Aşılama

Merhaba canım bende 3. Aşılamaya başladım Perşembe günü
Merhaba aşılama yaptiranlara bir sorum olacaktı bu aşılama ücretleri nasıl oluyor yani ozel saglik sigortam var karşılıyor mu eşimin morfoloji 1 in altında bende cikolata kisti var tüpler acik amh 1.96 dr aşılama önerdi ancak sağlık sigortası karşılıyor mu mart 2023 te evlendim belirli bir şartları mi yoksa ücreti direk bizden mi aliniyor

Merhaba aşılama yaptiranlara bir sorum olacaktı bu aşılama ücretleri nasıl oluyor yani ozel saglik sigortam var karşılıyor mu eşimin morfoloji 1 in altında bende cikolata kisti var tüpler acik amh 1.96 dr aşılama önerdi ancak sağlık sigortası karşılıyor mu mart 2023 te evlendim belirli bir şartları mi yoksa ücreti direk bizden mi aliniyor
Canım hamileliği kapsayan bir sağlık sigortası yaptirdiysan ki onlar deli fiyatlar oluyo normale göre çünkü her şey içine giriyor ama normal sağlık sigortası ise maalesef karşılamıyor çocuk için yaptırılan muayeneyi bile karşılamıyor

O zaman ne yapiyoruz stressiz asilamaya hazirlaniyoruz🥳🥳

En önemli not aşılama günü wcye cikacak gibi degil ama sıkışık ol mutlaka😅
Çünkü aşılama zamaninin bir süreci var,biz idrara sıkısk olurken esimizden sprem alınıyor yıkanıyor ve 3 saat sonra aşılama yapılıyor (sperm örnek alımı yıkama süreci 60 dk) süresi geçmeden aşılama yapılıyor
Devlet hastanesinde yaptırdım bugün yarım saat içinde yapıldı

Gittik canım sonra cuma tekrar çağırdı çatlaması iğnesi verdi pazartesi günü aşılama yapacağız inşallah 🌸sen ne yaptın☺️
Aaa çok güzel çok sevindim bende Çarşamba gittim 10 dedi cuma gittim 13mm dedi hafta pazartesi gidince benimde yeteri büyüklüğe ulaşacak diye düşünüyoruz inşallah pazartesi yada salı çatlatma iğnesi yaparım bende bugün daha döngümun 11. Günü o yüzden şu anlık her şey güzel

Aaa çok güzel çok sevindim bende Çarşamba gittim 10 dedi cuma gittim 13mm dedi hafta pazartesi gidince benimde yeteri büyüklüğe ulaşacak diye düşünüyoruz inşallah pazartesi yada salı çatlatma iğnesi yaparım bende bugün daha döngümun 11. Günü o yüzden şu anlık her şey güzel
Ay bende çok sevindim canım evet bencede yeteri büyüklüğe ulaşır bende baya git gel yaptım büyüyüne kadar nasipse yakın olcak asilamalar beraber bekleriz hayırlı sonuçları 🥰

Kizlarr nasilsinizz ?🤍 Benim persembe gunu randevum var hastanede yumurtaliklara bakicaklar sonra asilama gununu soyleyecekler .🤲 Biraz heycanliyim bu son sansim asilama icin hayirlisi 🤲 Allahim insallah bu sefer yuzumuzu guldurur 🤲🤲🤍 Benim icin dua edin lutfen 🤲🤲

Kizlarr nasilsinizz ?🤍 Benim persembe gunu randevum var hastanede yumurtaliklara bakicaklar sonra asilama gununu soyleyecekler .🤲 Biraz heycanliyim bu son sansim asilama icin hayirlisi 🤲 Allahim insallah bu sefer yuzumuzu guldurur 🤲🤲🤍 Benim icin dua edin lutfen 🤲🤲
Merhaba canım iyiz 🥰 benimde son şansım 3. Aşılamami oldum bu gün 🥰 inşallah yarın senin için de hayırlısı olur 🥰

Canım Rabbim inşallah hayırlısıyla nasip etsin hepimizin yüzünü güldürsün bu sefer hayirlisyla güzel haberler vermek nasip olsun inşallah🤲🏻🤲🏻🥰

Canım Rabbim inşallah hayırlısıyla nasip etsin hepimizin yüzünü güldürsün bu sefer hayirlisyla güzel haberler vermek nasip olsun inşallah🤲🏻
Insallah canmm 🤲🤲 sende mi asilama oldun ?
Evet canım benimde aşılama gününü saymazsak bugün 2.günümdü☺️

Insallah canmm 🤲🤲 nasil gecti asilamadan once naptin ne yidin simdi neye dikat ediyorsun 🤍 kam bana yarin kismetse gun verirler insallah ikimizinde tutar bu sefer 🤲🤲🤍 dualarim seninle 🤍
Iyiydi ya çatlatma iğnesi yapamadık ama yumurta bugün gittiğimde kendiliğinden catlamisti hemen eşimden örnek alıp aşılama yaptılar inşallah hepimiz bu ay güzel sonuçlar alırız ♥️

X