Aşırı kuru bir cildim var, sürekli kızarık pul pul olan.

hassas atopik cıldınız var sızın dermapen yapmanızı tavsıye etmem konu sahıbı

hassas atopik cıldınız var sızın dermapen yapmanızı tavsıye etmem konu sahıbı
Evet cildim atopik doktora sorarim once tabiki sudan bile rahatsiz olan bi cildim var herseyi kullanamiyorum uygun gormezse elbette yaptirmam. Ben dermapen nedir arastirdim biraz korktum ama duzeliyor diyorlar

Gayet guzel anladim peki roller kullaniyo musun onerir misin
kullanmıyorum ben hıc kullanmadım
daha cok lekelı cıltler ıcın veya kırısıklıkları yavaslatmak ıcın bılınclı yapılması gereken bırsey aslında bu... sıze hassas cıldınıze uygun degıl yanı ben bıle yapmıyorum sızın kadar hassas ve kuru bır cıldım olsa elımı yuzume degdırmeye bıle cekınırdım acıkcası mekanık olarak hassas olan yuzeyle oynamak en azından suan kı durumunuz ıcın dogru olmaz

kullanmıyorum ben hıc kullanmadım
daha cok lekelı cıltler ıcın veya kırısıklıkları yavaslatmak ıcın bılınclı yapılması gereken bırsey aslında bu... sıze hassas cıldınıze uygun degıl yanı ben bıle yapmıyorum sızın kadar hassas ve kuru bır cıldım olsa elımı yuzume degdırmeye bıle cekınırdım acıkcası mekanık olarak hassas olan yuzeyle oynamak en azından suan kı durumunuz ıcın dogru olmaz
Aslinda yasim 30 ve bu kuruluk beni cabuk kiristircak gibi geliyor ailede yatkinlikda var annemi utulesek olur yani 😃 daha derine etki etmesi icin arada kullansam mi diyordum

Merhaba arkadaslar. Asiri kuru bi cildim var surekli kizarik pul pul olan. Makyaj yapmayi cok seviyorum ama surekli makyajla dolasmadan soyle isil isil lekesiz mukemmel bi cilt istiyorum. Bunu herhangi bi bakim kremi ile yapabilir miyim yoksa ekstra estetik uygulamalara mi ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler
Excipial lipo öneririm bnde kullanıyordm yüzü baya pürüzsüz ve güzel yapıyordu

Evet cildim atopik doktora sorarim once tabiki sudan bile rahatsiz olan bi cildim var herseyi kullanamiyorum uygun gormezse elbette yaptirmam. Ben dermapen nedir arastirdim biraz korktum ama duzeliyor diyorlar
aslında cıldınızı sakınlestırmek neme doyurmak sandıgınız kadar zor degıl
leke akne kıstık sıvılce asırı salgılanan yag gıbı sorunlarınız yok tek sorun atopık cok kuru cılt alerjıye meyıllı
son zamanlarda kısılerde bu tarz sıkıntılar cok gorunuyor ve fırmaların cok guzel ıcerıklı urunlerı de var
bırbırını destekleyen ve henuz cıldınıze ıyı gelen urunlerle tanısamamıssınızdır
krem surdugunuzde yuzunuz yag gıbı parlamamalı eger cok kuru cıldınız varsa zaten ne kadar krem sursenızde emer gıder
onemlı olan cıldın ıcten kaybettıgı suyu yerıne koymak korumak-dıs etkenlere karsı guclendırmek sebum dengesı saglamak
sımdı harıka ıcerıklere ulasabılıyoruz maallesef bu tarz urunler cok pahalı ama saglık bu sonucta senede 1 kere yapacagınız 4-5 kalem urun sızı bır sene rahata cıkarır ve duzene oturursunuz

youtube da çisem çakır var onu tavsıye ederım sıze

Merhaba arkadaslar. Asiri kuru bi cildim var surekli kizarik pul pul olan. Makyaj yapmayi cok seviyorum ama surekli makyajla dolasmadan soyle isil isil lekesiz mukemmel bi cilt istiyorum. Bunu herhangi bi bakim kremi ile yapabilir miyim yoksa ekstra estetik uygulamalara mi ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler
Selam ben bi firmanın diş macunu aldım kızıma sürdüm malum ergenlik bende cilt öyle diş macunu kullanıyorum
Satış temsilciliğini yapıyorum tavsiye ederim. Diğer ürünleri de harika

Merhaba benimde cildim çok kuru özellikle duştan sonra daha da kuruyor Dr. Cevdet Tuna' nın yüz kremini kullanıyorum iyi geliyor aynı Sefa yağı yüz kremi. Tavsiye ederim yani

Ben Bioderma Atoderm Créme Tube aldım artık rahat ediyorum. Nemlendirici ve besleyici bakım kremi olarak geçiyor. Şuan gayet memnunum.

Benimde kuru olan cildime en iyi gelen şu anda sürekli kullandığım bepanthon onarıcı bakım kremi bu zamana kadar cildime en iyi gelen şey ve aloe vera maske

su içmeyi de artırmak işe yarayabilir

BB krem kullan

Doktorunuzla Diyabet ve alerjiyi eledikten sonra cildiyeye gidin isterseniz fazla sabun maalesef derinin ph ını bozuyor aleovera ve zeytinyağı macunu öneririm eğer cilt problemi ise

Seboraik dermatit gibi geldi bana probleminiz. Ds krem veriyor dermatolog. Bana Ducray Ds krem vermişti, rahatlatıyor. Burun çevrenizde kızarıklık var mı? Öyle ise rosa. Yine de arkadaşların dediği gibi tahlillerinizi yaptırın. Troid, karaciğer.. olabilir.

X