Aşılama Aşılamanın 13. Günü regl oldum. Reglin 3. Günü beta hcg 9.09 çıktı. Lütfen lütfenn yardım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Dery0101

Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2020
119
118
Arkadaşlar 21 şubatta aşılamam yapıldı. Aşılamadan 13 gün sonra daha kan testi bile yaptırmadan regl olmuştum. 2. Aşılama için hastaneye gittiğimde önce kan tahlili istediler, ve ultrasonla muayene oldum. Bir sıkıntı çıkmadı. Kan değerlerin de normal çıkarsa hemen bugün 2. Aşılama için iğneler başlayabileceğim söylendi. sonuçlar öğleden sonra çıktı. Beta hcg 9.09 doktor değer pozitif hamile olabilirsin, sonradan döllenme olmuş olabilir ama pek ihtimal vermiyorum dedi. 1 hafta sonra tekrar kan testi ve progesteron testi yapmk için gelmemi söyledi. Ayrıca tsh değerim biraz artmış levitronu 25 mg dan 50 mg çıkardı. Şimdi o kadar sabırsızım ki. Benimle AYNI BU DURUMU YAŞAYAN var mı? Reglin 3. Günü beta hcg neden böyle.? Kafamda binlerce soru var. Lütfen yardım edin

Bilmiyorum. Çünkü yerleşme kanaması gibi değil. Regl in 3. Günü. Yerleşme kanaması lekelenmeler şeklinde olur diye biliyorum. Kafam çok karışık.

Bilmiyorum. Çünkü yerleşme kanaması gibi değil. Regl in 3. Günü. Yerleşme kanaması lekelenmeler şeklinde olur diye biliyorum. Kafam çok karışık.
Canım durumun ne oldu . İnşallah devam ediyordur sağlıklı bi şekilde gebeliğn

Kuzuumm, sonuc ne oldu?bnimde ilk asilama, 13.gunde 2gun suren az adet.

Merhaba. Durumum aslında çok karışık. 1 hafta sonra tekrar gelmemi söylemişlerdi ya kan testi yaptırdığım beta hcg 23 çıktı. Sonra 1 hafta sonra tekrar gelmemi söylediler onda 2 ye düşmüştü. Yani tutmadı aşılama. Ama sonra çok ilginç bir şekilde tekrar adet olmadan 3 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Geç döllenme olmuş olabilir dedi doktor. Umarım anlatabilmişimdir. Biz de çünkü çok şaşkındık ve nasıl böyle oldu anlamadık. İnşallah siz de hamilesinizdir.

Bu çok tuhaf bir durum yaa gerçekten umut verici çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben de aşılamanın 12.gunu bekliyorum test için ama adet olacakmış gibi bir ağrı var sende de olmusmuydu

Canım inşallah görürsün mesajı. Sen ne durumdasın gebelik sağlıkla ilerledi mi nasıl oldu bu durum çok şaşırtıcı gerçekten

Gorelim mevlam neyler, neylerse guzel eyler. cok sevindim ,hayirla kucagina almayi nasip etsin insaallah. Ben hamile degilim henuz.

Gorelim mevlam neyler, neylerse guzel eyler. cok sevindim ,hayirla kucagina almayi nasip etsin insaallah. Ben hamile degilim henuz.
Dualarım seninle canım dediğin gibi mevlam neylerse güzel eyler, en doğru zamanı o bilir. Dilerim en doğru en güzel zamanda olur, sağlıkla, mutlulukla ben erken doğum yaptım 2 ekimde, şiddetli preaklamsi sebebiyle, yavrum 1 aydır küvezde. Ama hep Rabbime sığındım, vardır bir sebebi dedim, hayırlısı budur dedim, teslim oldum tamamen. İnşallah kızıma kavuşurum ben de sağlıkla. Dualarınız bizim için de olsun inanıyorum ki siz de hayırlı haberler alacaksınız. Tamamen oluruna bırakın ve olabildiğince rahat olun, teslimiyet, sabır ve dua çokca sevgilerimle

Canım inşallah görürsün mesajı. Sen ne durumdasın gebelik sağlıkla ilerledi mi nasıl oldu bu durum çok şaşırtıcı gerçekten
Canım dediğin gibi çok şaşırtıcı, doktor bile bir anlam veremedi çok ilginç dedi, ve sonra geç döllenme olmuş olabilir dedi. Ben erken doğum yaptım. Kızım 1 aydır küvezde. Bebeğe giden kan akım kaybı vardı, tansiyonu çıkarttı, şiddetli preaklamsi ile doğum yaptım. Ama bunda da vardır bir hayır diyorum, bir şey katar bir şey öğretir diyorum. Sabırla dualarla kızımızın eve gelmesini bekliyoruz. Canım benim dediğim gibi ağrım oldu ve zaten 3 gün kanamam geldi. Aşılamanın 13,14,15. Günü. Kanamanın 3. Günü doktora gittiğimizde, kan tahlili yapıldı beta hcg 9 çıktı. 1 hafta sonra 23 ondan 1 hafta sonra 2 ye düştü. Ben artık umutlarımı kesmiştim tekrar adet tarihimin gelmesini ve 2. Aşılamayı düşünüyordum ama bir daha hiç adet olmadım ve 3 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Doktor geç döllenme olmuştur dedi. İnşallah hakkında hayırlısı olur, sağlıkla en doğru zamanda hamile kalırsın inşallah

Rabbim bir an önce sağlıkla kavuşmanızı nasip etsin canım ömrü uzun bahtı açık olsun pamuğun
Ben 19 Ekim'de aşılama oldum. Aşılamanın 15. Günü muhtemelen 15 günlük hamileyim. İki gün önce beta HCG 35 çıkmıştı bugün 96 cikti. Doktorum progestan vermedi gerek yok dedi. Progesteron 42 çıktı ilaç kullanmadan çok iyi dedi. Senin sonuclarin nasıldı bu süreçte. başka doktora gidicem hiç memnun kalmadım bu doktordan. Keseyi ne zaman görürüm iki günde bir kan verir takip edersin gelmene gerek yok dedi sence ne yapayım nolur bir akıl verin

Huzur doldurdunuz icimi duaniza beni katarak.Ùzulme annesi, minik kuzumuzu Rabbimiz koruyor,evine gelecek, besiginde uyuyacak.Geceleri aglayip annesini uyandiracak.Cani gonulden bende buna inaniyorum. Ben goremesemde ,tanimasamda Benin icin de koklayin melegimizi❣Dualarim Sizinle.Selam ve dua ile....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…