Aşırı bulantı ve kusma :(

Amin amin kuzum bende zaten yaza fazla dayanikli biri degilim hamileyken ve bulantili kusmali bir hamileliyimden dolayi hic dayanamiyorum saatleri sayar oldum artik Allah daha kotu olanlara yardim etsin gunah yazilmasin bize
Güzel günleri saymak lazım onlara kavuşacağımız günleri yeterki sağlıklı ve günleri dolup öyle gelsinler başka birşey istemeyiz

Allah yardımcımız olsun kızlar hepimizin.. İnşh burya bulantılardan eser kalmadığını yazmakta nasib olur ♡

bende 6.haftanın 1.gününden bu yana kusuyorum.
24 saat bulantım var.
hiç çare bulamadım.
sizin hafifledi mi acaba?

kusmalar yeni geçti cnım bulantı ve iştahsızlık aynen devam malesef

kızın oluyormuş bu arada, sağlıkla kucağına al inşallah.
benim annem bana hamileyken 9 ay bulantısı olmuş ve çıkarırmış.
ona benzemekten çok korkuyorum.
serum takılacak böyle giderse.
ağzımda iğrenç acı bir tat var.
sabahları rutin kusuyorum.
gün içinde ilaçla kusmuyorum ama hep bulantı hali.
geçer deyip duruyorlar ama senin geçmemiş.

teşekkür ederim cnım Allah bağışlasın yavrularımızı ♡
Benim anneminde sabah bulantıları olur bazen kusarmış 3. ay bitince her türlü rahatlarmış ama ben içimde minik bir canavar varmış gibi hunharca ve hayatım boyunca kusmadığım kadar kustum sayısız serum yedim şimdilik iğrenç bulantılar var ilaç alıyorum onunla kusmuyorum belkide bilmiyorum

ben bu saate kadar 2 kere kustum.
aman onlar iyi olsun da biz kusalım.
analık kolay değil.

Önceki haftalarda ben şu saate kadar saatte en az 3 kez kusardım sen hesapla cnım :/ annelik hiç kolay değil hemde

ben 3 olumsuz tüp bebekten sonra normal yolla sahip oldum o yüzden hiç şikayet hakkım yok
çalıştığım için bulantılar beni çok zorluyor ama hamd olsun.
dün doktor dayanmaya çalış ilaç vermeyelim dedi.

Allah kolaylık versin cnım bişey olmaz inşh dikkat et yeter

T TamBirRabia Gizemtkdmr merhaba kizlar nasilsiniz?minnoshlariniz nasil? Bulantilariniz gectimi die cok merak ettim
Cnm valla bir 10 gün önce gayet iyiydim kusma yoktu bulantı vardı sadece ama nedense son bir kaç gündür kusuyorum olur olmaz yerde hemde bulantı aşırı olmaya başladı başa sardım diyorum geçmedi yanı anlayacağın arkadaşlarım demişti 9 ay sürer diye ben inanmamıştım ama maalesef uzadı ama şükür diyorum bu halime senin durum nasıl

Kaç haftalıksınız da hala geçmedi acaba?

Bende Shukur icindeyim cunki hamileliyini cok cok daha kotu geciren var.bende her sabah eshime diyorum aa gecmemish hayla ya 9 ay boyle olursam die eshimde soyluyoki oyle diye diye 9 aya az kaldi diyo16 haftaligim daha gecmedi doktor eshime en gec 2 haftaya gecer dedi ama bi tanede ilac yazdi antimetil die 2 gundur iciyorum daha faydasini gormedim:///sen kac haftaliksin?bide azalmasi gerekersen dahada fazlalashdi

T TamBirRabia Gizemtkdmr merhaba kizlar nasilsiniz?minnoshlariniz nasil? Bulantilariniz gectimi die cok merak ettim

2 gün önce kustum cnm hergün olmasada halen kusuyorum çünkü bulantılarım geçmedi tam gaz devam :/ bin şükür ki yiyip içebiliyorum önceden anında kusardım.. İştahsızlık var onada katlanıyorum. Sen nasıl oldun cnım

Merhaba arkadaşlar. Ara ara girip okuyordum yazdıklarınızı kendime teselli buluyordum yattığım yatağımda. bende sizin gibi aynıyım.24. Haftaya geldim ama hala geçmedi soğan sarımsaklı şeyler yiyemiyor kokusunda hala kusuyorum. Eşim evim herşey dehşet kokuyor. Şuan eşimin yanın'dan ayrı yatıyorum hala.yatak odamda tarifsiz bi koku var. Tabi bir derece olsun azaldı buna da şükür. Hastene serum desen tek çare olarak onu görüyordum gidiyor serumu alıyor çıkarken hastanenin bahçesinde yine kusuyordum tek isteğim sağ salim kucağımıza almak ne yapalım bizim hamilelik serüvenimiz demekki böyleymiş.7 kilo kaybetmiştim şimdi yavaş yavaş alışa geçtim artık. Bugüne şükür diyorum. Uzun oldu arkadaşlar daha yazacak o kadar ayrıntı var ki yaz yaz bitmez benim bebiş te erkek bu arada. 2. Oğluş geliyor nasipse.

İlk hamilelikte de aşırı bulantı oldu ama bunda çok çok daha yoğun yaşadım ve önceki hamilelikte geçmişti bu zamanlarında bunda ise hala devam ediyor. Ben ki her hamilelik bir olmaz bakarsın hiç bulantın olmaz sözüne ne çok inandırmıştım kendimi. Ama olmama ihtimali bir yana daha daha zoru da olabiliyormuş. İnşallah az kaldı bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…