Aşılama yöntemi ile hamilelik

krmmrve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
38
7
29
Arkadaşlar selam gonal f kullanıyorum bugün 8. Gün. 75 günlük dozum. Bugün kontrole gittim 14 mm büyümüş bir tane yumurtam diğerleri daha küçük. Aşılama yapılacak ne kadar büyümesi lazım paylaşır mısınız. Bir de bugün iğneyi 30 dk geç yaptırdım bir sorun olur mu ? Aşılama ile ilgili tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?

Arkadaşlar selam gonal f kullanıyorum bugün 8. Gün. 75 günlük dozum. Bugün kontrole gittim 14 mm büyümüş bir tane yumurtam diğerleri daha küçük. Aşılama yapılacak ne kadar büyümesi lazım paylaşır mısınız. Bir de bugün iğneyi 30 dk geç yaptırdım bir sorun olur mu ? Aşılama ile ilgili tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?
18-20mm olması gerekiyor

Merhaba bende dün başladım iğneye akşam 8 de vurunuyorum..dün sanırım tam yapamadım iğne ucu girdi sadece tamamı mi girecek...ilk kez böle.bir şey yapıyorum ki igneden korkan ben..ilk gün yanlış oldu sanırım ins deriye girmiştir..amin canim.insallha çabaların sonucu mutluluk olur hayırlısı ile

Merhaba bende dün başladım iğneye akşam 8 de vurunuyorum..dün sanırım tam yapamadım iğne ucu girdi sadece tamamı mi girecek...ilk kez böle.bir şey yapıyorum ki igneden korkan ben..ilk gün yanlış oldu sanırım ins deriye girmiştir..amin canim.insallha çabaların sonucu mutluluk olur hayırlısı ile
Amin inşallah burdan güzel haberleri paylaşırız cuma günü aşılama yapılacak bana. Ben iğneyi acilde yaptırıyorum bı rkac gün kendim yaptım doktorum sen yapamamissin dedi o yüzden her gün hastaneye gidiyorum

Aminn canim insallahh🙏🙏🌺 güzel haberleri mizi duyururuz...nasıl vurunmustunuz ki,bugün tam anlamıyla.burundum.igne tamamen girdi sıvı geçmiştir göbek deligin 3 parmak asgi yanlarina vurdum...

Aminn canim insallahh🙏🙏🌺 güzel haberleri mizi duyururuz...nasıl vurunmustunuz ki,bugün tam anlamıyla.burundum.igne tamamen girdi sıvı geçmiştir göbek deligin 3 parmak asgi yanlarina vurdum...
Aynen bende 4 parmak yanına vurdum ama vurunduktan sonra 20 sn saymamix lazımmış tam gitmesi için bundan sonra öyle yap 🙏🏻 ben kendime guvenemedim bir sürü de para ödüyoruz gidip acilde yapıyorum valla ne olur ne olmaz diye. 🙏🏻

Aynen bende 4 parmak yanına vurdum ama vurunduktan sonra 20 sn saymamix lazımmış tam gitmesi için bundan sonra öyle yap 🙏🏻 ben kendime guvenemedim bir sürü de para ödüyoruz gidip acilde yapıyorum valla ne olur ne olmaz diye. 🙏🏻
Cokk teşekkür ederim canım aklımda bugünden yapayım insan bilemiyor başa gelmeyince🙏 pazartesiye kadar vuruncam...sorma çokta pahalı devlet karşıladı ama ginede yüksek mebla azıcık bişe için ama değerli tabi inşallah faydasini görürüz 🌺🌺

Aynen bende 4 parmak yanına vurdum ama vurunduktan sonra 20 sn saymamix lazımmış tam gitmesi için bundan sonra öyle yap 🙏🏻 ben kendime guvenemedim bir sürü de para ödüyoruz gidip acilde yapıyorum valla ne olur ne olmaz diye

Mağaza işinde çalışıyorum..ayakta kalmak haliyle çalışmak etkilermi iğne yapınca...bide ilacı buzdolaba koymak gerekiyor..mağazada yok yandaki shele bırakıyorum akşam 8 de vuruncagim zaman alıyorum .eve giderken götürüyorum ..o zaman boşluğunda bise olurmu..puf her şeyi düşünür oluyor insan

Nasıl gidiyor sürecin canım benimde aşılamanın 7. Gunu

X