Asiri sinirli,yapayanliz bir hamilelik 😔

iremBozuyuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
22
-55
22
Merhabalar kizlar,16 haftalik hamileyim. 16 haftalik hamileligimin 16 haftasi aglayarak gecti,artik piskolojim cigirindan cikmis vaziyette. Bebegime karnimda bir sey olacak diye korkuyorum ictigim sigara doktugum goz yasindan . Esimle cok mutlu bir iliskimiz vardi, ikinci evliligim ilk esimden bir kizim var 4 yasinda. Esimle gayet iyi anlasiyorlar o yonden sikinti yok. Yaklasik bir senedir cocugumuz olsun diye ugrasiyoruz. En sonunda mucize bir bebegimiz oldu cok sukur. Ama ben hamile kaldiktan sonra esim cok degisti. Cok ac kaldim. Esimin kumar sorunu var her gece pavyona gitmsye basladi ben is yerinde cocugumla kayinpederimle kalirken o her gece alemden cikmamaya basladi. En sonunda cezaevine girdi. Ben her gun agliyorum tabii bu esnada laf soyleyince benim bebege guvendigimo bir taraflarimin kalktigini her seyi ona zehir ettigimi igrenc bir kadin oldugumu cekilmez oldugumu surekli dile getirmeye basladi. Artik cildirip cildirip ona saldirmaya basladkm ve bu durumdan cok utaniyorum. Bebegime bir sey olacak diyr aklim cikiyor her gece agliyorum. O iyi bir sey yapsa bile gozume batmaya basladi her aeyden suphelenmeye basladim. Yaptiklari yapmacik geliyor. Boyle hamilelik gecirenleriz varsa bebeginiz dogdu mu? Karnimda olmesinden cok korkuyorum onu cok seviyorum. Ondan pisman drgilim vardir allahin bir bildigi dedim kabul ettim. Burada anlatamayacagim cok agir seyler yasiyorum. Kendime zarar vermekten korkmaya basladim. 4 yasindaki kizim surekli bunlara maruz kaliyor ve o zamanda igrenc bir anneyim diyr kendimi sucluyorum. Ailem yok. Gidecek yerim yok. Lutfen kirici yorumlar yapmayin cok hassasim.

En çok kızınıza üzüldüm ben, karnınızdakinden çok o anlar o üzülür yıpranır. Yaşı çok küçük ve üvey baba, pavyon, cezaevi, kavga dövüş hepsine şahit olmuş çok yazık. Bence siz de onu düşünün gerekirse kocaya yol verin ama çocuklarınıza sahip çıkın. Annelik mızmız ağlayıp kadere isyan etme yeri değil malesef koruyup kollama, evladına sahip çıkma yeri, silkelenip kendinize gelmeli ve sağlıklı bir yol çizmelisiniz.

Karnini,da bir bebek ile gidecek bir aile eviniz yoksa, isiniz yoksa duzgun isinde gucunde diye guvendiginiz insan bu sekilde ciksa nasil olurdu soruyorum size. Annelik miz miz aglamak degil ben sirf cocuguma laf gelmesin diye onun isinde kopek gibi calisiyorum. Mecburen su an icin en azindan evimi duzenimi dagitmadan sokakta kalmadan bir cozum bulmam gerek.

Karnimdaki de benim evladim. Insan uzuluyor en umudumu kestigim zamanda bebegim mucize gibi oldu insan uzuluyor

Çok zormuş Allah yardımcınız olsun.. bende 4 yaşında ki kızınıza daha çok uzuldum.. lütfen onu bu pislik dünyada ki kötülüklerden koruyun.. biraz kimseye söylemeden para biriktirmeye çalışın.. ev sizin mi kira mı bilmiyorum eşinizin ise bi ayrılık durumunda uzaklaştırma kararı alarak o evde kalabilir misiniz onun yollarını araştırın.. sigarayı bırakmak eminim çok zordur ama en azından slim hafif olana geçip hepsini bitirmeden söndürün.. yanlış anlamayın ama tum bu yaşananlar sürpriz olmamıştır hani derler ya balık baştan kokar, o yüzden biraz daha güçlü olup stresinizi en az seviyeye indirip çıkış yollarına farklı durumlardaki planlara hazırlık yapın..

4 yasınızda ki kızınızın babası bu arada nerde eğer kızınızı istiyorsa iyi bakacaksa en azından bi kaç gün ona gönderin.. çocukluğunu yaşasın..

16 haftada bu hale geldigine hiç inanmiyorum.kusura bakma. Hayırlısıyla doğsun. Bakan varmış bırakırsınız calisirsiniz.

Babası nerde kızınızın. Babasına verin pavyoncu alkolik üvey babadan daha kötü mü ?

Mükemmel bir eşti de, siz hamile kaldıktan sonra mı pavyonlara düştü bu adam?Eksik anlattığınızı düşünüyorum.

Eş size zulüm ederken, siz de 2 çocuğunuza aynı şiddeti yaşatıyorsunuz.

Madem bir yola baş koydunuz, hayatınızla ilgili çok acil bir plan yapmalısınız. Gözyaşlarınızın çocuklarınıza hiçbir faydası yok.

Allah yardımcınız olsun. Ben hamileyken annemi kaybettim. Sizden çok daha fazla gözyaşı döktüm döküyorum da 3 yıldır. Şükür sağlıkla doğdu kızım.agir koşullarda gebelik kolay geçmiyor haklisiniz ama yolun sonu aydınlık olsun size de inşallah. Bir anda mi gece hayatı başladı ?
Gidecek yerinizin olmamasına üzüldüm benim de gidecek yerim yok sizi anlıyorum ailem yok. Yapacağınız tek şey sinirlerinize hakim olmak şu durumda. Bebeğiniz ve kızınız için tartışma ortamından ne kadar uzak olursanız o kadar iyi. Sabredin sonra ayrilirsiniz gerekirse. Şimdi doğum bebek çocuk küçük olacak.

4 yasindaki cocugum gayet iyi. Tesekkur ederim. Onu bu durumlardan elimden geldigince uzak tutmaya ozen gosteriyorum. Mukemmel biri degildi ,zaten mukemmel kimse yoktur. Ama bu sekilde bir adam da degildi yani.

Oncelikle basin sagolsun. Eskiden tek tuk olan gece hayati yemin ederim ki bir anda cogaldi.

Kizimi neden vereyim hanimefendi kosul ne olursa olsun siz evladinizi verir misiniz ya ? Bir de bakan varmis diyorsunuz. Insallah sizin basiniza gelmez boyle bir durum.
Niye başımıza gelsin? Hepimiz böyle pis adamlarla mı evliyiz veya adam birden alemci olunca üstüne çocuk yapacak zekada mıyız? Kovarız evden otururuz çoluk çocuğumuzla. Pavyoncu alemci adamdan vazgeçemiyorsanız bence de verin. Sağlıklı huzurlu bir evde büyüsün. Belli ki sizin için 2. sırada. Hapse girmiş bir suçluyla aynı evde yaşamak uygun olur mu kız çocuğu için? Annesi çıldırıp üvey babasına saldırıyor, bunu yaşatmaya hakkınız var mı?

Düzgün, işinde gücünde adam hamile kaldığınızın ertesi günü alemci pavyoncu mu takılmaya başladı? Hep böyleydi siz evlenince düzelir değişir dediniz, değişmedi çocuk yapınca değişir dediniz değişmedi. Tek tük varmış pavyonu ama evlenince çoğalmış... Kesin öyledir. Arkadaşımın kızı tek gözü kusurlu doğdu, annesi sigara içtiği için. Küçük falan değil çizgi halinde gözü. Sigara kesin sebep diyemem ama sigarayla ilgisi yok da diyemem dedi doktoru.

Kizimi neden vereyim hanimefendi kosul ne olursa olsun siz evladinizi verir misiniz ya ? Bir de bakan varmis diyorsunuz. Insallah sizin basiniza gelmez boyle bir durum.
Neyle gecinmeyi düşünüyorsunuz ? pavyoncu üvey babanin Sarhoşken ne yapacağını kestirebiliyor musunuz ? Çalışmadan o iki cocuk nasil doyacak ? Tabi ki gerekirse babaanneye bırakıp calisacaksiniz. Attığınız adımı düşünmeden insanlara beddua etmeniz de komik.

Aynı kocamdan mükemmel bir baba ve eş olmasına rağmen ikinci çocuğu yapmiyorum, korkuyorum; gelecekten,belirsizlikten ,insanlardan,ekonomiden ,savaştan, sapiktan , taciziden,katilden... Siz bunlar ne yer ne içer pavyoncu babanın çevresinden zarar görür mü , ilk çocuk babadan ayrı ,evlendigim adam da normal değil buyuyunce nasıl bir psikolojide olacak diye dusunmuyorsunuz ,sonra da başınıza gelmesin diye beddua ediyorsunuz !

Oncelikle basin sagolsun. Eskiden tek tuk olan gece hayati yemin ederim ki bir anda cogaldi.
E varmış işte 16 haftada yoldan çıkmamış ! Kızınızı aynı eve koydugunuz adam da pavyoncu. Oradaki kadınlar hangi şartlarla çalışıyor biliyorsunuzdur ve bu kadınlarla içki içmeye para veren adamla kızınız aynı evde! Babasınin yerinde olsam kötü hayat şartları gerekçesiyle sizden velayeti alırdım. Tabi seçimleriniz böyleyse ilk baba da buna benzerdir !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…