Aşırı kasık ağrısı

Canım bende yıllardır ibs var ama 1 yıldır alt karın bölgem kasik ta değil aslinda ağrıyor özellikle adet sonrası.. dr a gittim bişey yok dedi artık kendimi yedim rahim iltihabi mi oldu bişey mi oldu diye :KK43: klamidya testi falan yaptircam ama yabancı forumlarda gezerken ibs nin pelvik ağrıya neden olduğunu okudum.. bu konuyu da görünce iyice aklıma yattı ondan olabilir mi acaba gerçekten

Canım bende yıllardır ibs var ama 1 yıldır alt karın bölgem kasik ta değil aslinda ağrıyor özellikle adet sonrası.. dr a gittim bişey yok dedi artık kendimi yedim rahim iltihabi mi oldu bişey mi oldu diye :KK43: klamidya testi falan yaptircam ama yabancı forumlarda gezerken ibs nin pelvik ağrıya neden olduğunu okudum.. bu konuyu da görünce iyice aklıma yattı ondan olabilir mi acaba gerçekten
canim yaoyirdin mi klmaidya testini.ben tekrar test yaptiracam gecmedi benjmkj sanki

Hayır canım yaptırmadım çok pahalı bi test bide benim akinti vs olmadığı için biraz bekliycem elime geçince artık
Esinde var miydi bu tur hastaliklar.ben bugun tekrat test yaptriyorm pcr yontemi ile 7 test var.dun dr ile konustum pcr cok guvenilit bir yontrm dogru sonuc verirdedi.vajiadan sivi aldiracam.idrardan yaptirmistim dha once negatif cikmiati ama yanmam akinti gecmiyot.idrar guvenilir bir yontem mi dir snce yoksa vajinin iciden alip test yapmak mi iyiir.ama idrar testidie de bir test var klamidya icin

Esinde var miydi bu tur hastaliklar.ben bugun tekrat test yaptriyorm pcr yontemi ile 7 test var.dun dr ile konustum pcr cok guvenilit bir yontrm dogru sonuc verirdedi.vajiadan sivi aldiracam.idrardan yaptirmistim dha once negatif cikmiati ama yanmam akinti gecmiyot.idrar guvenilir bir yontem mi dir snce yoksa vajinin iciden alip test yapmak mi iyiir.ama idrar testidie de bir test var klamidya icin
Canım eşimde hiçbirşey yoktu bel soğukluğu klamidya baktirdi o benim zorumla kültürde bişey çıkmadı şikayeti de hicbir şekilde yok.. hpv var bizde malesef bence vajinal akintidan örnek aldır canım daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.. sende akıntı nasıl oluyor kötü kokulu renkli mi ? Idrar da yanma var mı? Eşinde belirti olması gerekiyo çünkü bunlar erkekte daha çok belirti veriyomus canım

Canım eşimde hiçbirşey yoktu bel soğukluğu klamidya baktirdi o benim zorumla kültürde bişey çıkmadı şikayeti de hicbir şekilde yok.. hpv var bizde malesef bence vajinal akintidan örnek aldır canım daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.. sende akıntı nasıl oluyor kötü kokulu renkli mi ? Idrar da yanma var mı? Eşinde belirti olması gerekiyo çünkü bunlar erkekte daha çok belirti veriyomus canım
yok esimde belirti canim.sadece idrar yaparken cok hafif yanma hissediyorum dedk belki psikolojiktir diyor.bugun vajinal akintidan ornek verdim 8 inde cikacak sonuclar.kafayi yicem ellerimi yikamaktan harab oldum .bebegime bulasir diye cildiriyorum.tuvaletten cikiyorum ya elim ustume degiyor ya akinti ustume bulasiyorsa ordan da bebegin agzina bulasir bebek elini ustume vurup agzina goturuyor.korkuyorum bogaza yerlesiyormus bu lanet sey.cildiriyor muyum sence

akinti hafif sari kotu kokulu degil.idrarin sonunda yanma oluyor sadece

Kızlar 3 4 ay süren bi ağrım oldu özellikle adetten sonra artan ve 10 15 gun gecmeyen. Hijyene çok dikkat eden biriyim doktor doktor gezdim hicbisey yok en son birisi rahim ağzı yarası var dedi fitil verdi. Kullandım yine geçmedi. Üzerine tekrar ağrıları çektim birde üstüne hasta oldum öksürük fena bir şekilde . Sağlık ocağı doktoru antibiyotik verdi. Antibiyotik kullandıktan sonra kasık ağrım tamamen geçti. Tesadüf mu artık bilemiyorum doktor rahim enfeksiyonu varsa onuda tedavi etmiştir dedi sağlık ocağı doktoru. Bilmeden ilaç kullanın demiyorum asla ama belki faydası olur diye yazdım. Sevgiler.

Kızlar 3 4 ay süren bi ağrım oldu özellikle adetten sonra artan ve 10 15 gun gecmeyen. Hijyene çok dikkat eden biriyim doktor doktor gezdim hicbisey yok en son birisi rahim ağzı yarası var dedi fitil verdi. Kullandım yine geçmedi. Üzerine tekrar ağrıları çektim birde üstüne hasta oldum öksürük fena bir şekilde . Sağlık ocağı doktoru antibiyotik verdi. Antibiyotik kullandıktan sonra kasık ağrım tamamen geçti. Tesadüf mu artık bilemiyorum doktor rahim enfeksiyonu varsa onuda tedavi etmiştir dedi sağlık ocağı doktoru. Bilmeden ilaç kullanın demiyorum asla ama belki faydası olur diye yazdım. Sevgiler.
Canım rahim ağzı yarası bende de var antibiyotik ve fitil kullandım ama yinede agrım oluyor Bilmiyorum ya biktim artık:KK43:

Canım bende hpv de var sanırım sende de varmış acaba ondan olabilir mi 😔

Bende şu an hpv yok 5 yıl kadar oluyor atlatali :) üstelik hpv hiç ağrı yapmadı bende normalde yapar mı bilmiyorum.
Ay canimm çok sevindim 😍 darısı başıma olur ins 😔 bilmiyorum ki herşeyi ona yoruyorum daha çocuğum yok korkuyorum birazda 😔

Arkadaslar mrb benim 1aydan fazladır kasık agrım var bırturlu gecmıyor sıskınlık ve kasık agrısı sankı adet olucakmısım ama olamıyorum gıbı cok sıddetli oluyor bazen bunun yanında sarı akıntımda vardı emzırdıgım ıcın adet olmuyorum 1 yıldır bu arada ben gebelık olabılır dıye test yaptım ama cıkmayınca doktora gıttım bana vajinal mantar dedi ama bende ne yanma ne kasınma hıcbsey yok sadece agrım var cok rahatsız edici dun bıdaha test yaptım sanki çok çok sılık bır 2 cızgı vardı ama banamı ole gelıyor bılmıyorum bukadar agrı normalmı mantar varsa eger?
Mrb son durumunuz nedir acaba bendede geçmeyen bir kasık ağrısı var antibiyotik kullandım ama geçmedi

X