Aşırı korku lütfen yardım edin!!!

Arkadaşlar ben hamileyim 14 haftalık ama çok kotu geciriyorum hamilelikten önce ilaçlarımı bırakmıştım uyuyamama korkum ve okb var bende hiç iyi değilim nolur yardım edin

Arkadaşlar ben hamileyim 14 haftalık ama çok kotu geciriyorum hamilelikten önce ilaçlarımı bırakmıştım uyuyamama korkum ve okb var bende hiç iyi değilim nolur yardım edin
Melatonin kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Doktorunuza danışın size 8 saatlik salınımı olan bir melatonin önersin onunla bebek gibi uyuyun. Yeğenime bebekliğinden beri doktor yazıyor.

Bende ilaç kullanıyorum ve hamile kalmak için bırakırsam nolcak diye çok kokuyorum

Arkadaşlar merhaba... Arada yazıyorum forumlara gormussunuzdur belki. Uyuyamama korkusu bir fobi haline geldi bende. Arada bunu kontrol edip uyuyordum ancak dün atarax icmeme ragmen uyuyamadım kendime inanamadim dalamiyorum.... Sürekli ya uyuyamazsam ya uyumayı unutursam ya bu sebeple ölürsem düşüncesindeyim... Kafamda başka.bir şey yok. Yeni evliyim ve kocam da artık bikti kendi kendine yapıyorsun internette sürekli arastiiryorsun diyor anlatamiyorum... Senelerdir lustral kullanıyorum ancak etki etmiyor saniirim artık.. uyku ilaçlarından da çok korkuyorum bağımlı olmaktan ya da o da etki etmezse diye...

Böyle bişey yaşayıp atlatan var mı aranızda??? Kimse beni anlamıyor nolur yardım edin.....
Kimse kusura bakmasin ama benim soyle bir gorusum var: kadin-erkek farketmez, esini de yoran rahatsiz huzursuz eden ruhsal sorunlari olanlar, tedavisi tamamlanana kadar evlenmesin. Evliyken bir sey olur o ayri, neticede saglikli halinizi vs biliyor karsinizdaki ama evlenir evlenmez ben bir seylerden korkuyorum ya da mesela cok kiskancim sokaga cikma ve buna benzer seyleri aklim almiyor.
Belli ki yillardir kullandiginiz lustral artik ise yaramiyor, ilacinizi+doktorunuzu degistirin, kendiniz de dahil kimsenin hayatini zehir etmeyin

Arkadaşlar merhaba... Arada yazıyorum forumlara gormussunuzdur belki. Uyuyamama korkusu bir fobi haline geldi bende. Arada bunu kontrol edip uyuyordum ancak dün atarax icmeme ragmen uyuyamadım kendime inanamadim dalamiyorum.... Sürekli ya uyuyamazsam ya uyumayı unutursam ya bu sebeple ölürsem düşüncesindeyim... Kafamda başka.bir şey yok. Yeni evliyim ve kocam da artık bikti kendi kendine yapıyorsun internette sürekli arastiiryorsun diyor anlatamiyorum... Senelerdir lustral kullanıyorum ancak etki etmiyor saniirim artık.. uyku ilaçlarından da çok korkuyorum bağımlı olmaktan ya da o da etki etmezse diye...

Böyle bişey yaşayıp atlatan var mı aranızda??? Kimse beni anlamıyor nolur yardım edin.....
Merhaba nasılsınız

X