Aşılama yaptırıyorumm

Hakkinizda hayirlisi olsun kafanizi rahat tutun inanin ozaman olacaktir birde beslenmenize cok dikkat edin gunde bi tane haslanmis yumurta tüketin sabahlari folik asit baslayin oda yardimci olacaktir 😊
Kahvaltımın olmazsa olmazıdır zaten haşlanmış yumurta ama doktorum folik falan önnermedi direk adetin 2. Günü gel dedi

Canım ben gonal f 450 mg 125 ml iğne vurdum 8 gün, son iğne günü yumurta ölçümü yapıldı 2 tane olgunlaşan yumurtam vardı. Ölçümden sonraki gün sabah 7 de çatlatma iğnesini vurdum sonraki gün 17:00 da aşılamam oldu 1 saat yattım hiç kalkmadan. Çok acısız bir işlem alttan muayene ile aynı. Sadece metal aleti takarken çok hafif acı oluyor. Sonraki 13 gün progestan kullandım günde 1 defa. Doktorum limon yeşillik yeme sakın dedi. 3 gün tuvalet harici ayağa kalkma dedi banyo yapma dedi. Kullanacağım tabakları temcereleri tezgahın üzerine indirdim.ani hareket etmedim ağır kaldırmadı sürekli yattım. 9. Gün beta 5,82 çıktı. 12. Gün idrar testinde pozitif gördüm.14 gün daha koyu şekilde çıktı. 16. Gün kanda 371 çıktı 10 gün sonra 3982 çıktı. 6+2 de keseyi ve bebeği gördüm kalp atışını henüz duymadım. Şuan 6+6 ama geç döllenme olduğu için 1 hafta sonrasına çağırdı kalp atışını duymak için. Ben tek etken stresti. O ay son dedim tedavi gitmiycem olursa olur olmazsa sınavım dedim hiç umudum da yoktu açıkçası. Kilo+ stres vardı bende . İlk aşılama tuttu. Rabbim isteyen ve bakabilecek olan herkese aratmadan versin inşAllah.
Maşallah ne güzel olmuş ilk seferde tutmuş özelde mi devlette mi yaptırdınız ve hangi şehirdesiniz acaba?? Bu arada rabbim sağlıcakla da kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi

Kahvaltımın olmazsa olmazıdır zaten haşlanmış yumurta ama doktorum folik falan önnermedi direk adetin 2. Günü gel dedi
Brnim doktorumda bana hic folik baslamadi ilk tedavilerimde falan artik olay ciddilesince en son 3. Asilamamda folik baslamisti neden direk onerilmiyor bende bilmiyorum hepte sormustum baslamalimiyim diye simdi hemen vucudüna birden yüklenmeyelim demisti

Maşallah ne güzel olmuş ilk seferde tutmuş özelde mi devlette mi yaptırdınız ve hangi şehirdesiniz acaba?? Bu arada rabbim sağlıcakla da kucağınıza almayı nasip etsin bebişinizi
Özelde yaptırdım canım Konya'da. İğne+aşılama 6700 TL para ödedim. Allah razı olsun canım rabbim seninde yüzünü güldürsün inşAllah

Brnim doktorumda bana hic folik baslamadi ilk tedavilerimde falan artik olay ciddilesince en son 3. Asilamamda folik baslamisti neden direk onerilmiyor bende bilmiyorum hepte sormustum baslamalimiyim diye simdi hemen vucudüna birden yüklenmeyelim demisti
Daha önce çatlatma iğnesi vuruldum o zaman kullanmıştım ama folik, şimdi gene önerir diye düşünmüştüm ama bu doktorum bakalım neler düşünüyor

kızlar selaamm
elımde gonal f kaldı
ihtıyacı olan varsa ücretsiz verecegım.
istanbul dayım.

Bu ay kısmet olursa aşılama yaptırıcaz, bu konuda bilgilerinizi ve deneyimlerinizi almak isterim… Süreç hakkında dahi pek fazla bilgim yok bu dönemde tavsiyelerinizi önemsiyorum yardımcı olursanız bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirimm 🌸
Merhaba canım aşılama oldun mu acaba bende dün oldum da merak ettim oldunuz mu die

Merhaba aşılamam diğer aya kaldı bu ay taşınma işim vardı riske atamadım bu dönemde biraz daha hassas davranmak gerekiyor o yüzden kısmetse diğer ay
Merhaba, Mersin’de yaşıyorsunuz sanırım. Hangi doktoru tercih ettiniz. İki kere tüp bebek denedim olmadı 3. İçin doktor araştırıyorum da

Merhaba, Mersin’de yaşıyorsunuz sanırım. Hangi doktoru tercih ettiniz. İki kere tüp bebek denedim olmadı 3. İçin doktor araştırıyorum da
Merhaba evet mersinde yaşıyorum. Üniversite hastanesin de gürkan bey var gürkan yazıcı onu tavsiye etmişlerdi ilk denememize öylece başlamış olduk. Siz nerde yaptırdınız tüp bebekleri bize de tecrübe olur

Merhaba evet mersinde yaşıyorum. Üniversite hastanesin de gürkan bey var gürkan yazıcı onu tavsiye etmişlerdi ilk denememize öylece başlamış olduk. Siz nerde yaptırdınız tüp bebekleri bize de tecrübe olur
Mersin tüp bebek merkezinde yaptırdım. Hiç memnun kalmadım. Tamamen paranızı almaya yönelik bir düzen sömürüyorlar resmen. Hiç güvenim kalmadı oraya. 1 senedir Mersin’de yaşıyorum kimseyi tanımıyorum burda o yüzden fikirleriniz önemli benim için.. Peki Gürkan beyden memnun musunuz, nasıl ilgili mi. Tıp fakültesi çok kalabalık oluyor mu

Mersin tüp bebek merkezinde yaptırdım. Hiç memnun kalmadım. Tamamen paranızı almaya yönelik bir düzen sömürüyorlar resmen. Hiç güvenim kalmadı oraya. 1 senedir Mersin’de yaşıyorum kimseyi tanımıyorum burda o yüzden fikirleriniz önemli benim için.. Peki Gürkan beyden memnun musunuz, nasıl ilgili mi. Tıp fakültesi çok kalabalık oluyor mu
Tiktokta bi doktora denk gelmiştim mersindeydi. Mor kalpli bişeylerdi. Umudu tükenen herkes o doktora randevu almaya çalışıyodu

Bende bugün itibari ile gürkan bey de aşılama yaptırdım ☺️

Gürkan bey çok mükemmel bir doktor üniversite hastanesinde , evet mersin tüp bebek için aynı şeyi bende duymuştum hiç de gitmedim zaten

X