Aşırı bulantı ve kusma :(

sanada çok geçmiş olsun cnım
Serumlara bikaç çeşit ilaç katılıyor nasıl faydasını görmüyorsun ki? Benim serum yeni bitti şuan biri vitamin 3 çeşit ampul var içinde ancak kesiyo heralde :/
Cnm ben serumu kestim çünkü allerji yaptı solunum duruyordu neredeyse okadar ciddiydi durum şimdi sadece ondyz bulantı ilacı alıyorum kurum karşılamıyor 60 tl ve içinde 10 adet var hani kesse 200 tl verecem ama hem para gidiyor hem etki etmiyor gün sayıyorum ben de bu Arada sen kaç haftalık oldun

İkinci de 9 ay kustum .Esim agzımdsn cıkaracağım sandı .Ben ögürmeye baslayonca büyük oglumuda alıp gidin derdim .Cünkü halim icler acısıydi .Banyoya oturup öylece perişanlıgımı hatırlıyorum .

13.ü haftaya yeni girdim cnım

kabus gibi hala yaşıyosun maşh ben her seferinde çarpıntıdan nefes darlığından bayılcak gibi oluyorum çokta zor kusuyorum şimdi ölmediysem bi dahakine ölmem diyorum psikolojim bozuldu artık

Bu sureci cok agir atlatmis biri olarak size sabir ve kolayliklar diliyorum can-ı gönülden.. Allahim hayirlisiyla saglikli sihhatli kucaginiza almayi nasip etsin insallah

kabus gibi hala yaşıyosun maşh ben her seferinde çarpıntıdan nefes darlığından bayılcak gibi oluyorum çokta zor kusuyorum şimdi ölmediysem bi dahakine ölmem diyorum psikolojim bozuldu artık
12 yasında oglan .İlaç vermisti dr, çubuk kreker ye demisti ama nafile .
Gececek yapacak birsey yok .
Kolay gelsin .
Bitkisel yöntem filan dene bakalım .
Ballı zencefil yol tutmasına iyi geliyor ama hamilelikte nasıl olur bilemiycem.

Bana dr 13 haftada azalır demişti ben de heyecanla bekliyordum nafile geçmedi hatta daha kötü olduğum günler bile oldu kusup gelince motive olayım diye bebişin doğduğunu hayal ediyorum sen de dene :)

bende onu hayal ediyorum sağolsun kendini hissettiriyo şimdiden dr banada son evredesin bikaç haftaya geçicek bu normal bi süreç dedi

Kızlar birşey sorucam 6+2 günlük hamileyim dört beş gündür bulantılarım vardı iştahımı kapatıyordu ara ara gögüslerim sızlayıp geçiyordu ama sanki iki gündür bu belirtilerimin hiç biri yok endişe edicek bi durum yoktur inş rabbimin izniyle

bende onu hayal ediyorum sağolsun kendini hissettiriyo şimdiden dr banada son evredesin bikaç haftaya geçicek bu normal bi süreç dedi
Hepsi aynısını söylüyor bence amaç motive etmek :) benim iki ay olacak neredeyse ben böyle olalı ve hiç bir takviye kullanamıyorum sen kullanıyor musun folik asit multivinamin

Bu konuyla ilgili bilgim yok ama psikolojik de olabilir kendini öyle hissettin sonra geçti bilmiyorum benim başladığı gündendir hiç aksamadan devam etti çünkü psikolojik değildi gerçekten kusma ve koku hassasiyeti vardı sen de bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama içine sinmezse bir dr görünebilirsin

Kusmalarım oldu ama çok değil iki kez. Bilmiyorum psikolojikmi ama birşey yiyemiyordum doğru dürüst dünden beri böyle hissedice biraz telaş yaptım göğüslerimde normal çünkü rabbim korusun hepimizin bebeğini inş

Amin inş bence bir sıkıntı yoktur hatta dua et hiç belirtisiz geçsin hamileliğin çünkü kusmalar hayatını kabusa döndürür güzel düşün güzel olsun

kızlar ben de 2 haftadır ölecek gibiyim ne yesem kusuyorum tam kaçıncı haftada geçiyor bittim ben dayanamıyorum artık
Şimdi kişiden kişiye değişiyor benim 7 haftada başladı 13 haftayı geçtim hala devam hemde ilk günkü gibi 13 haftada biten var 12 haftada biten var 9 ay çeken var inş hepinizin çabuk geçer

Şimdi kişiden kişiye değişiyor benim 7 haftada başladı 13 haftayı geçtim hala devam hemde ilk günkü gibi 13 haftada biten var 12 haftada biten var 9 ay çeken var inş hepinizin çabuk geçer
offf amin inşallah hemen geçer çok zorlanıyorum ilacı da kusuyorum fayda etmiyor yatağım kıyafetlerim her şey kokuyor salonda yatıyorum yardımcı olacak kimsem de yok o kadar zor durumdayım ki nolur bana dua edin

Rabbim tez zaman da geçirmeyi nasip etsin benim de kimsem yoktu kaldığım şehirde ailemin yanına geldim varsa imkanın git bence bir kaç haftalıksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…