Aşılama

Olur inşallah canim asilama sonrasi agir kaldirma spor yapma yukari raflara uzanma inan en etkili sey kendini yormamak
Çünkü benim ilk bebegim dusuk olmadan prenses gibi yattim 10 gun 11 gun kanda öğrenmiştik minnosu😅
Yaa degilmi 🌸bazı doktorlar normal hayat devam et diyorlarmış ama prenses moduna bende girmeyi düşünüyorum kesinlikle 😅🤣ay ne güzel yaa 🥰

İlk aşılama mi canım daha önce gonal-f denedin mi hiç

Ahahah çok iyi bilirim o duyguyu ama azıcık sık dişini inşallah sonu güzel olacak ♥️
İlk asilamam canim 🥺
Denedim,asilama icin degil de özelde ki doktoruma israr üzerine denedim kendisini cok severdim hatta bu bebisim tutsun hemen ona yazacagim🙊
Ama iyi ki denedim çünkü simdi sehir hastanesinde tedavi görüyorum denememis olsam ganol-f vuracaktim ve maddi açıdan aşırı zorluyor cok cok pahali🥺

Gerçekten insan o zaman bence çok düşüyor hani diyorsun ki harbiden ben acınası falan bir haldeyim şuan galiba 😔
Yaaaa böyle söyleme lütfen onların bu cümleyi kurması çok yanlış bide hamile kalır kalmaz sen düşünüyo musun neyi bekliyorsun hadi inşallah seninde olur gibi sorular vs gelmeye başlıyor ya .. inşallah bizde hamile kalicaz ama biz kimseye öyle şeyler soylemicez çünkü karşıdaki insanın üzülebilecegini bilicez 🥺

Kizlar benim ilki düşük oldu kalp atisini duyacagimiz haftanin basi kanama alani olustu yani suan yasayan bir tane cocuk var o da kocam😅😅😅

İlk asilamam canim 🥺
Denedim,asilama icin degil de özelde ki doktoruma israr üzerine denedim kendisini cok severdim hatta bu bebisim tutsun hemen ona yazacagim🙊
Ama iyi ki denedim çünkü simdi sehir hastanesinde tedavi görüyorum denememis olsam ganol-f vuracaktim ve maddi açıdan aşırı zorluyor cok cok pahali🥺
Bak ne güzel en azından gerek kalmadan öğrenmiş ve bu şekilde güzelce ilerlemissin inşallah sonuçta muhteşem olucak ♥️

Gerçekten insan o zaman bence çok düşüyor hani diyorsun ki harbiden ben acınası falan bir haldeyim şuan galiba 😔
Aa o nasil laf ayyy
Aklima kayinvalidemin nispetlendirir gibi kızının bebesini surekli anlatmasi geliyor böyle seylerde
Sakin deme böyle valla Rabbim dua kabul eder Allah korusun
Olumsuz düşünme asla

Yaaaa böyle söyleme lütfen onların bu cümleyi kurması çok yanlış bide hamile kalır kalmaz sen düşünüyo musun neyi bekliyorsun hadi inşallah seninde olur gibi sorular vs gelmeye başlıyor ya .. inşallah bizde hamile kalicaz ama biz kimseye öyle şeyler soylemicez çünkü karşıdaki insanın üzülebilecegini bilicez 🥺
Ay evet gerçekten 😔kimseye sormadım sormamamda ne kadar özel bir soru aslında insanlar pat diye gelip sende yap bı tane diyebiliyor yada ne zaman diye sorabiliyor garip ya

Aa o nasil laf ayyy
Aklima kayinvalidemin nispetlendirir gibi kızının bebesini surekli anlatmasi geliyor böyle seylerde
Sakin deme böyle valla Rabbim dua kabul eder Allah korusun
Olumsuz düşünme asla
Ay Allah korusun yok yok o niyetle demedim onlara göre öyle galiba diye düşünüyor insan bi ama artık zaten takmamayi öğrendik çok şükür 😅

Ay Allah korusun yok yok o niyetle demedim onlara göre öyle galiba diye düşünüyor insan bi ama artık zaten takmamayi öğrendik çok şükür 😅
O zaman ne yapiyoruz stressiz asilamaya hazirlaniyoruz🥳🥳

En önemli not aşılama günü wcye cikacak gibi degil ama sıkışık ol mutlaka😅
Çünkü aşılama zamaninin bir süreci var,biz idrara sıkısk olurken esimizden sprem alınıyor yıkanıyor ve 3 saat sonra aşılama yapılıyor (sperm örnek alımı yıkama süreci 60 dk) süresi geçmeden aşılama yapılıyor

O zaman ne yapiyoruz stressiz asilamaya hazirlaniyoruz🥳🥳

En önemli not aşılama günü wcye cikacak gibi degil ama sıkışık ol mutlaka😅
Çünkü aşılama zamaninin bir süreci var,biz idrara sıkısk olurken esimizden sprem alınıyor yıkanıyor ve 3 saat sonra aşılama yapılıyor (sperm örnek alımı yıkama süreci 60 dk) süresi geçmeden aşılama yapılıyor
Kesinlikle 🥳🥳 ay bak ben onları hiç bilmiyorum canım Allah razı olsun dikkat ederim 😍😍

X