Aşılma sonrası ovulasyon testi?

Bende tık yok gibi kuzum 🥺 sadrce bugun temizlik yapmıştım sürekli eğilip kalkmaktan ağrım var bide son 1 saattir sanki gaz sancım var gibi
Benim de öyle canım ya belki de belirti sayılmayacak şeyleri bile belirti sanmak istiyoruz bakalim cuma günü hüsran mi olacak sevinç mi inşallah bekleyen herkes ve biz de güzel haberler alırız ♥️

Benim de öyle canım ya belki de belirti sayılmayacak şeyleri bile belirti sanmak istiyoruz bakalim cuma günü hüsran mi olacak sevinç mi inşallah bekleyen herkes ve biz de güzel haberler alırız ♥️
İnşallah kuzum benim 🙏🙏 gün geçtikçe daha çok stres oluyoruz oluyoruz allah gönlümüze göre verir inşallah 🙏 uyuyamıyorum bile aklımdan çıkmıyor 10.günümüze girdik belirti olmayınca umudum azalıyor sanki 🥺😭

Bendede hiç bişi yok kuzum bi göz dönmesi gibi bişi yaşadım 15 20 dakka sürdü yani nereye bakarsam bakıyım sanki gözüm dönüyor gibi oldu ama heralde bugun çok eğilip kalktığımdan
Olabilir canım gerçi burada hiç belirtisi olmadan hamile kalanları da çok okudum ama uzun zamandır bebek bekleyince insan ufak da olsa bir belirti istiyor işte napalm 🤷‍♀️

Sol kasığımda yumurta olan tarafımda 5-6 dakka kadar ara ara hafif iğne batması oldu ve şimdide adet olcakmışım gibi çok hafiften ağrılar oluyor kuzum sen de var mı değişiklik
Bel ve sırt ağrısı dışında bir şey yok canım senin yerleşme belirtisi gibi inşallah öyledir ya

X