Aşılama Aşılamada 13.günüm ve sabh testte negatif çıktı.. ne olur yazın bana yardmcı olun hüsrana uğradım :(

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Arkadaşlar Merhaba 27 sinde aşılama yaptırdım ama Karnım çok fena ağrıyor normal mi bu.
Üşütmüş olabilirsin canım.benim karnım da şişlik olmuştu.ayrıca kasıklarım da ,belimde ve başımda ağrı olmuştu.herkeste farklı belirtiler olduğunu okumuştum.kullandığımız iğnelerden dolayı.Ama benim tutmadı.nasip değilmiş.inşallah senin aşılaman tutar.

Teşekür ederim cevabın için canım.ilk aşılamanmiydi

Öncelikle günaydın herkese.biz çocuk olsun diye çabalıyoruz.2çocuklu bir anne bu soğuk ve karlı havada çok zor durumda.kirayı ödeyemedikleri için ev sahibi bir hafta içinde evi boşaltın demiş.elektrikli sobayla ısınıyorlardı.doğalgaz da kapalı.çocuklar astım bronşit sürekli hasta oluyorlar.kadın ağlıyo bu soğukta çocuklarımla ne yapcam diye.Allah yardımcısı olsun.Rabbim ev sahibinede merhamet versin.Ben kendimi düşünmüyorum diyo.çocuklarım bu yaşta geçim sıkıntısıyla tanıştılar diyo.çocuklar 2 ve 5 yaşında.Bakan olsa çalışcam diyo .kimse yok yanında.Rabbim kimseyi evlatlarıyla sınamasın.Herkesin bir derdi var.Rabbim herkese hayırlı sağlıklı ,mutlu huzurlu yaşamayı nasip etsin .Amin

Yeni yıl herkese sağlık,huzur,mutluluk,sevgi getirsin ve Rabbim çocuk isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı çocuklar nasip etsin.Amin.

Slm arkadaşlar. Nasılsınız.Tedavi nasıl gidiyor.Ben bu ay ara verdim.Herkesten benim için dua okumalarını istedim.hayırlısı bakalım.

Hayırlı olsun canım.hasta olmadıysan kan tahlili yaptırabilirsin.idrar da hemen çıkmaz.ben tahlilime birgün kala hasta oldum.inşallah aşılaman tutar.benim tutmadı.hayırlısı.rabbim isteyen herkese nasip etsin.

amin cnm doktorum bana adet günün gecince test yap dedi ben dayanamayıp yaptım sonuc negatif hayırlısı

Valla ben kendi kişisel deneyimle laboquick marka idrar testinin hcg duyarlılığını 40- 50 hcg gibi ölçtüm. Kan testi ile paralel yaptım her gün Hcg 238 iken bile baya silik çıkıyordu. 590 hcg'de tam net çizgiyi yakaladım. Boş umut vermek istemem ama beta hcg'niz şimdilik düşükse test negatif çıkmış olabilir.

bilmiyorum ki hala adet olmadım 16 .gün kabızlık var gögüslerimde hassasiyet gerci bunlar adet belirtiside olabilir hayırlısı

Alışamada şans neden düşük anlamıyorum.spermlerin en iyidi seçiliyor hızları artırılarak tüplere yakın yere bırakılıyor.bende beklemedeyim.8.günüm.aşlama tutmazsa doğal yolla hiç olmaz o zaman

Öyle düşünmeyin geçen ay aşılama oldum tutmadı. Bu ay ara verdi doktorum ve bu ay kendiliğinden oldu. Aşılama sonrası şans bira daha yüksek. İnşallah olur

M Maliyecm hayırlı olsun hamilesin ilk aşılaman tutmamış galiba tekrar aşılama yaptırıp mı hamile kaldın? Ben de aşılama yaptırmıştım tutmadı şimdi 2. için igne kullanıyorum inşallah bu sefer turar.

hayır canım ilkim tutmadı adet oldum ve hemen adetten sora hamile kalmışım şükürler olsun isteyen herkese bu güzel duygu naasip olsun inşşş

hayır canım ilkim tutmadı adet oldum ve hemen adetten sora hamile kalmışım şükürler olsun isteyen herkese bu güzel duygu naasip olsun inşşş
Amin canım benim de 2. aşılamam tuttu şükür rabbime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…