Aşılama Aşılamada 13.günüm ve sabh testte negatif çıktı.. ne olur yazın bana yardmcı olun hüsrana uğradım :(

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Maliyecm

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
351
171
Merhaba hanımlarrrbaralığın 10unda ilk kez aşılama yaptırdım ve bugün 13.günüm. Bu 13 gnü nasıl geçirdm bilmiyorum. çok mutlu ve umutluydum aslında tasa ki dayanamayıp sabh idrar testi yapana kdar.. ne olur yardm edin bna ne yapayım bundan sınra? Ve gerçekten hamile değilmiyim yani şimdi??? Ve bütün hamilelik belirtilerini de yaşıyorum aslında ((( ne olur aydınlatın bni birazzz

Son düzenleme:
Bence kan tahlili yaptır emin ol testte yanıltabilir inşallahhh hamilesindir

Bence kan tahlili yaptır emin ol testte yanıltabilir inşallahhh hamilesindir
Yaa öyle midir ki acaba canım bu gün 14.günüm adet olmadım çok şkür. Ama birden negatifi görnce çok yıkıldm ya.. pazartedi yapsam kan tahlilini çıkarmı acaba? Yoksa cumaya kdar bekledemmi acaba

Bekliyim dimii hemn karalar bağlamayim sen 12sinde yaptığında sonucun ne çıktı peki? Bn pazartesimi yapayım kan tahlili yoksa bejliyimmi birazdaha ?

C
Bekliyim dimii hemn karalar bağlamayim sen 12sinde yaptığında sonucun ne çıktı peki? Bn pazartesimi yapayım kan tahlili yoksa bejliyimmi birazdaha ?
vamım bnm zannettm ki test yaptın şmdi anladm aralığın 12sn de aşılama olduğunu. İnşallah vardr ikimizdede

C
anım malesef 2 saat önce hasta oldum.inşallah seninki tutar.doktor 25 inde bak dedi.moralim çok bozuldu
.
Hadi yaaa gerçkten mi (( çok çabuk olmamış mı adetin? Keşke bi kan tahlili yaptırsan belki yerlşme kanı filan olamazmı ?? Bi devdiyolar geç döllenme filan da olabiliyomuş

Benim aklım almıyo inanki o kdar çok çırpınan insan varki bebek konusunda. Bi şekilde zor ellerine geçiyo. Ama bazıları da war ki anacım değer değmez hamile kalıyolar. Bu işin sırrı Allahta da işte. Bizler sabredemiyoruz. Allahın bi mucizesi zaten bebek sahibi olmak. Rabbim hz.meryeme nasip etmiş biz isteyenlere de hayırlısıyla tez zamnda aratmadan doktor doktor gezmeden nasip etsin inşallahhhh

Bilmiyorum canım.yarın test günümdü
.olmadı.nasip kısmet
Bnce bi doktorunla da görüş derim ben.. şusn hissettiklerini çok iyi anlıyorum çnkü bnde dün negatifi görünce çok kötü oldum . Ama herşy dua üzerine kurulu. Rabbim herşeyin hayırlısını versinnn çok üzülme nolur.

Haklısın.inşallah canım.Al

Yaa öyle midir ki acaba canım bu gün 14.günüm adet olmadım çok şkür. Ama birden negatifi görnce çok yıkıldm ya.. pazartedi yapsam kan tahlilini çıkarmı acaba? Yoksa cumaya kdar bekledemmi acaba
Bnce git kan testi yaptr adette olmamışın sana ümit vermim ama insallah vardr çok sevinirim insallah

Sen devlettemi yaptrdn peki. Devlette kriter varmı canm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…