Aşılama Aşılamanın 13. Günü regl oldum. Reglin 3. Günü beta hcg 9.09 çıktı. Lütfen lütfenn yardım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Insaallah, hayirla pamuklarinizi ,kucaklayin anneleri.women clubb asilama sonrasi bana da vermemisti progestan .Asilama yapti hemen kalkabilirsin dedi.Cok sinir olmustum.Daha onceki hamileligimde 6+5 de keseyi gormustuk haftaya gel dedi 7+5de kalp atisini duyduk.8+5 de kalbi durdu. 8aydirda kalmadi bidaha.

Canım çok sevindim hayırlı olsun. 2 kat artmış beta hcg, süper canım ben hiç Beklemediğim için hamileliği, hatta direk 2. Aşılamyı düşündüğüm içn tekrar regl olmayı bekliyordum. O yüzden çok geç öğrendim hamile olduğumu. 6. Haftaydı hatta 7 ye girmek üzereydim. Beta hcg direk 2000 küsürlerde çıkmıştı ve kese görünmüştü hemen. . Tabi sen keseyi görene kadar birkaç kez kan verebilirsin her seferinde 2 kat arttığını görmek için. Çünkü kese tam olarak karından 6. Ve 7.haftada görünüyor, ancak vajinal muayene ile 5.haftada görünebilir diye biliyorum. Canım benim yaşadığım tecrübeler bana özel hastanelerin tamamen yalan olduğunu gösterdi. En ufacık bir sıkıntıda tıpa yönlendiriyorlar. O yüzden en güzeli tıpta ya da devlet hastanesinde Bilindik iyi bir doktora gitmek. Tabi bu korona şartlarında çok beklemeyelim kalabalık olmasın diyorsan, yine tıpta ya da devlet hastanesinde özel muayenesi olan doktorlar oluyor, ya da hastanede biraz ücret farkı ödeyerek o doktorların özel hastası oluyorsun. Sana bunu öneririm. Hayat bu her şeyi düşünmek lazım. Benim başıma gelmez diye düşünüyor insan hep, ben başıma gelince anladım. Özel hastanedeki doktorum kan akım kaybı görünce hemen tıpa yönlendirdi ve tıpta 5 gün yattım doğumdan önce inanılmaz bir ilgi alaka gördük ve özele gittiğime çok pişman oldum. Hatta yeni doğan yeni bakımda pek çok özel hastaneden gelen, benzer durumları yaşadığımız annelerle tanıştım, çoğu acıbademden gelen annelerdi. İçine sinen iyi bir doktor olması çok önemli ama tüm bunlardan öte tamamen güvenebileceğin sağlam emin ellerde olduğunu bildiğin bir yer olması daha önemli canım. Umarım hayırlısı olur. Her şey gönlünce olsun ve bebeğini sağlıkla al kucağına inşallah. Ben de kızıma kavuşayım bir an önce inşallah amin

Canım benim Allah razı olsun, senin mesajın da benim içimi çok rahatlattı. Ne güzel dilekler bunlar. İnşallah Allahım herkesin gönlüne göre verir. En güzeli olsun hepimiz için en içten dualarım da gerçekten seninle. Ben çok bekledim, çok iyi anlıyorum. Ama Allaha teslim olunca, oluna bırakınca, düşünmeyince her şey daha kolay oluyor sanki. Ben artık umudumu kesip yazın tüp bebeğe başlarız artık dediğim bir zamanda, kafamızın en rahat olduğu, karantina döneminde yaşadım o mutluluğu. Dilerim en yakın zamanda Allah sana da nasip etsin CANIM benim, kocaman sevgilerimle

Çok cok teşekkürler canım benim inşallah güzel ilerler araştırıyorum doktor bebisin gelicek evine inşallah rabbim sizi kavuştursun en kısa sürede

İnşallah canım benim umudunu kaybetme Rabbim ol derse oluyor bizim için ne zaman hayırlı ne hayırlı hiç bilemiyoruz ki... Gerçekten vakti zamanı var.. rabbim hayırlısıyla yavrularımıza kavuştursun bizleri çok uğraştık bence herkesten çok hakediyoruz

Dery0101, benim gecen ayki asilama tutmadi.2gun adet oldum bitti.Dùn de tekrar Dr gittim.Kan aldilar, ovitrelle verdiler.Bugun aradilar yarin yumurtayi catlatip 2gun bitliktelik dediler. Anlamadigim birsey var.Asilama oncesine kadar ovulation testlerim 1haftadan sonra koyulasir 12.gunde catlatmayi gosterirdi.buay testler Halaa silik ama dr yarin ovitrelle ile catlayacak diyor.teste guwensem Asla yarin yumurtlama demem degerlendirmem.buayki sansim havaya giderdi.Gecen ay kullandigim GonalF yuzunden mi koyulasmiyor acaba ovulation testim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…