Aşılama yaptırıp hamile kalanlar

2 milyondu bizim de, hayırlısı olsun artık amin

Merhaba bende yeni aşılama yaptırdım hiç gebelik geçirmedim bende sonucu çok merak ediyorum umarım hepimiz için çok güzel olur

Merhaba öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Eğer aşılamaya karar verdiyseniz kesinlikle mikroçip aşılama deneyin. Eşinizde ki tüm hareketsiz spermler eleniyor ve şansınız artıyor. Ben de yaptırdım bugün 3.günüm inşallah hep birlikte güzel sonuçlar alacağız

Merhaba, ben Ankara etlik Zübeyde hanım hastanesinde aşılama oldum. Negatif sonuçlandı. Aşılamanın tutma olasılığı %15-20 olduğu için özele gitmek istemedim. Devlet hastanesinde 500₺ gibi bir ücret ödedim aşılama için. İlaçlar da raporlu olduğu çok uyguna denk geldi. Bayramdan sonra tekrar gitmeyi düşünüyorum.

bizimde sperm normal aşılamalarda olması gerekenden baya azdı ilkde 800 bindi yıkama sonrası tutmadı 2.de 2 milyondu tuttu normalde 5 milyon ve üstü olması lazım demişlerdi tutabiliyor kuzum

Amin canım İnşallah bizde de öyle oldu bakalım bugün 5. günümüz

Biz özelde 17 bine yaptırdık ilaçlarla birlikte 20 bini bulmuştur. Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

bizimde sperm normal aşılamalarda olması gerekenden baya azdı ilkde 800 bindi yıkama sonrası tutmadı 2.de 2 milyondu tuttu normalde 5 milyon ve üstü olması lazım demişlerdi tutabiliyor kuzum
Çok sevindim sizin adınıza Rabbim evladınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizimde yıkama sonrası hareketli sperm sayısı 7 milyondu bakalım bekliyoruz

Çok sevindim sizin adınıza Rabbim evladınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizimde yıkama sonrası hareketli sperm sayısı 7 milyondu bakalım bekliyoruz
9 haftalık kalbi durdu kuzum ocakta kürtaj oldum

Aaa harika aynı zamanda yaptırmışız. Benim de bugün 4.günüm. Bi belirtiniz vs var mı? Benim aşılamanın ertesi gününden itibaren inanılmaz bi göğüs ağrısı başladı. Hatta uçlarında yara varmış gibi hissediyorum. Kasım ve bel ağrısı da ilk günden itibaren hiç geçmedi. Hafif hafif hep var.

Benim aşılama olduğum gün kasıklarımda özellikle de sağ kasığımda çok batma ve şişkinlik hissi gibi bir his vardı sonraki günde devam etti ama ilk gün daha fazlaydı. Ben yumurtlamadan dolayı olduğunu düşündüm. Daha sonra geçti. Bugünde şuan yine sağ kasığımda batma var ve arada böyle geriliyor gibi oluyor. Onun dışında başka birşey yok

Selam kızlar aranızda morfoloji problemi yaşayıp aşılama yaptıran var mı acaba ?

Benim de eşimde sperm sorunu vardı ve ilk aşılamamız tuttu çok şükür aşılama şansı düşük diyenlere bakmayın pek ben de çok ümitsizdim ama aşılamayı deneyin bence
Merhaba bizdede aynı problem var, eşinin sperm sayısı ml de kaç milyondu acaba? Hareket ve morfoloji kaçtı acaba? Bi de yıkama sonrası sayı yüzde kaç düşüyor, biz de aşılama yaptırmayı düşünüyoruz da

Merhaba 2 milyon sperm kaçtan düştü acaba, yani yıkama yapılmadan önce sayı kaçtı ? Yıkamada ne kadar düşüyor merak ediyorum da

Öncelikle hayırlı olsun inşallah guzel sonuclar elde ederiz :) Bugün benim de 5.gunum bacağımda yoğun bir ağrı var sizde ağrı oldu mu merak ettim ilaç da içmek istemiyorum belki başka sebeptendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…