne halim kalıyor.Acaba neden oluyor.üffffffffff hele şu yaz günlerinde cehennem oluyor hayatım kararıyor.mafoldumbenÇok üzgünüm çoook

X